Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 239 10
Sex Studio 327056
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επισκεψη στον οικο για τα ματια της Paris που ειχε στοχοποιηθει.
Ευκολη προσβαση στον οικο και παρακαρισμα ακριβως απ'εξω.
Στο σαλονι ξεπροβαλαν μια μια με σειρα 3 κοπελες, η Νανσυ η Λαουρα και η Paris.
Οι δυο πρωτες μπορω να πω οτι ειχαν το ιδιο σουλουπι και ηταν ομορφες και γλυκές και οι δυο.
Τη διαφορα ομως στο σαλοναρισμα την εκανε η Paris, αρκετα πιο ψηλη με τελειως διαφορετικα χαρακτηριστικα
και αλλο σωματοτυπο.
Η Paris ειναι οπως την βλεπετε στη φωτο,μονη διαφορα οτι ειναι μαυρισμενη απο τα μπανακια της και το προσωπο της
ειναι πιο ομορφο απο κοντα.
Εδωσα το 100ρικο για μιση ωρα προγραμμα για να το χαρω το μωρο.
Η Paris αργησε λιγο να ερθει καθως ειχε αλλο δωματιο πριν απο εμενα.
Εκανα το μπανακι μου με ανεση και ξαπλωσα στην κρεβαταρα και περιμενοντας τη μουναρα να ερθει.
Το δωματιο ηταν σχετικα απλο, δεν ειχε καποια ιδιαιτερη διακοσμηση και χαϊλικια αλλα διεθετε
ολα τα απαραιτητα για τον πελατη. Αντιμικροβιακο τζελ στο νιπτηρα, κρεμα για μασαζ,αφρολουτρο και σφραγισμενη πετσετα
με παντοφλες.
Ακουσα την Paris που ανεβαινε τα σκαλοπατια και η ψωλη μου τιναχτηκε στον αερα σαν τα αυτια του σκυλου που ακουσαν θορυβο.
Η Paris μπηκε στο δωματιο χαμογελαστη οπου με βρηκε ορθιο και με χειραψια μου συστηθηκε.
Ειναι Σλοβάκα 29 ετων και ειναι 4 χρονια στην Ελλαδα, ωστοσο δε γνωριζει καθολου ελληνικα. (απορω πως το εχει καταφερει αυτο).
Ξαπλωσα στο κρεβατι και η Paris με καβαλησε και αρχισε να με φιλα στο λαιμο αργα και αισθησιακα.
Κατεβαινε με φιλακια ολο και πιο κατω οπου εφτασε στο πεος οπου αφου γδυθηκε εβαλε την ακαποτη ψωλη μου μεσα στο στομα της
και αρχισε να την ρουφαει. Η Paris ειχε επικεντρωθει στον πουτσοκεφαλο μου το οποιο πιπιλουσε και ρουφουσε κανοντας και μερικα περασματα
απο κορμο αλλα οχι απο αρχιδια. Βαθια μπασιματα της πουτσας στο στομα δεν εκανε ωστοσο το πιπιλισμα στο πουτσοκεφαλο με διεγειρε ακομα
περισσοτερο.
Την αφησα να με πιπωνει πανω απο 5 λεπτα οπου μου τον σαλιωσε αρκετα.
Την εστησα στα τεσσερα οπου λογω διασκελισμου και υψους της κορασιδας τα καπουλια της βρισκονται αρκετα ψηλα.
Το στησιμο της υπεροχο με το κωλο τουρλα και τα βυζια στο στρωμα.
Μπροστα μου ειχα δυο υπεροχες τρυπες. Η κωλοβαλβιδα της φαινοταν δουλεμενη, εχωσα τη μουρη μου αναμεσα στα κωλομερια της
και αρχισα να ρουφαω την κωλοτρυπα της, ηταν δουλεμενη οπως προειπα και ετσι η γλωσσα εμπαινε μεσα και γευομουν το ευγεστο
κωλαντερο της. Πολυ θα ηθελα να γευομουν το παρασημακι της αλλα δεν...
Περασα απο ενα καλο γυαλισμα και τη μουνοτρυπα της.
Της εγλειφα τις τρυπες κανα 10λεπτο ωσπου χορτασα ζουμια. Η Paris μου περασε καποτα και της τον εβαλα στα τεσσερα οπως ηταν.
Η εισοδος στην αρχη ηταν δυσκολη παρα τη χρηση κρεμας, το μωρο ειναι στενο.
Σφυροκοπησα την Paris δυνατα με την ιδια να βογγαει δυνατα, μετα απο λιγο την ανεβασα απο πανω μου οπου με τα
ποδια στο στρωμα τον εμπασε ολο μεσα στο καυλομουνονο της και καθοταν πανω του . Ωραιο θεαμα η ψηλοποδαρη να καβαλαει την ψωλη μου.
Την γυρισα ανασκελα οπου βλεποντας τα ομορφα πελματα της δε μπορεσα να αντισταθω και ετσι της εγλειψα τις πατουσες και τα δαχτυλα
των ποδιων με την ιδια να δειχνει ικανοποιημενη.
Την πηρα αγκαλια και της εριξα ενα δυνατο γαμησακι χαϊδευοντας τα μακρια ποδια της και ρουφωντας και βυζαρες οι οποιες ειναι πλαστικες και ολιγον
σκληρες στην αφη.
Την εχυσα βαθια στο μουνι οπου η ιδια μου εβγαλε την καποτα και την πεταξε στα σκουπιδια.
Την ωραια συνευρεση τελειωσε και ενα μασσαζακι της Paris που μου εκανε, λιγο ηθελε να με παρει ο υπνος στο πορνοκρεβατο.

Αρκετα ικανοποιημενος απο τη συνευρεση μου με την Paris αναφερω τα θετικα και αρνητικα.

Θετικα :Πολυ καλη εμφανιση της κορασιδας
Στιλπνο και λειο δερμα.
Η καθαριοτητα της κορασιδας
Πολυ καθαρος χωρος με αρκετες ανεσεις για τον πελατη.
Καλη συμμετοχη και διαθεση της Paris

Αρνητικα: Δε δινει φιλια
Δε γλυφει αρχιδια

Για οποιον θελει να εχει στο ιστορικο του ενα καλο γαμησι με μια μουναρα σα την Paris σιγουρα πρεπει να την προτιμησει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 05, 2018
Όνομα κοπέλας
Paris
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
59.926
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιουλίου, 2018
"η ψωλη μου τιναχτηκε στον αερα σαν τα αυτια του σκυλου που ακουσαν θορυβο"
άξιος.

"δε γνωριζει καθολου ελληνικα. (απορω πως το εχει καταφερει αυτο)"
θα είχε για τρία χρόνια απασχολημένο το στόμα της με άλλα πράματα.

" η γλωσσα εμπαινε μεσα και γευομουν το ευγεστο
κωλαντερο της. Πολυ θα ηθελα να γευομουν το παρασημακι της αλλα δεν... "
Έλεος ρε ...
06 Ιουλίου, 2018
Μόνο έλεος?? η αηδία η ίδια Σου αρέσει να γλύφεις σκατά? Κεφάλι σε τοίχο!

Και η Πάρις δεν ειναι μονο 4 χρονια εδω είναι σίγουρα ποιο πολλά

Ούτε που θυμάμαι πριν πόσα χρόνια την πήρα....

Δεν ειναι όμορφη αλλα έχει σωματάρα και φοβερό δέρμα !!

Αστέραρος !!!
B
Bon4o
06 Ιουλίου, 2018
παλι καλα στον πηρε ακαποτα στο μισαωρο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3