Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 651900
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Χθεσινή μεσημεριανή επίσκεψη στον 3ο όροφο όπου διάλεξα την Αγάπη. Μιλφάρα από Αυλώνα(Αλβανία) με μαυρισμένο σώμα, 2άρια βυζιά και ανοιχτή λεκάνη. Πλήρωσα για 1 ώρα και πέρασα σε δωμάτιο.
Μετά από μπανάκι ήρθε η Αγάπη στο δωμάτιο ξεντύθηκε κια φαινόνταν "κάπως κουμπωμένη". Προσπάθησα για γλωσσόφιλο αλλά ήταν πολύ μικρής διάρκειας και δεν ήθελε από ότι κατάλαβα. Το προσπερνώ και αρχίζω να τις βάζω δάχτυλο στο μουνί και αυτή έπιανε τον πούτσο μου. Κατόπιν στο κωλοδάχτυλο μου είπε οτι ¨πονάει" οπότε πάει και αυτό. Την στήνω ιεραποστολικά και της τον βάζω στο μουνί για κάνα 5-λεπτο, κατόπιν ζητάω κώλο και μου λέει σιγά σιγά της τον βάζω και μου έλεγε πάλι ότι πονάει οπότε τον βγάζω και της τον δίνω στο στόμα όπου τα πήρε και τα έφτυσε σε μία χαρτοπετσέτα. Μπανάκι και μετά πριν αρχίσει το μασάζ με ρώτησε αν θα ήθελα και 2ο γύρο γαμήσι και αφότου της απάντησα θετικά ξεκίνησε το μασάζ. Καλό μασάζ με σωστές πιέσεις σε όλο το σώμα. Ο δεύτερος γύρος άρχισε με ένα μονότονο τσιμπούκι και κατόπιν την γύρισα πισωκολλητά και της τον έχωσα στην μουνάρα της όπου έδειχνε να το απολαμβάνει μέχρι το σημείο που μου λέει ότι "πρέπει να τελειώνεις". Υπήρχαν ακόμη 10 λεπτά για να συμπληρωθεί η 1 ώρα, της το λέω δεν λέει τίποτα, της τον ξαναδίνω στο στόμα και την χύνω για δεύτερη φορά.
Συμπερασματικά η κοπέλα ήταν καλή στο μασάζ αλλά χωρίς καθόλου όρεξη και φαντασία στο σεξ. Κάπως αγενής στο τέλος στην υπενθύμιση του χρόνου, που δεν συνάντησα από καμία άλλη κοπέλα του 3ου ορόφου που δοκίμασα(Μαρίνα, Λέιλα, Αλέσια). Μπορεί να μην ήταν η μέρα της αλλά θα μπορούσε να πάρει ρεπό κατά την γνώμη μου.
Δεν την συστήνω ούτε για δοκιμή και ούτε πρόκειται να την ξαναπάρω. Ελπίζω να βοήθησα.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 05, 2018
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Αγάπη
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.542
Πόντοι:
8.165
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tawara, iuakoya, Rocco85

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Αυγούστου, 2018
Βασικά βαριέται και το δείχνει ..... υπάρχουν πολύ καλύτερες επιλογές που τιμούν τα λεφτά και το χρόνο που διαθέτεις !!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1