Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 279 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
2.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
για την βερονικα δεν θα κουράσω...τα έχουν πει όλα οι προηγούμενοι....Σπασίκλας


Θα σταθώ στην απαράδεκτη συμπεριφορά της θειτσας που είναι ΤΣΑΤΣΑ... ΘυμόςΘυμός
Οταν λοιπόν μπήκα τα δωμάτια όλα πιασμένα και την ρωτάω ποσά έχει ακόμα?
Μου άπαντα 2 και μετά εσυ...
Μπαίνω μέσα στις 12:55 μπαίνει το κοριτσι σε έτερο συναθλητή, η ώρα είχε πάει 13:30 και ακόμα δεν είχε βγει.... Στις 13:35 ακούω να βγαίνει και να μπαίνει στο άλλο δωμάτιο.... Στις 13:36 ακριβός η κάρΙΑ η τσάτσα χτυπάει την πόρτα του δωματίου για να τελείωση το κορίτσι.ΘυμόςΘυμός

Στις 13:40 μπαίνει σε μένα... μου ζητάει συνγωμη για την καθυστέρηση και ότι ειχε το 1 δωμάτιο για 30 λεπτά πληρωθεί... με πλακώνει σε ενα τσιμπούκι και μέσα σε ενα 10 λεπτό με τελείωσε με αυτούΠροσκύνημαΠροσκύνημα.... Δεν ηθελα κατι άλλο με τα διαολιά που είχαΚουλΚουλ
βγαίνω έξω και ρίχνω ένα Χέσιμο στην τσατσάΘυμός οτι έπρεπε να με ειχε ενημέρωσε και οτι δεν ειμαι υποχρεωμένος να περιμένω χωρίς να ξέρω... και μου απάντησε ένα απλό συγνώμη.

ΜΩΡΗ ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΣΟΥ !!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 06, 2018
Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
Μέλος
Εγγραφή:
3 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
28
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Μααλάκας, Νταης, παλαιμαχος και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιουλίου, 2018
Έχω πάει τρεις φορές τον τελευταίο καιρό για την Βερόνικα και τις τρεις με έχει ξενερώσει η καθυστερημένη η τσατσά και πήγαινα αλλού για να κάνω τη δουλειά μου.
07 Ιουλίου, 2018
Το αποκορύφωμα είναι ότι στο δωμάτιο πριν από σένα η Βερόνικα έκατσε 3 λεπτά! Δηλαδή πλήρωσε ο φουκαράς το 20αρικο για να του χτυπήσει η τσατσά την πόρτα στο 1 λεπτό. Ωραία! Καπέλο
08 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι φίλε μου είναι απαράδεκτη καί τό έχω εξηγήσει καί στην Βερόνικα ....το θέμα είναι ότι εκτός από την Βερόνικα με το 20 Άδικο πληρώνουμε καί την μαλακό....
08 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Βέβαι είχε πάρει από τόν προηγούμενο κάνα 50-60 οπότε στο μουνι τις το παλικάρι που μόλις είχε μπει νά απολαύσει υπηρεσίες τής κοπέλας
08 Ιουλίου, 2018
Εγώ το κάνω θέμα αλλά ποτέ δεν τό έχω διαβάσει το ίδιο πρόβλημα τής τσατσάς από άλλον συναθλητή .....
Το σωστό είναι οπότε πηγαίνουμε να την κράζουμε πρίν Καν μπούμε
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5