Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 9 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ανοιγοντας την πορτα δεν εφαγα κανενα σοκ, αλλα το κοριτσι ηρθε με αερινο μακρυ πρασινο φορεμα και αρχισαμε τα τριψιματα και τα χαμουρεματα προσπαθωντας σιγα σιγα να ανοιξω το δωρο μου.
Γενικα αφησα τον αισθισιασμο μου στον δικο της που διαβαζοντας τις κριτικες ηξερα οτι αυτο θα επερνα πονταροντας στη χημεια....Τελικα αυτη δεν ηρθε ποτε!
Η Kate ειναι ομορφη χωρις να συμφωνω στο "ντουμπανο", εχει μπλε ματαρες(που με κοιταξανε 2 φορες συνολικα, συνεχεια κοιταζε το υπερπεραν η τα ειχε κλειστα), τραγανο μοντελε σωμα που το δοξασα δεοντως και πολυ ομορφο μουνακι που αν και το εγλυψα αρκετα και για ωρα δεν καταφερα την ιδια να μου παραδωθει.Μετα απο τα φιλια σε σωμα και νινακι εκλεψα ενα γλωσσοφιλο αλλα ολα τα υπολοιπα και πριν και μετα ηταν μονο με χειλη κατι που προσωπικα με χαλασε πολυ.
Στα του αγωνα δεν ειχαμε πουθενα πυροτεχνηματα...Η πιπα της ενω ηταν αργη και αισθησιακη και βαθεια μετα εβαλε λιγο χερι μου γυρισε και πλατη και αλλαξαμε στυλ σε "διεκπαιρεωτικη" οπου και την σταματησα και ανεβηκε πανω στο καβλι μου.Πολυ ομορφη εικονα να εχεις τετοιο μωρακι πανω σου,επειτα την γυρισα σε ιεραποστολικο και καπου εκει σφυραμε ημιχρονο.
Μπανιο αμφωτεροι και ερχεται στην αγκαλια μου για social.Αγγλικα πολυ λιγα και δεν ηθελα να της εξηγω και πολυ τις λεξεις που δεν καταλαβαινε οποτε πεσιμο νουμερο 2 και αρχιζω να τη φιλαω σε λαιμο και σωμα.
Αρχιζει το τρομπονι απο εκει που σταματησε, με λιγο χερι και με πλατη, φοραω ξανα καποτα τις σηκωνω τα ποδια στους ομους και αρχιζω να την πιστονιαζω.Ψιλοποναγε, οποτε δεν την πιεσα πολυ και την σηκωνω ορθια με φατσα στο καθρεφτη.Κατσαμε λιγο σε αυτη τη σταση αλλα αλλαζε συνεχεια στυλ και εκει που ερχομουν να τελειωσω με εκοβε, οποτε τη σταματαω βγαζω την καποτα και της τον δινω στο στομα οπου εγινε και η δευτερη καταθεση.
Γενικως η μαρεγκα καπου εκοψε, εχω μια πολυ γλυκοπικρη εμπειρια απο την Kate.Σε gfe mode δεν απεδωσε και εκτος αυτου ηταν πολυ διεκπαιρεωτικη.Ισως φταινε τα απανοτα ραντεβου που κανει,ισως φταιω και εγω που εφτιαξα προσδοκιες...Δεν ξερω

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 05, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Dokari
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Αυγ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
154
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Dirty69, Ακαμάτης, mixalis mixoy και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιουλίου, 2018
Πολύ αντιφατικά τα σχόλια για την συγκεκριμένη κοπέλα. Κάτι που μου κάνει εντύπωση επίσης είναι το πως θυμόσαστε λεπτομέρειες. Το σεξ είναι μία διαδικασία που συμμετέχουν ταυτόχρονα, το σώμα, το μυαλό και η ψυχή. Η πίπα είναι πίπα ρε παιδιά. Τι χέρι και πόδι. Όταν τον πάρει στο στόμα, μουδιάζει το γ@μημένο το μυαλό. Τέλος πάντων...
05 Ιουλίου, 2018
Από τις δυο τελευταιες κριτικες φαίνεται ότι την χάλασαν τα πολλά ραντεβού και τα φράγκα που ερθονται ως απόρροια αυτών!!

Έγινε διεκπεραιωτική δυστυχώς ΘυμόςΘυμόςΘυμός

Δεν άλλαξε το γεγονός ότι δεν δίνει φιλια με γλώσσα, ότι είναι σοβαρή και ότι δεν σε κοιτάζει στα μάτια πολύ όπως εγραψα στην πρώτη της κριτική όμως το να σου αφήνει την αίσθηση ότι «χυσε μαλακα να παω στον επόμενο» πάει πολύ!!

Γράψτε λοιπόν ότι ακριβως κάνει για να βάλει μυαλό και να καταλάβει ότι με μόνο το κορμί δεν θα πάει πουθενά!!!!!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2