Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 92 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Επηρεασμένος από καλές κριτικές,βρέθηκα στο κρεββάτι της Άννας.
Νωρίτερα με είχε καλωσορίσει μια ευτραφής τσατσά που με δυσφορία μου ανακοίνωσε το πρόγραμμα χωρίς να κάνει αναφορά στο 20άρικο ενώ ρωτούσε επίμονα αν ξέρω την Άννα.
Πέρασα στο δωμάτιο που διαθέτει ντουζιέρα χωρίς πετσέτα και περίμενα.
Το κουδούνι χτύπησε άλλη μια φορά όσο περίμενα και η κοπέλα ξανασαλονάρισε αλλά δεν ήρθε.
Ο συναγωνιστής αποχώρισε αλλά η κοπέλα πάλι δεν ήρθε.
Την ησυχία έσπαγε η μουσική αλλά και το τα πορνοτάκουνα της κοπέλας του Ιωαννίνων 3 επάνω που σαλονάριζε στο ξύλινο φαντάζομαι πάτωμα κάνοντας θόρυβο νομίζοντας πως θα σπάσει και θα βρεθούμε κάτω από ερείπια!
Μετά από αρκετή ώρα (χωρίς λόγο και δωμάτιο) ήρθε η κοπέλα που είναι πολύ μέτριας εμφάνισης,όπως έχουν περιγράψει κάποιοι έγκυροι συναγωνιστές.
Πράγματι χαμογελαστή και με όρεξη,αφού συστηθήκαμε κλπ, χαμουρευτήκαμε λίγο,έκανε διάφορα κόλπα στην γεννητική περιοχή και μόλις επήλθε ικανή στύση,πέρασε καπότα με μαεστρία με το στόμα (όπως επιβάλλεται κάθε πουτάνα να κάνει).Αυτές που τη βάζουν σαν κάλτσα χρειάζονται σεμινάρια.
Κάναμε δυο στάσεις,με την κοπέλα από επάνω ,έδειξε δεκτικότητα και υπομονή και τελείωσα σε reverse cow girl,αρκετά σύντομα για τα δεδομένα τα δικά μου.
Χωρίς να της χρεώνω κάτι αρνητικό,τίποτα το ιδιαίτερο.
Η τσατσά είχε φωνάξει ήδη 2 φορές την κοπέλα πριν το δεκάλεπτο.
Προς τιμήν της η Άννα δεν έδωσε σημασία.
Αφού τελειώσαμε,πιάσαμε και κουβεντούλα φιλική, ψιλοπράγματα αλλά δείχνει να ενδιαφέρεται και να μη βιάζεται
Την προέτρεψα εγώ να φύγει αφού η τσατσά ξαναφώναξε. Με αποχαιρέτησε πολύ φιλικά και έφυγε.
Αφού πλύθηκα και ντύθηκα ,στο φευγιό,βγήκε η τσατσά να με ξεπροβοδίσει.
Δεν κρατήθηκα και της λέω :
- Αυτό που κάνεις ,να φωνάζεις , δεν είναι καθόλου σωστό.
- Αφού έτσι θέλουνε.
μου απαντά.
-Ποιοι έτσι θέλουνε;
-Τα αφεντικό.

Μαύρο λοιπόν από εμένα στο συγκεκριμένο οίκο επειδή θεωρώ πως δεν πρέπει να φωνάζει η τσατσά,τη στιγμή μάλιστα που ΔΕΝ υπήρχε πίεση ούτε από πελάτες ούτε από χρόνο.

Συμπερασματικά,μέτρια συνεύρεση, χωρίς ευθύνη της κοπέλας (νομίζω) σε οίκο που δεν θα ξανατιμήσω.
Καλά να περνάτε! Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
kafearkoudas
Μέγας
Εγγραφή:
14 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
17.813
Πόντοι:
4.496
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Antonis zagouras, professorx και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιουλίου, 2018
Φίλε και εμένα με την Άννα στην αρχή μιλαγε πριν τα 10 λεπτά. Η κοπέλα έμενε 15 λεπτά στην χειρότερη (τίμια).
Όταν όμως πήγαινα τακτικά με άφηνε και μισή ώρα.
Με λίγα λόγια μόνο αν είσαι πελάτης αφήνουν παραπάνω και για αυτό τον λόγο ρωταγε αν την ήξερες Καπέλο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1