Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.5 2 10
Εκκρεμεί έγκριση
Call-Girls 3527
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Εύκολο κλείσιμο του ραντεβού.
Από τις φωτογραφίες μου άρεσε και ο φόβος ήταν ότι μπορεί να είναι γεματούλα. Η κοπέλα στο τηλ μου επιβεβαίωσε ότι δεν είναι. Της είχα πει ότι Εάν είναι θα τη διώξω.
Εντάξει κι άλλες φορές έχουμε ακούσει παπαριες.
Χτυπάει η πόρτα. Μπαίνει μια κοπέλα λοιπόν συμπαθητική με καλό σωματακι.
Με το Hi πάει στην άλλη άκρη του δωματίου.
Χαμόγελο δε νομίζω να έσκασε καν. Πρόσωπο ΟΚ με πράσινα μάτια και παγωμάρα. Σα να είχε νεύρα, κυρίως με τον εαυτό της θα έλεγα επειδή πηδιέται για να μαζέψει λεφτά.
Αφήνει την τσάντα της πιάνει το κινητό και η πρώτη φράση της είναι "I need money".
Είμαι στο τσακ να τη διώξω αλλά δεν έχω χρόνο για ψάξιμο και αλλαγές.
Της τα σκάω και πάει στο μπάνιο. Βγαίνει με την πετσέτα και πάει στη γωνία της όπως ο πυγμάχος στο ρινγκ.
Μπανιαρίζομαι και του λόγου μου και πάω κοντά της.
Για φιλί ούτε κουβέντα, ούτε και για χαμόγελο.
Της βγάζω την πετσέτα και παίρνω στο στόμα μου τα στήθη της που είναι το πιο ωραίο σημείο της. Μεγάλα και με πολύ απαλή υφή.
Καλούτσικα σώμα αλλά όχι κάτι το ιδιαίτερο.
Όπως είναι όρθια κατεβαίνω πίσω της και της γλύφω τον κώλο. Καβλώνει και βγάζει μικρούς αναστεναγμους.
Για κάνα 5λεπτο της ανοίγω όπως είναι όρθια την κωλοτρυπίδα. Όχι μόνο δεν αντιδρά αλλά το απολαμβάνει.
Την ξαπλώνω και αρχίζω να γλύφω το νινακι της.
Ωραία αίσθηση ναι καθαρό. Έχει γίνει μούσκεμα.
Παίζουν δάχτυλα βαθιά μπρος & πίσω κι εκείνη έχει μια στάση από τη μια ότι γουστάρει και τρελαίνεται και από την άλλη νιώθει μάλλον ενοχές. Πρέπει να είναι νέα στο άθλημα.
Με τα πολλά με χύνει με σπασμούς.
Έχω καβλωσει πολύ και είχα και μερικές μέρες χωρίς, οπότε σκέφτομαι να προσπαθήσω για 2 γύρους.
Η κοπέλα λοιπόν αφού ξαπλώνω πιάνει και ανοίγει προφυλακτικό. Της ζητάω να τον πάρει στο στόμα πριν την πηδήξω (Αγγλικά καλούτσικα) και πάει να μου βάλει το προφυλακτικό. Της λέω "without" και απαντάει "no, no, no I can't ".
Άρα ούτε φιλια ούτε χωρίς.... τι σκατα μας κοροϊδεύουν???? Άλλα γράφουν αλλα κάνει Η κοπέλα.
Μέτρια και αδιάφορη πίπα.... ίσα ίσα για να σηκωθεί και αμηχανία από την πλευρά της για το τι να κάνει μετά.
Ηλικιακά νομίζω είναι μεγαλύτερη απ ότι γράφουν...
Τελικά την ξαπλώνω στο πλάι και πάω από πίσω της.
Ξανα γλύψιμο κωλοτρυπίδας και στη συνέχεια παίξιμο ανοίγοντας της την πίσω πόρτα με το κεφάλι...
Είχα λίγο ξενερώσει αλλά είχα γίνει και τούμπανο λόγω ημερών αποχής και ένιωθα ότι δε θα αντέξω για πολύ.
Για δεύτερο γύρο χωρίς φιλια και με λάστιχο δεν έβλεπα να προλαβαίνω....
Προσπάθησα να της τον καρφώσω από πίσω αλλά λίγο αντιδρούσε. Τελικά άνοιξε με υπομονή αλλά δεν τον έβαλα γιατί ήμουν έτοιμος να χύσω.
Την γύρισα ανάσκελα και άρχισα να τη γαμαω όλο και πιο δυνατά. Εκείνη άρχισε να χτυπιέται και να φωνάζει... Έχυσα μέσα της (στο λάστιχο)... αλλά δε σταμάτησα, συνέχισα να την ξεσκίζω για ώρα όσο ήμουν ακόμα τούμπανο.
Προσποιηθηκα έναν οργασμό (LOL) και έμεινα μέσα της.
Σηκώθηκε μπήκε για μπάνιο.... ντύθηκε και της άνοιξα πόρτα να φύγει
Ίσως κάπου στη μια ώρα να έσκασε μισό χαμόγελο.
Ανάμεικτα συναισθήματα.
Περισσότερο ήταν η κάβλα επειδή είχα μέρες που έδωσε κάτι θετικό στη συνάντηση.
Κατά τ αλλά η κοπέλα είχε απαράδεκτη συμμετοχή.
Αφού αποφασίζεις να δουλέψεις Σ αυτόν τον χώρο καντο. Με διαφορετική συμπεριφορά από την πλευρά της Ίσως κάτι να λέει αλλιώς δεν την προτείνω.
Εάν πρόσφερε καλύτερες υπηρεσίες και έκανε κι ότι λέει στο site θα την είχα κρατήσει δίωρο... μπας και τρώγαμε και το κουλούρι.
Καλό καλοκαίρι λοιπόν.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
YourLover
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
1 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
5.366
Πόντοι:
24.000
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimy.m., bill9999, 6Y44 και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιουλίου, 2018
Ρε φυλε δεν φοβασε μην παει το σπερμα μεσσα τις αφου ειχες τελειωσει;
24 Απριλίου, 2019
Φιλε το στηθος ειναι οντως C φυσικο;
28 Απριλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πάει πολύς καιρός, αλλά νομίζω είναι φυσικό.
Δεν παίρνω όρκο όμως!!!!!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3