Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χαζεύοντας τα μωρά του γραφείου έπεσε το βλέμμα μου στην Scarlet και θυμήθηκα όταν το καλοκαίρι του 2016 είχα δοκιμάσει την τύχη μου μαζί της. Ευρισκόμενος στο κλεινόν άστυ των Αθηνών σε κεντρικό hotel επί της Λεωφόρου Αλεξάνδρας για επιμόρφωση και περισυλλογή με έτρωγαν τα ρούχα μου και..Γλώσσα Ενα βράδυ στο roof garden ανοίγω την σελίδα του γραφείου και ψάχνοντας το βλέμμα πέφτει πάνω στις φωτό της εν λόγω κορασίδας και ειδικά αυτή με το ροζ κορμάκι και τα γυαλιά και αμέσως .... ενθουσιάστηκα Κατσικογάμης
Η απόφαση πάρθηκε για συνεύρεση την αμέσως επόμενη ημέρα.
Τηλ. νωρίς απόγευμα της επόμενης ημέρας και rdv 1 1/2 της ώρας στις 23.00. Χαλαρός πια απλά περιμένω να έρθει η στιγμή να δοκιμάσω το λαχταριστό μωρό.
Ωιμέ..! πόσο γελασμένος ήμουν αυτό που ακολούθησε ξεπερνά την φαντασία ακόμη και του πιό ανυποψίαστου. Νωρίς το απόγευμα σκάει στο lobby του hotel η ομάδα basket της πόλης μου για αγώνα και εκεί που ήμουν χαλαρός αρχίζω να χαιρετάω ένα σωρο γνωστό κόσμο και το άγχος αρχίζει να με κυριεύει. Δεδομένου πως στο hotel to ανσασέρ ήταν με κάρτα και εγώ έπρεπε να υποδεχτώ στο lobby το μωρό με κίνδυνο να τρακάρω με κάποιο γνωστό έκανε την κατάσταση αφόρητα αγχωτική.
Επικοινωνία με το γραφείο και εξηγώντας το πρόβλημα αποφασίστηκε να συναντηθω μαζί της εκτός ξενοδοχείου και να της δώσω δεύτερη κάρτα να ανεβεί στο δωμάτιο. Μετά από όλα αυτά άρχισα να χαλαρώνω περιμένοντας να περάσει η ώρα.. φευ όμως 22.30 χτυπά το τηλ. και μου εξηγούν πως η κοπέλα δεν μπορει 23.30 αλλά 1.00 και αν θέλω το ακυρώνω. Ελα όμως που το άλλο κεφάλι είχε διαφορετική άποψη και δίνω το Οκ περιμένοντας πάλι να περάσει η ώρα.
Σκέτη Οδύσσεια...!!!
Μετά από όλα αυτά η διάθεση είναι στο ναδίρ! Σκάει το μωρό με τζήν σορτσάκι ωσάν τουρίστρια μπαίνει στο δωμάτιο και με περιεργάζεται λες και ο κος.borbi είναι αξιοθέατο ζητάει τα χρήματα παίρνει το γραφείο τηλ. και μου ζητάει την άδεια να πάει στο μπάνιο. Επειτα από λίγο εμφανίζεται φορώντας το ροζ κορμάκι της φωτογραφίας και επιδίδεται σε ένα λίκνισμα μεταξύ χορού και στριπτήζ. Κάπου εκεί αρχίζω να παίρνω μπροστά και αρχίζουμε να λικνιζόμαστε μαζί ενώ ταυτόχρονα τα χέρια μου εξερευνούν το αδύνατο αλλά μυώδες σώμα της. Τα φιλιά της απλά υπέροχα αργά βασανιστικά, υγρά και με γλώσσα. Δεν σταμάτησε να φιλά σε όλη την διάρκεια του rdv και φυσικά ως γνωστός αγκαλίτσας ανταπέδωσα τα δέοντα κάτι το οποίο παραδέχτηκε και η ίδια όταν χαιρετηθήκαμε. Οι προσπάθειές μου να την ανάψω φιλώντας την σε όλο το κορμί, και κάνοντας το κόλπο με το prosecco ανταπέδωσαν καρπούς. Αψογο στήσιμο στα τέσσερα ( όπου όμως κάπου αισθανόμουν ότι χτυπάω σε κόκαλα ) και τελείωμα σε cow.
Μπανάκι φιλάκι και καληνύχτα στις 3.00 το πρωί όπου έπεσα κατάκοποςΓερο-μύστης και αποκοιμήθηκα.
Αυτά από εμένα και την μικρή Scarlet η οποία μετα από εκείνο το tour έχει ρίξει μαύρη πέτρα στην όμορφη χώρα μας!
Ps. Πιθανολογώ πως αν δεν μου είχαν συμβεί όλα τα παραπάνω η συνεύρεση θα είχε εξελιχθεί αρκετά καλύτερα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 08, 2016
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
210€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
borbi2525
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
6.761
Πόντοι:
5.696
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 company of heroes tho, Karelis69, Διαγραμμένο μέλος 172222 και 29 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Οκτωβρίου, 2018
τύπε ποιο είναι το κόλπο με το prosecco; θέλω να το κάνω και εγώ Χαμόγελο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1