Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 134 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ενα καυτο ραντεβού που άργησε να έρθει… αλλά κάλιο αργά παρά ποτέ!Κεφάλι σε τοίχο!
Κατηφόρησα νωρίτερα στο χοτελι για ευνόητους λόγους..
Συνάντηση μεσημέρι στο μετάξι και η Χριστίνα Εγγλέζα στη ωρα της - Ένα απαλό χτύπημα - στην πόρτα, ΚΑΙ ?
Μια θυληκη παρουσία ,τρυφερή δροσερή και Όμορφη !
Δεσποινίδα ετών – 33-34? δεν ρώτησα. Ένα χαμόγελο ένα φιλί και τα βυζόμπαλα έτοιμα να ξεχειλίσουν εξω από το σουτιέν. Τι γίνεται της λέω ? – Τι θες να γίνει δεν μπορώ να τα μαζέψω…
Ήρθε όμορφα ντυμένη με ένα κίτρινο κεντητο μινι φόρεμα με τα πορνο-τακουνά της… και τα μαλλια της μπουκλες.
έτοιμη για όλα μα για όλα.. Ένα παλιο φιλαρακι μου τα χε πει ! και εγω σφύριζα αδιάφορα.. Χμμμ;
Από την πρώτη στιγμή κατάλαβε ότι μου αρεσε - το έδειχνα και αυτό ήταν το γιατρικό να περάσω καλά.
Το ηθελε και η ιδια. Η απάντηση ηρθε απο εκεινη για όλα οσα έκανε γι μενα @@@ – και την ευχαριστώ !
Μπανακι με όλα τα σεα και τα μεα που λενε –
ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΑ – ΣΤΟΜΑΤΙΚΑ ΔΥΑΛΙΜΑΤΑ – αντισηπτικά – αντιβιοτικά – OXI ANTIBIOTIKA δεν ειχε
Είχε προφυλακτικά και φορούσε ένα άρωμα μεθυστικό που σε τρελαίνει..
Είναι από τις περιπτώσεις που θες να τη βάλεις κάτω και να της αλλάξεις τα φωτα.
Η ανυπομονησία μου να την πηδήξω και να τη χαρώ είχε χτυπήσει κόκκινο – ώσπου η πετσέτα φεύγει και η γραμμούλα εμφανίζεται καταλάβατε που… τα καυτά φιλιά της δεν είχαν σταματημό – και η συνέχεια ήταν απερίγραπτη..
Η τσιμπουκοδρομια…ειχε αρχισει (και όχι μονο) – μεχρι πνιγμού ένοιωσα την πίπα της.
Το μουνακι της έλαμπε- μοσχοβολούσε , περιποιημένο, και το 69 ηταν ότι έπρεπε για να γινω τούρμπο.
Οσο τον έπερνε στο στόμα άλλο τόσο έτριβε το μουvάκι της στη γλώσσα μου και με καυλωνε αφάνταστα..,
Tη σταματάω γιατι δεν ηθελα να τελειώσω πρόωρα * Μπαλαμούτι και ελεύθερα πιασίματα- έδιναν και επερναν.
Τη σηκώνω τη βαζω στη γωνια του κρεββατιού εγώ όρθιος - τύλιξε τα πόδια της στη μέση μου και μπήκα μέσα της με σιγά σιγά στην αρχή, μεχρι να ανοιξω το στενο μουνακι της, επειτα αρχισε τo σφυροκοπημα που γινοταν ολο και πιο εντονο ολο και πιο πολύ,εδειχνε να της αρεσει και να ζηταει και πιο βαθιά και πιο δυνατά!Της αρεσε που πηδιόταν οσο τίποτα,
Χωρίς σταματημό - Έβλεπε και στον καθρέπτη την ολη φαση και καυλωνε ακομα πιο πολυ – τα φιλιά της βαθιά και ζουμερά δεν σταμάτησαν σε ολη τη διάρκεια και το πάθος της ξεπέρασε της προσδοκίες μου.
Το τέλος ήρθε έπειτα από ακατάπαυστο σφυροκόπημα αρκετής ώρας που δεν θες να μη τελειώσει με τίποτα.
Μπανάκι από μέρους της ξανά -έλαμπε ολόκληρη- και επανέρχεται για κουβεντούλα και όχι μονο.
Ότι της ζήταγα το έκανε – μη μείνω και παραπονεμένος - πάρε να ‘χεις.. τι θες ?
Λίγα χάδια παραπάνω - φιλια από αυτά που σε καυλωνουν , αρχισαν να με εξιτάρουν – ζητησε να τη πηδηξω Ξανα -
αλλά μια φορά ηταν Οκ. (προσέχουμε για να εχουμε – μιας και είμαστε παλιοσειρές).
Το Στηθος της είναι μεγαλο σε σχεση με το σωμα της αλλα φυσικο,οι ομορφες ρογες της εγιναν κάγγελο με το που τις χάιδεψα – και τις εγλειψα απαλα.
Είναι από τις συναντήσεις που δεν ξεχνάς και θες να επαναλάβεις. Ελπίζω να έχω ξανά την ευκαιρία … να τη συναντήσω
Ένα πραγματικά call girl .. λες και ήρθε από το μέλλον - μια γυναίκα άκρως ερωτευσιμη - καυλιαρα – άμορφη και καυτη.
Αυτά από έμενα χωρίς φόβο και χωρίς πάθος.
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΕΠΙΛΕΞΑΤΕ ΕΜΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΑΣ Ελπίζω να βοήθησα.
Η βαθμολογια θα ηταν μεγαλυτερη αν με αφηνε το συστημα.
ΝΑΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ !

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 30, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
ser2000
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Ιαν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
1.202
Πόντοι:
376
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 panagos7, TurboLover, koumanidas και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιουλίου, 2018
γιατι δεν γαμισες κολο ρε γερο?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1