Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 185 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Τελικά η χημεία είναι ίσως το σημαντικότερο συστατικό για ένα καλό ραντεβού. Αν λείψει τα χαλάει όλα. Για την Μαρία δεν εχω τίποτα αρνητικό να πω αλλα και τίποτα ιδιαίτερα θετικό. Το ραντεβού κλείστηκε εύκολα με ένα τηλέφωνο. Ομορφουλα σωματαρα και πεντακάθαρη.Α και καλή πιπα. Αυτά. Δεν έχει εκείνη την πουτανια εκείνο το εκφυλο στιλακι που για μενα τουλάχιστον είναι απαραίτητο. Γαμας μια όμορφη κοπέλα. Αν σου αρκεί θα περάσεις καλά. Αν θέλεις λιγο πιο δυνατές καταστάσεις καλύτερα να κοιτάξεις καπου αλλού.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
137
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, doc_lin, CRYPTON X και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Οκτωβρίου, 2018
Συμφωνώ απόλυτα για το θέμα της χημείας, εγώ σήμερα πήρα το μαράκι μπαίνει στο δωμάτιο λέω καλή φαινεται ? μού έδειξε μιά τάση βιασύνης ( θέλει να χύνουμαι γρήγορα να ξεμπερδεύει) δεν είναι για γρήγορο πιστόνιασμα δυσανασχετεί και το δείχνει με τον τρόπο της ,στα τρία τέταρτα και ενώ έκανε πίπα κοιτά το ρολόι και μου λέει πέρασε μία ώρα την έγραψα στα αρχίδια μου και όταν τελείωσα της δείχνω το ρολόι και της λέω τώρα συμπληρώθηκε μια ώρα.
Ξέρω ότι θα με πυροβολήσουν οι αγαπούληδες για την κριτική μου όπως με την ΑNGELA , αλλά ούτε ερωτισμό βγάζει και θέλει να κλέψει στην ώρα. Στην Μολδαβία 80€ πόσες ώρες πρέπει να δουλέψει ?
Αυτή βέβαια είναι η προσωπική μου άποψη .
ΥΓ μήν μου τα πρήξεται με τα μηνυματά σας αυτοί που έχουν άλλη γνώμη , Ευχαριστώ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1