Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 10 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η κοπέλα ήρθε στην ώρα της όμορφη χαμογελαστή με κέφι. Στην εμφάνιση της αν και δεν φαίνονται στις φωτογραφίες του γραφείου έχει αρκετές φακίδες στο πρόσωπο της που στερούν πόντους ομορφιάς να πω την αλήθεια απογοητεύτηκα. Η κοπέλα Φορώντας ένα λευκό ωραίο κοντό φόρεμα διαγράφονταν η ωραία υποσχόμενη λεπτή σιλουέτα, εδώ να πω ότι τα στοιχεία της κοπέλας ύψος, βάρος κ.α ταιριάζουν με τα στοιχεία που δίνει το γραφείο αλλά το θέμα ηλικίας θα έλεγα χωρίς υπερβολή είναι 10+. Παραγγείλαμε τα ποτά μας μιλάει καλά Αγγλικά χωρίς να τρώει χρόνο με πολύ μπλα μπλα. Το φιλι της είναι ξενερα, θυμίζει έντονα το φιλί της Μαρινα60 με πολύ γλώσσα και χωρίς φαντασία. Με μια κίνηση βγάζει το φουστάνι της και μένει με τα εσώρουχα. Το σώμα της είναι λεπτό, χαλαρό χωρίς όμως ραγάδες και θα έλεγα στα όρια του skinny, δεν ειμαι φαν αυτού του είδους σώματος, οι φωτογραφίες απέχουν τόσο έτσι ώστε τα ολοστρογγυλα οπίσθια της που επίσης φαίνονται στις φωτογραφίες είναι όνειρο απατηλό σε σχέση με την πραγματικότητα. Εκεί όμως που την έπαθα είναι όταν έβγαλε το σουτιέν της, έχει τα Top χείριστα στήθη που έχω δει, μικρά, χαλαρά, πεσμένα λες και η κοπέλα είναι 50+ τι να πω.....  Ευτυχώς στο κυρίως πιάτο η κοπέλα κατά την γνώμη μου αξίζει. Στοματικό για σεμινάριο, κοίταγμα με τα πράσινα μάτια της, περιποίηση όλης της περιοχής με φτυσιματα και άλλα τέτοια κόλπα. Στο κρεβάτι το πήδημα η γκόμενά το ζει και γουστάρει με φωνές να τυλίγει τα πόδια της στην μέση μου αλλά και στους ώμους μου αναζητώντας πλήρη διείσδυση.
Γενικά θα έλεγα ότι το ραντεβού ήταν επιτυχής όμως πάραυτα επειδή ειμαι τύπος κυρίως οπτικός  δεν θα την έβλεπα όπως είπα και πιο πάνω λόγο εμφάνισης που δεν εντυπωσιάστηκα. 

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
company of heroes tho
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
18.449
Πόντοι:
30.558
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 borbi2525, TOMCRUISE, chris1955 και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιουλίου, 2018
Όλα αυτά που λες φίλε μου σε θέμα εμφάνισης είναι αλήθεια. Εγώ την γύρισα πίσω.
06 Ιουλίου, 2018
Καπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2