Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 196 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Όταν υπάρχει καλη διάθεση περνάς καλά!!!
Βραδάκι γύρω στής δέκα και είχαμε διάθεση με το φιλαράκι μου να πάμε για κορίτσια. Με ρωταει αυτος που να παμε; Του λεω θα σε παω στη Μαρινα και θα περασουμε σουπερ!!! Καλη με ρωταει αυτος; Μετα θα μου πεις εντυπωσεις του λεω. Ξερω τι σου αρεσει γι' αυτο θα παμε εκει. Σου εχω εμπιστοσυνη μου λεει γιατι εχουμε περιπου τα ιδια γουστα στις γυναικες.
Για να μην το κουραζουμε πολυ το θεμα μπαινουμε στο αυτοκινητο και ξεκιναμε για Βεργας 6 στο πανω οροφο. Παρκαρουμε και χωρις δυσκολια σχεδον διπλα απο το μαγαζι και μπαινουμε μεσα.
Ανεβαινουμε στο πανω πατωμα και περιμενουμε να βγει το μανουλι. Το πρωτο λογο ομως οταν πας σε τετοια στεκια τον εχει η τσατσα.
Καλως τα ομορφοπαιδα μας λεει και αρχισε το τραγουδακι της και τα σχετικα.
Ανοιγει το κουρτινακι και βγαινει η Μαρινα με το πλουσιο μπουστο της μαζι με την γλυκια ομορφια της. Καλησπερα αγορια και τα σχετικα περασαμε στο κυριος πιατο. Πρωτο μπηκε το φιλαρακι μου και αφου περασε κανα δεκαλεπτο βγηκε εξω με ενα πλατυ χαμογελο και με μεγαλη ικανοποιηση.
Αντε μετα απο λιγο ηρθε και η σειρα μου.
Αφου εδωσα το αντιτιμο προχωρησα στα ενδοτερα χωρις να περιμενω πολυ ανοιξε η πορτα και μπηκε το μωρο μεσα. Αφου ηξερα οτι θα περασω καλα και αυτο ειχε γινει και τη πρωτη φορα ημουν πολυ χαλαρος ξεροντας πως θα με περιποιθει αψογα. Ξαπλωσε διπλα μου και αρχισε να με χαιδεευει και να μου δινει φιλακια στις ρωγες μου ενω με το χερι της επαιζε το εργαλειο μου. Εγω αρχισα να γλειφω τις σκληρες ρωγες της και αφου με εκανε τουρμπο τη γυρισα για πισωκολιτο για να εχω και θεα. Αφου αρχισε το πισωκολιτο και αρχισαν τα κουνιματα σε λιγο ηρθε και η ωρα για να τα δωσω ολα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 29, 2018
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα Ελληνίδα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
10 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
21
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sexaddict7

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Ιουλίου, 2018
Πες μας κάποια χαρακτηριστικά της... εμφανισιακά?
07 Ιουλίου, 2018
Στα μπουρδέλα στην συγκεκριμένη οδό μόνο κάτι θείτσες παίζουν οπότε κανά μιλφάκι να περιμένεις...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2