Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 190 10
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Απόγευμα Τετάρτης η λαϊκή έχει τελειώσει στην Φυλής και πάω να περάσω με την Τάνια που έχω δει παλιότερα και μου είχε κινήσει την περιέργεια έτσι λοιπόν δίνω το 20€ο στην Τσατσά και μετά από λίγο έρχεται η Τάνια στο δωμάτιο ορεξατη χαμογελαστή ευδιάθετη μιλάει μόνο Ρωσσικα έτσι αφού μου είπε κάτι που δεν κατάλαβα βγάζει αυτό που φορούσε ξαμπλωνει πέφτει επάνω μου αρχίζει φιλιά στο σώμα και στη συνέχεια μου δείχνει την Καποτά θέλοντας να ρωτήσει πώς τσιμπούκι της λέω βάλε αρχίζει ένα εντελώς άτεχνο τσιμπούκι με χέρι λες και ήταν εντελώς άσχετη στην ουσία προσπαθούσε να μου παίξει τον πουτσο παίρνοντας και λίγο στο στόμα το κανάλι καλά της λέω αφού μου σηκώθηκε κάπως άντε μπας και καταφέρω να τελειώσω ξεκινάω λοιπόν να της τον χώνω με το μουνι της να έχει κανονική αίσθηση ούτε πολύ ανοιχτό ούτε στενό ευτυχώς και το λέω γιατί διαφορετικά αν ήταν Κούβας δεν θα είχα τελειώσει.Με αρκετή προσπάθεια και φαντασία από διάφορες εικόνες κατάφερα να ολοκληρώσω η συμμετοχή της Τανιας οριακή.Ενα ιδιαίτερα άσχημο στην Κοπέλα ήταν η αίσθηση της επιδερμίδας της αφού κολαγε μιας και δεν είχε πλυθεί επίσης το μουνι της είχε μια ελαφρώς άσχημη οσμή τα πόδια της δεν ήταν καθαρά μαλακίες το μόνο καλό που αναγνωρίζω στην κοπελίτσα που δεν κάνει για τη δουλειά αυτή είναι ότι είχε ευχάριστη διάθεση και χαμόγελο πράγμα όμως πού δεν αρκεί για να ικανοποιήσει τον πελάτη.Αλλη μια δοκιμή που δεν άξιζε σε καμία περίπτωση το 20€ο που για τέτοιες υπηρεσίες είναι υπερβολή πλέον η Φυλής δεν είναι για δοκιμή με σχεδόν καμία κοπέλα εκτός αν έχετε ευρώ για πέταμα πράγμα που δεν νομίζω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 04, 2018
Όνομα κοπέλας
Τάνια
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
103
Likes:
13.509
Πόντοι:
7.666
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Peter Van Norden, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού