Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 34 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Έχοντας περάσει πολύ καλά την πρώτη φορά με την Άντζελα - Φραουλιτσα είπα να την ξαναγαμησω Ναι!Καπέλο
Τελειώνοντας την δουλειά πήγα κατά τις 16:00 στον οίκο όπου η πολύ καλή Ρωσίδα τσα2 μου είπε ότι υπάρχουν 2 κοπέλες. Δεν μου τις έδειξε αμέσως, αλλά πρώτα μου έκανε παράπονα για τους Πακι που πηγαίνουν εκεί μόνο για βόλτα.
-Θέλουν να δουν τι παίζει και μετά θα αποφασίσουν Μαλακία.
-Τι λες τώρα, 5 φορές την ημέρα περνά ο καθένας μόνο για να δούνε και οι κοπέλες κουραζονται πέρα δοθε.
- ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ!!! Θυμός, ήθελα να της πω γιατί πήγα να γαμησω και αντί αυτού της έκανα ψυχοθεραπεία Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!. Πω πω, είναι πολύ δύσκολο για τα κορίτσια Μαλακία
-Κάθε μέρα αυτό γίνεται, κάτσε εδώ μία ώρα για να δεις πόσοι θα περάσουν και πόσοι θα μπουν.
-Υπομονή τι άλλο να κάνετε Μαλακία, για πες τώρα ποιες είναι;
-Είναι η Άντζελα και η Σονια (νομίζω Money Mouth)
Τοτε βγαίνει η Φραουλιτσα με ένα πλατύ χαμόγελο και χωρίς να πει τίποτα με έπιασε από την μπλούζα και με πήγε στο δωμάτιο Ναι!.
-Τι κάνεις, ήρθες να με γαμησεις; με ρώτησε πονηρά κάνοντας twerking και πιανωντας τον πουτσο για να δει αν καυλωσαΝαι!. Τον είχε ψιλοσηκωσει η καριολα Καπέλο
-Ναι ήρθα Καπέλο
Της έδωσα τα λεφτά σε κερματα Ναι!και της ζήτησα 5 λεπτά Καπέλο. Πολύ καλά σημάδια μέχρι τώρα ότι θα γαμησω καλά. Μεγάλο χαμόγελο
Μετα απο 5 λεπτά έρχεται η κοπέλα με χαμόγελο, ξαπλωνει δίπλα, αλλά ανάποδα στο κρεβάτι και εγώ έκανα το ίδιο. Τότε άρχισαν τα περίεργα.
-Άσε είμαι κουρασμένη, έκανα 3 σερί βαρδιες.
-Σοβαρά;
-Άσε, έλα να τελειώνουμε γιατί νυστάζω...
-Τι;;; Θυμός
-Δεν έχω κοιμηθεί όλο το βράδυ.
Αμάν με κοροιδεψε η γαμιωλα και θα με φωλιασει Θυμός
-Καλά δεν θα κανεις και πολλά, εγώ θα σε γαμησω και εσύ θα κάθεσαι Καπέλο, της είπα και κατέβασα το μποξερακι μου.
-Πω πω, είναι μεγάλο θα με ξεσκισεις ρε φίλε Money Mouth
-Τις προάλλες γουσταρες όμως Θυμός
-Έλα να τελειώνουμε, είπε και μου έκανε πιπα με προφυλαξη μικρής διάρκειας και μέτριας. Παρά τα όσα προηγήθηκαν ήμουν φουλ καυλωμένος Ναι!
Μετα απο 1 λεπτό πήρε στάση για ιεραποστολικό και περίμενε βαριεστημενα να την γαμησω.
-Άντε θα χύσεις; είπε μετά από 10 πουτσιες
-Ρε συ τι έπαθες σήμερα; Μπορείς να ηρεμησεις λίγο που θες να χυσω στα 3 λεπτά δίχως να κάνεις κάτι;
Αυτή απλά με κοίταξε με ύφος που έδειχνε να κατανοει ότι το είχε παραγαμησει και απλά το βουλωσε.
Συνέχισα λίγο έτσι, αλλά την γύρισα για να μην βλέπω τα μούτρα της Θυμός
-Έλα από πάνω.
-Ξέχνα το, είμαι κουρασμένη Καπέλο
Δεν το συνέχισα και την γύρισα στα 4,οπου έδωσα πολύ πόνο. Στην αρχή ήταν κομοδίνο, όμως στην συνέχεια υγραθηκε το μουνί της και άρχισε τα βογγητα.
Ήταν σαν να γαμαω την κοπέλα μου με το που ξυπνάω Ναι!
