Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 170 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την ώρα της επισκέψεως μου εις την οικίαν εκπορνεύοντω δύο κορασίδες. Αναφέρομαι στην ισόγειον οικία. Η τσατσα τις παρουσίασε ως ουκρανίδες. Η μία ήταν ξανθια και μάλλον ήταν ή Γιάννα, επίσκεψή μου στην οποία είχα περιγράψει στο παρελθόν. Η δεύτερη, ψηλότερη γυρω στο 1,70 και κάτι, μαύρα μαλλια ίσα ως τους ώμους, αδύνατη προς το σκίνι με εναμισάρια βυζιά, στητά με ωραίες καυλόρωγες, καστανό δέρμα. Διαλεξα τη δεύτερη και προχώρησα στα ενδότερα.

Στο δωματιο με βρήκε όρθιο και καρα-καυλωμένο. Ήρθε κοντά μου λέγοντας «μασσαλά» θαυμάζοντας το μέγεθος του κλαρίνου! Συστήθηκε ως Ρίτα. Την αγκάλιασα και άρχισα στα όρθια να ρουφάω της ρωγάρες της, πολύ επιδεκτική ακόμα και σε βίαιους χειρισμούς και πάντα χαμογελαστή. Ωραία αίσθηση βελούδινου δέρματος. Προτιμά επικοινωνία στην αγγλική. Είναι δευτερη βδομάδα στην ελλάδα αλλά είναι η δεύτερη θητεία της στη χώρα, οπου στην πρώτη επίσης δουλεψε σε μπουρδέλο. Της εξήγησα ότι δεν είναι και τόσο διπλωματικό να μιλά την αραβική σε έναν έλληνα και τη ρώτησα πως και έτσι, αυτή μια ουκρανίδα; Μου δικαιολογήθηκε ότι ο πρωην άντρας της ήταν τούρκος.

Η ιδέα να δώσω πόνο στη σύζυγο ενός βαρβάρου με εξίταρε. Της χούφτωσα τον κώλο, άνοιξα τα κωλομάγουλα και τα δάχτυλά μου περιηγήθηκαν επι της κωλοτρουπίδας της. Χαμόγελα και επιφωνήματα. Καπότα, ολοκληρωση εφαρμογής ο ίδιος, και τσιμπούκωμα. Έχει ήδη ανεβει καθιστή στο πορνοκρέβατο και εγω εξακολουθώ όρθιος. Της βγάζω παπουτσια και στριγκάκι. Την τραβάω από τα τεράστια πόδια της, τη φέρνω σε στάση ιεραποστολικού στην άκρη του κρεβατιού και τον χώνω απότομα και με δύναμη στη μουνάρα της. Μουνάρα άνετη, αλλά με καλή αίσθηση της περιοχής. Της τον βγάζω τελείως και της τον ξανακαρφώνω ολοκληρωτικά και με βία. Με παρακαλεί με παράπονο για «σιγά-σιγά». Την αγκαλιάζω, πέφτω επάνω της και της ρίχνω κάποιες σκληρές πουτσιές. Έχω την αίσθηση ότι θα τη λιώσω και γέρνω στα πλάγια, προσαρμόζεται στη θέση με τον πούτσο καρφωμένο στο μουνί και συνεχίζω τα καρφώματα στη νέα στάση. Με στοργική αγκαλιά, αλλά την ίδια στιγμή με δυνατα πουτσοκαρφώματα συνεχίζω για 3-4 λεπτά μέχρι το ξεφόρτωμα. Για στράγγισμα, καρφώνομαι βαθιά και πάντα ντούρος μένω για μισό λεπτό εκεί.

Άξια! Τιμήστε την!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ρίτα
Giorgaras Kalamatianos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
578
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 professorx, DeanCorso, sexaddict7

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού