Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 68 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ζήτησα να έρθει η Έλενα 'ντυμένη' σαν 'ξεκωλιάρα γραμματέας' και δε μου χάλασαν τη φαντασίωση.

Όταν βγήκε απο το μπάνιο φορώντας μόνο μαύρο καλσόν, γόβες και αυτά τα καυλιάρικα γυαλιά την 'διέταξα' να γονατίσει και να τον πάρει στο στόμα της. Με υπάκουσε σαν καλή υπάλληλος και άρχισε το γλείψιμο κοιτώντας με στα μάτια. Της έδινα οδηγίες για τα σημεία που ήθελα και το ρυθμό 'υποτάσσοντας' την μέχρι που άδειασα πάνω στα γυαλιά της.

Η υπάκουη γραμματέας μου με περίμενε για την επανάλληψη όσο έκανα το μπάνιο μου γιατί την είδα βγαίνοντας να τρίβει ελαφρώς το μουνάκι της Ξεκίνησαμε ήρεμα με φιλιά αισθησιακά. Αφού πήρα τα πάνω μου της ζήτησα να ξεκινήσουμε με doggy στάση και να ανοίξει με τα δυο χέρια την κωλάρα της. Καπότα, άπλωσα λίγο λιπαντικό και μπήκα βίαια στην κωλοτρυπίδα της. Όσο την γαμούσα της έριχνα κωλοσκάμπιλα τα οποία γούσταρε αφού είχε ανοίξει τα κωλοτρυπίδι όσο δεν πάει. Γυρίσαμε σε ιεραποστολική στάση. Έβαλα ένα μαξιλάρι κάτω από τη μέση της για να ανασηκωθεί η λεκάνη της και ανοίγοντας τα πόδια της συνέχισα το κωλογαμήσι χύνοντας για δεύτερη φορά.

Η Έλενα έπαιξε τους ρόλους και στους ρυθμούς που ήθελα και αυτό ήταν το ζητούμενο. Αξίζει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
Djole77
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
731
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anoixtiri, filiposs, koukoskoukou και 31 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιουλίου, 2018
Ουπς !! Με κανεις και ντρεπομαι , ολιγον....... Ντροπή Δεν ειπαμε δεν θα τα πεις ολα Εμμμμ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1