Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 222 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επίσκεψη πριν λίγες μέρες στο χώρο που βρίσκεται στο 12ο χλμ ΕΟ στη Λυκόβρυση. Πολύ εύκολη η πρόσβαση, όσο και το πάρκιν (υπάρχει χώρος, μόνο μακριά από τις λεύκες, γιατί λερώνουν)
Στη βραδινή βάρδια υπήρχαν 3 κοπέλες. Alsu, Elis και Margo. Πρώτη περνάει η Alsu (οι άλλες δυο ήταν σε πρόγραμμα) Ωραίο σώμα, αλλά δεν μου έκανε κλικ. Βγαίνει απ το δωμάτιο η Margo, αλλά κι αυτή παρόλο που ήταν όμορφη, δεν……. Ισως και μέσα μου να ήθελα την Elis.
Η τσα2 σχεδόν με το ζόρι να με κάνει να περάσω με την Alsu. Ευτυχώς εκείνη την ώρα μπαίνει συναγωνιστής και επιλέγει Alsu. Μετά από λίγο έρχεται και η Elis, μέσα στη τρέλα και τη τσαχπινιά!!! Πώς να πεις όχι!!!!
Παίρνω πρόγραμμα για ελεύθερο στοματικό και 69 και πάω στο δωμάτιο. Πρώτη φορά εδώ, και πραγματικά το δωμάτιο είναι τεράστιο. Χωριστός χώρος για το μπάνιο, με τουαλέτα και σαλόνι με 2 πολυθρόνες …. Μεγαλεία δηλαδή.
Κάνω ένα ντουζάκι και ακούω το κορίτσι να έρχεται. Με πετυχαίνει στο σκούπισμα. Λοιπόν από εκείνη τη στιγμή μου ορμάει με χουφτώματα, φιλιά και μάλιστα πολύ βαθιά και με γλώσσα!!!! Δεν πρόλαβα να αφήσω τη πετσέτα και αρχίζει στοματικό. Καλό, βαθύ, χωρίς χέρια και με πολύ σάλιο, καθώς και η γύρω περιοχή δεν έμεινε παραπονούμενη. Κοινώς μούλιασαν όλα κάτω…..
Την σταματώ και την ρίχνω στο κρεβάτι με σκοπό να της προσφέρω και το δικό μου στοματικό. Πεντακάθαρη και μοσχομυριστή χαμηλά και σε λίγη ώρα, είχε πλημμυρήσει, ενώ οι φωνές και οι αναστεναγμοί, θα ακούγονταν μέχρι την ΕΟ.
Στη συνέχεια την πήρα σε πολλές στάσεις και στη πολυθρόνα και στο πάτωμα, με την ίδια ένταση που στο τέλος δεν μπορούσα να πάρω τα πόδια μου.
Συνοψίζοντας, η Elis, βρίσκεται εκεί για μας και πραγματικά σέβεται και τιμά με το παραπάνω τα χρήματα που δίνουμε. Θα φύγεις με ένα χαμόγελο νααααααααααααααααα απ το studio….
Έχω μόνο δυο αρνητικά. Η τσα2 με την επιμονή να περάσω με την Alsu.
Για την Elis, το μόνο αρνητικό είναι οι υπερβολικές φωνές και βογγητά. Κατά τα άλλα είναι εξαιρετική.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Έλις
mad_max
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
12 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
96
Likes:
4.731
Πόντοι:
22.915
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Marcus77, Ettore, Eisenfaust και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού