Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 3 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Το ραντεβού με το Σοφάκι κλείστηκε εύκολα για μεσημέρι (ίσως το 1ο ραντεβού της ημέρας) σε παραλιακό χοτέλ.
Ύψος και κιλά μάλλον όσο γράφουν, ηλικία δεν είμαι βέβαιος! Πρόσωπο σχεδόν όπως φαίνεται στις φωτογραφίες με φτιαγμένα χείλη, έντονα ζυγωματικά και λίγο βαθουλωτά μάτια.
Είχε αρκετές φακίδες στο πρόσωπο και μαλλί λίγο απεριποίητο, ενώ ήρθε με πολύ ελαφρύ εώς καθόλου μακιγιάζ. Φτιαγμένη θα είναι πολύ καλή πιστεύω.
Ξεχάστε τη λάμψη των φωτογραφιών αλλά γενικά δε σας περιμένουν δυσάρεστες εκπλήξεις για το πρόσωπο.
Σώμα τούμπανο! Κωλάρα τουρλωτή και σφιχτή!!! Ποδάρες γυμνασμένες, μεσούλα δαχτυλίδι, απίστευτο βυζί, προς μικρό αλλά υπέροχα σχηματισμένο, ωραία χέρια και ώμους... και πεντακάθαρη. Γεμάτη τατού παντού, αλλά της πάνε. Ντύσιμο με κοντή τζην μίνι φούστα, ψηλά παπούτσια με χοντρό τακούνι και ένα ελαφρύ τοπ. Δεν κάνει μπαμ από μακριά αλλά θα μπορούσε και λίγο καλύτερα νομίζω. Βέβαια μεσημέρι ήταν και κοντά στην παραλία.
Παρόλο που ήθελε να μπει για μπανάκι δεν πρόλαβε. Άρχισα να της γλύφω το κώλο όπως ήταν όρθια και έγινε τούρμπο! Της τον έγλυψα πολύ ώρα και καταλήξαμε στο κρεβάτι να γλύφω κλειτορίδα και νινάκι και να με χύνει με σπασμούς φωνάζοντας "Fuck, fuck, fuck...". Οφείλω να πω ότι ήταν πεντακάθαρη παρόλο που δε φρεσκαρίστηκε.
Στα γλωσσόφιλα απλόχερη και καυλωτική και φαίνεται επίσης ότι γουστάρει να πηδιέται, παρόλο που είμαι βέβαιος ότι έχει γράψει χιλιόμετρα και ξέρει να βάζει κόφτη εκεί που θέλει η ίδια.
Στην πίπα δεν τα πήγε άσχημα αλλά νομίζω ότι δεν ήθελε να φορτσάρει, αφού δεν ανταποκρίθηκε στις προσπάθειες να την τον βάλω όλον στο στόμα.
Άριστη στο γλύψιμο αρχιδιών, μπορώ να πω από τα καλύτερα ποτέ!!!
Δέχτηκε δάχτυλα και στις δύο τρύπες και καύλωνε και φώναζε όσο τη γαμούσα!
Το κορμί της είναι απίστευτο! ΠΟλύ γυμνασμένο και σφιχτό και ο κώλος από τους πιο ζουμερούς και πέτρα.
Έχει αρκετό μαύρισμα μάλλον από λάμπα και της πάει πάρα πολύ.
Όταν την πήρα εγώ το αναλ δεν το είχε στις υπηρεσίες της στο site και παρόλο που της τον άνοιξα απίστευτα πολύ, όσες φορές προσπάθησα να μπω με άφηνε να μπω λίγο και μετά μου έλεγε "no, no, no,... no anal".
Της ξανάγλυφα την κωλοτρυπίδα, η οποία είχε ανοίξει διάπλατα αλλά και πάλι τα ίδια.
Τελικά δεν το πήρα το κουλουράκι της, το οποίο φαινόταν ότι είχε δουλευτεί στο παρελθόν.
Σήμερα είδα στο προφίλ της ότι πλέον το δίνει έναντι 50. Τι να κάνουμε έχουμε κι εμείς τις ατυχίες μας!!! LOL
Να δω τώρα ποιος θα αντιδράσει. Χαχαχα! Γιατί όταν δεν το γράφουν και το δίνουν πέφτουν κάποιοι να με φάνε!
Το πρώτο χύσιμο της το έδωσα στο στήθος και για το δεύτερο αφού την κάρφωσα πολύ δυνατά για ώρα σε πολλές στάσεις και φώναζε αδιάκοπα (το γουστάρει το γαμήσι) πήγα να της τα δώσω στο πρόσωπο αλλά μου είπε όχι πρόσωπο μόνο στόμα! Τελικά τα δωσα πάλι στα βυζιά εάν και μερικά βόλια την πήραν στο πρόσωπο.
Τα χρήματα εάν θυμάμαι καλά δεν τα ζήτησε και της τα άφησα εγώ δίπλα στην τσάντα της την ώρα που μπήκε για μπάνιο.
Γενικά ήταν μια ευχάριστη συνάντηση που με ίσως λίγο καλύτερο mood να είχε απογειωθεί ακόμα πιο πολύ!
Η Sofi είναι έμπειρη στη δουλειά και θέλει να σε ευχαριστήσει, αλλά θα το πάει στο χαλαρό εάν δεν ανεβάσεις στροφές εσύ. Στα κόκκινα όμως ανταποκρίνεται μια χαρά και μάλιστα το ευχαριστιέται.
Δεν ξέρω εάν θα την ξανάβλεπα αλλά έχω την εντύπωση ότι όποιος τη δει θα περάσει καλά και πολύ πιθανό καλύτερα από ότι εγώ.
Στην επικοινωνία νομίζω ότι είναι άνετη! Εάν και τελικά δε μιλήσαμε και πολύ!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
210€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
YourLover
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
1 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
5.363
Πόντοι:
24.000
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimy.m., DrHouseBJ, Ettore και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Ιουλίου, 2018
ένα λεπτο, τα πολύ εντονα ζυγωματικα και το τεραστιο κεφαλι σε σχεση με το σωμα και το μυωδες σωμα , όλα αυτά δεν σου δηλωνουν εσενα ότι είναι εξ αλλαγης φυλου? γιατι εμενα καραμπαμ κανει και από τις φωτο και οφείλεις να το πεις
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 172663
06 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Nik δε νομίζω ότι παίζει τέτοια φάση.
Δεν το σκέφτηκα γιατί η ανατομική διερεύνηση από το νινακι της ήταν φυσιολογική.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2