Την ξαπλωσα τελείως κάτω και την εσκιζα για 3 - 4 λεπτά και ήμουν έτοιμος να χυσω ενώ αυτή βογγαγε με το κεφάλι της χομενο στο μαξιλάρι. Λίγο πριν χυσω τραβιετε λέγοντάς μου ότι την σκοτωσα Μαλακία.
-Έλα πάνω να σε χυσω.
-Είπα όχι.
-Ε ΤΌΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΑΒΙΩΣΟΥΝΑ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΤΡΈΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΥΝΑ Θυμός.
Κατάλαβε ότι θα έπεφτε γαμοσταυριδι και ανέβηκε λέγοντας μου αν θα τελειώσω.
-Σε λίγο αν με αφήσεις. Καπέλο
Σε αυτή την στάση μου πέταξε τα 3αρια βυζιά μπροστά μου και εγώ την έπιασα από τα καπουλια και την εσκιζα. Καταλαβαινοντας ότι τελειώνω μου έλεγε καυλολογα. Έτσι έχυσα δυνατά Ναι!.
-Μωρό μου τελείωσες!!! Μου είπε με χαρά και με φιλουσε στο μάγουλο και στο σώμα ανακουφισμενη Money Mouth
-Ναι κάτσε λίγο μην φύγεις.
-Τι έπαθες; Χμμμ;
-Τίποτα, να στραγγιξω θέλω Καπέλο
-Έλα και στράγγιξε στην μουναρα μου Καπέλοαφού στραγγιξα με ξεκαβαλησε, αλλά έκατσε από πάνω μου και μιλαγαμε χαλαρά και ευχάριστα όπως την πρώτη φορά, ενώ πριν μου έβγαλε το λάδι Θυμός
-Μωρό μου έβγαλες πολύ ποσότητα!!!
-Αφού με καυλωσες μωρή καριολα Καπέλο
-Σου άρεσε;
-Ναι αλλά άμα σε ποναω δεν ξαναερχομαι Καπέλο
Με κοιτάει 5 δευτερα και μου λέει "Αντε γαμησου ρε!!!"
-Τι αντε γαμησου μωρή μαλακω, εσύ δεν μου είπες ότι σε ποναω;
Ξανα παύση λίγων δευτερολεπτων.
-Όχι ρε συ, έτσι το ειπα...
-Σοβαρά; για να θυμωσω;
-Ναι χαχαχαχα...
-Και να σε σκισω μετά δυνατά; Χμμμ;
-Ε ναι ρε συ Μαλακία
Είπαμε 2-3 πίπες ακόμα μέχρι που η κουβέντα έφτασε στην Φυλής.
-Δούλευα φυλής εγώ... Πάτα "Άντζελα Φυλής ή Άντζελα Φωκαίας.
Πρώτη φορά βλέπω πουτανα να διαβάζω στο ίντερνετ για το πως την γαμανε Money Mouth
Βέβαια έψαξα και βρήκα ότι εκεί έκανε κωλο, ισπανικό και ακα πιπα πράγμα που δεν κάνει τώρα Θυμός. Μάλλον για το Μεταξουργείο είναι too much.
Μετα απο λίγο έφυγε αφού με φιλησε στο μάγουλο λέγοντας μου ότι θέλει να γαμαω μόνο την μουνάρα της. Να σαι σίγουρη κοπελιά... Εμμμμ

Έκατσα στο δωμάτιο 18 λεπτά, παρά το κακό ξεκίνημα δεν έκανε αναφορά στον χρόνο, ούτε η τσα2 είπε κάτι.

Η τσα2 σου βγάζει μια θετική αύρα ότι δεν θα σου τα πρήξει να τελειωσεις και αυτό αποδείχθηκε στην πράξη.

Για την καριολα τώρα, την πρώτη φορά ήταν λες και γαμαγα μια καβλωμενη για πουτσο κοπέλα στην ηλικία μου, ενώ τώρα ήταν λες και προσπαθούσα να γαμησω την κοπέλα δίχως αυτή να ψήνεται Money Mouth. Στο τέλος όμως γούσταρε Ματάκι

Το δώματιο πάνω από το μέσο όρο της περιοχής.

Πήγα με μετρο.

Καλά γαμήσια Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άντζελα
quaresma17.6
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
9.425
Πόντοι:
12.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, Kerveras, n.smirni76 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού