Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 35 10
Call-Girls 69129
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Κατ' αρχάς με καλοσορίζω στο forum, γιατί αν και παλιός στο άθλημα, δεν έχω ξαναγράψει σχόλια. Ελπίζω να μου συγχωρήσετε ενδεχόμενα λάθη. Επέλεξα την Όλγα μεταξύ των ανεξαρτήτων κοριτσιών (μιας και τα κορίτσια των πρακτορείων μου βγάζουν κάτι το πλαστικό) παρακινούμενος από τα σχόλια των συναγωνιστών. Η επικοινωνία-συνεννόηση ήταν εύκολη θα έλεγα. Η πρώτη εντύπωση από την όλγα δεν θα έλεγα ότι με ψιλοξενέρωσε, παρά το γεγονός ότι ήμουν προϊδεασμένος για το τι θα αντιμετώπιζα. Είναι ρε παιδί μου πολύ η κυρία της διπλανής πόρτας, χωρίς κάτι να σε ιντριγκάρει και να σου εξάψει την φαντασία. Από την άλλη βέβαια χαμογελαστή και ευγενέστατη, μου κάνει πιο πολύ να πιούμε ένα καφέ, παρά να την πηδήξω. Το σώμα τώρα, the body, περίεργη σωματοδομή και δεν έχει να κάνει μόνο με τα παραπανίσια κιλά. Όσον αφορά τον αγώνα, η όλγα είναι μια εργάτρια του σεξ, με διάθεση να σε ικανοποιήσει σ΄ότι σου καβλώσει (κυριολεκτικά), όμως θα ήθελα λίγη περισσότερη πρωτοβουλία. Η πίπα της Όλγας απαράμιλλη, θα έπρεπε να διδάσκεται στην έδρα της πεολειχίας στο Χάρβαρντ. Το πρωκτικό όμως, που ήταν και ένας από τους λόγους που την επέλεξα, δεν με ικανοποίησε. Η κωλοτρυπίδα της δεν σου προσφέρει αυτή την αίσθηση που ψάχνουμε όλοι εμείς οι analυτικοί τύποι, ότι δηλαδή περνάς ανάμεσα από συμπληγάδες πέτρες, μεταξύ σφύρας και άκμονος, ανάμεσα σε σκύλα και χάρυβδη. Επίσης λόγω μη κατάλληλης προετοιμασίας είχαμε και κάποιες διαρροές, αλλά δεν δε επεκταθώ για λόγος διακριτικότητας. Συνοψίζοντας δεν μπορώ να πω πως δεν ξεχαρμάνιασα, αλλά δεν ήταν και μια εμπειρία που θα μου μείνει αξέχαστη. Αυτά ελπίζω να μην κούρασα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 09, 2017
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
23 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
147
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 circuitboy, giannis_evo, kwstasxat και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιουλίου, 2018
Κριμα που δεν εχουμε κι αλλη κριτικη απο εσας να δουμε τι ειδους κοριτσια προτιματε, ποιες κατα τη γνωμη σας εχουν σφιχτες κωλοτρυπιδες και δεν παθαινουν ποτε διαρροες. Κριμα, κριμα ποσο κριμα.
08 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η κριτικη μου δεν ειχε ως στοχο ουτε να προσβαλλει ουτε να θιξει, αλλωστε τι εχουμε να μοιρασουμε. Ειναι η αποδοση γεγονοτων, παντα κατα την οπτικη του γραφοντα
08 Ιουλίου, 2018
Πιστεύω πως ηταν μια fake κριτικη διοτι ποτε δεν κανω διωρα με νεους πελατες. Αρα ειχε σκοπο να αλλοιωσει την αποψη των ανθρωπων που μ εμπιστεύονται για την σεξουαλική τους ικανοποιηση. Πιστεψτε με αν ειχε συμβει κατι τετοιο θα το θυμομουν. Καλη συνεχεια στις επομενες.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3