Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.1 3 10
Call-Girls 7326
Γενική βαθμολογία
 
3.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
οπως καταλαβαινετε η συναντηση αυτη δεν εγινε ποτε...Ειχα κλεισει την Αρια απο γκλαμουρ αλλα την ωρα που επρεπε να φτασει μου ρχεται μυνημα "χιλια συγγνωμη αλλα σταματησε το ταξι και βγηκε εξω"!!!Κεφάλι σε τοίχο!ΓαμήσουΜαλακία Οκ λεω εγω τι να κανουμε και γενικα απο γκλαμουρ δεν εχω παραπονο..Λεω ρε φιλε αφου σημερα ειναι πουτανονυχτα, θα παρω αλλη. Καθως σκρολαρα λοιπον στο καταλογο του μπου βλεπω την Αλισον..Λεω ασ δοκιμασω και αυτο το γραφειο, κοιταζω τις φωτο λεω νταξει θα την παρω. Περιμενα καποια κοπελα ψηλη με ποδαρες και ασ μην ειναι κ μουναρος, τουλαχιστον να δικαιολογει το γαζελε της υποθεσης! Αλλα...
Πλησιαζει απο την εισοδο μια καρτοφα (ενα πατατοειδες) με κοντα ποδια και κοιλιτσα..Θα παραδεχτω οτι στηθος ηταν το δυνατο σημειο και ηταν αξιοπρεπες..Παρ ολα αυτα θα θελα να αναφερθω λιγο στη φατσα της...Ουτε με σακουλα! Μη σου πω αμα της εβαζες σακουλα μπορει και να τα ακουγες απο τη σακουλα!ΠροσκύνημαΠροσκύνημα Στραβοδοντα με περιεργη επιδερμιδα και περιεργο σχημα κεφαλιου..
Το αστειο ειναι οτι της δινω τα λεφτα, τα βαζει τσεπη, γδυνεται και παει προσ τη κρεβατοκαμαρα..Εκει μια φωνη μεσα μου μου λεει "Ρε μπαρμπα γιατι να δωσεισ 120 για κατι που μπορεις να παρεις και με 30?" Οντως σε μια τσαρκα στη φυλης πιστευω βρισκεις καλυτερα! Της λεω περιμενε παιρνω το γραφειο και λεω στον ευγενεστατο κυριο οτι μαγκα μου ειναι μαπα το καρπουζι!! Καλα μου λεει δωστης κατι για το ταξι..της εδωσα ενα 20ρικο και λοςπου..

Η αποψη μου λοιπον ειναι ΜΑΚΡΙΑ!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 04, 2018
Κόστος
20€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Φιλί
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
714
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 nec, eridon1877, Bartender 74 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού