Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 197 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αφού είχα επισκεφτεί μια καυλίτσα στον όροφο μπήκα και στο ισόγειο όπου η τσατσά μου είπε την γνωστή πάρλα.
Εμφανίστηκε η Χριστίνα γυμνόστηθη με ένα μίνι-τζινάκι και κατευθείαν μου έκατσε αγκαλιά... πολύ ωραίο βυζί ήθελα να το φάω και γενικά καλό πιπινοκορμάκι το προσωπάκι της όμως υποδιαίστερο.
Δεν γαμιέται λέω θέλω να ξαναγαμήσω και αυτή δεν φαίνεται άσχημη αν είναι παιχνιδιάρα και μέσα καλά θα είναι.
Δίνω το εικοσάρι και πάω να ξεβρακωθώ.
Μπουκάρει το μικρό και σαλτάρει δίπλα μου ... εκεί που περιμένω να ξεκινήσει τα φιλιά στο σώμα κτλ σκάει κάτι χασμουρητά σαν το στόμα του λύκου !!
Κοιμόσουνα της λέω ?? Ναι για να αντέξω το βράδυ απαντά ... μη γαμήσω σκέφτομαι θα με ξενερώσει ακόμα δεν αρχίσαμε ???
Την σπρώχνω παραδίπλα και ξεκινώ αυτό που είχα στο μυαλό από την στιγμή που την είδα να τρώω τις ρώγες της τις καυλιάρες.
Όποιος τρώει μουνάκια ιερόδουλων αυτή έχει πολύ καλό θα το ευχαριστηθεί (όπως και αυτή που δούλευε στον όροφο η Νάνσυ το Ρωσιδακι), εγώ το αποφεύγω.
Ευτυχώς πήρε μπροστά με καλή διάθεση φόρεσε το προφυλακτικό και ξεκίνησε μια συνηθισμένη πίπα σχετικά καλή.
Κλασικά ξεκινώ με ιεραποστολικό καρφώνοντας το ωραίο μουνάκι της κοιτώντας το μέτριο αλλά χαρούμενο προσωπάκι της.
Κλασικά την γυρίζω στα τέσσερα ... εδώ στήθηκε σαν άξια επαγγελματίας με πολύ καλό τούρλωμα στο σφικτό κωλαράκι της και με το καλύτερο σπάσιμο μέσης του έχω συναντήσει τον τελευταίο καιρό.
Η θέα από τον καθρέπτη πολύ καυλωτική μια κάμερα ήθελα να τράβαγε το σκηνικό.
Συνέχισα σε αυτή την στάση με μερικές παραλλαγές για το υπόλοιπο του χρόνου γιατί την έβρισκα ιδιαίτερα καλή στα τέσσερα.
Γενικά η μικρούλα μέσα έχει το δικό της στυλ συμπεριφοράς και συμμετοχής χαχανίζει με το δικό της στυλ κτλ. καλό σε γενικές γραμμές αλλά σε μερικούς ίσως να μην ταιριάζει.
Γενικά αξίζει το εικοσάρι δεν μου έκανε καμία μαλακία ή κάποιου είδους κλέψιμου σε χρόνο ή στάση να με ξενερώσει όπως κάποιες άλλες.
Τα καλά της:
1. το στήσιμο στα τέσσερα σαν να γεννήθηκε για αυτό με μια κίνηση έκατσε στην τέλεια στάση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 01, 2018
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Andrew256
Σεβαστός
Εγγραφή:
15 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
3.436
Πόντοι:
1.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 DeanCorso, professorx, Επιρρεπής και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού