Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 51 10
Call-Girls 63764
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συνάντηση με την katty λοιπόν σε ολιγοήμερη μου επίσκεψη στην Αθήνα. Το ραντεβού κλείστηκε πανευκολα και η καττυ ήρθε ακριβώς στην ώρα της φορώντας ένα πολύ όμορφο μίνι φόρεμα μπλε. Η πρώτη εντύπωση με άφησε άφωνο. Πανέμορφο μικροσκοπικό μωράκι με προσωπαρα και πανέμορφα μάτια.
Μετά την αρχική σύσταση και τα φιλάκια καλωσορίσματος γεύθηκε και εισήλθε για μπάνιο.
Ακολούθησαν δύο γύροι σεξ με πολύ πάθος. Παθιασμένα βαθιά γλωσσοφιλα , τα χείλη μου πέρασαν από κάθε σπιθαμή του πανέμορφου μικρού κορμιού της και το λάτρεψαν. Το κορμί της ανταποκρίνεται φουλ σε όλα τα χάδια και παιχνίδια! Πίπα άψογη με μπόλικο σάλιο. Στον δεύτερο γύρο γεύτηκαν το πανέμορφο μουνακι της με ευλάβεια και κάναμε και 69. Από πάνω το μωράκι δίνει ρεσιτάλ και πηδιεται με ένταση. Άλλες δύο στάσεις που κάναμε ήταν κλασικά ιεραποστολικά και στα τέσσερα. Καυλωσα τρέλα με το μωρό και κάποια φάση ανέβασα αρκετά ένταση αν και το μωράκι σου βγάζει περισσότερο να γαμησεις αργά και με αισθησιασμό. Μου χάρισε έναν οργασμό ιεραποστολικά και εγώ γέμισα το κορμάκι της με το σπέρμα μου και στα δύο τελειώματα , όπου ειδικά την πρώτη φορά κοιτούσε με γουρλωμενα μάτια όλη την ποσότητα που είχα αδειασει!!
Έκανε μπανάκι , ντύθηκε και αποχαιρετιστηκαμε με φιλάκια και υπόσχεση να τα ξαναπούμε αν βολεψει. Της έκανα και πρόσκληση να ανέβει καμιά βόλτα Θεσσαλονίκη γιατί σίγουρα θα βρει πολλούς θαυμαστές και εδώ!!
Συνοψίζοντας πρόκειται για άψογο κορίτσι , σε εμφάνιση , συμπεριφορά και υπηρεσίες. Προτείνεται ανεπιφύλακτα!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 28, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
skieros
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
9 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
1.230
Πόντοι:
976
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, merts, graf και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιουλίου, 2018
παντως απο τη φωτο δεν δειχνει για τοσο μωρακι και τοσο κουκλι ... μηπως αν αδικειται να βαλει αλλες φωτο;;;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1