Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 51 10
Call-Girls 49413
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0

Δεν έχω πολλά να προσθέσω στην εμφάνιση σε όσα έχουν γράψει παρακάτω. Έχει φτιάξει σίγουρα τα βυζιά της που τα βρήκα άψογα στητά και μεγάλα.
Εμφνίστικε ντυμένη σα τσόντα με χαλκά στη μύτη, αρκετά τατουάζ και ντύσιμο ξεκωλέ όπως ζήτησα από το γραφείο να έρθει.
Γλείψιμο καλό στον πούτσο και τη γύρω περιοχη μετά το φρεσκάρισμα και λίγα παθιασμένα φιλιά.
Την άφησα να με πάει με το ρυθμό της. Γαμηθήκαμε αισθησιακά για αρχή μετά λίγο πιο PSE μέχρι να τη χύσω στο στόμα. Το κακό ήταν ότι είχε περάσει η ώρα αλλα ήθελα και δεύτερο γύρο. Για καλή μου τυχη δεν είχε άλλο ραντεβού μετά και έτσι το παρατείναμε αφού μίλησα με το γραφείο. Στο ενδιάμεσο μου πρότεινε να μου κάνει μασάζ οπότε αφέθηκα στα χάδια της.
Ο δεύτερος γύρος δεν άργησε να ξεκινήσει γιατί ήθελα άλλα κόλπα. Αυτό το κωλοτρυπίδι της ήθελα να το σοδομίσω. Την έγλειψα στο μουνί για αρκετή ώρα μέχρι που την έβαλα να καθήσει πάνω στο πρόσωπο μου μέχρι να με πνίξει. Την έγλειφα χωρίς να σταματάω μέχρι που δεν άντεξα άλλο και την έβαλα στα 4 και πλαγιαστά γαμώντας κώλο μέχρι να χύσω.
Η Ήρα ήταν αυτό που έψαχνα: Ελληνίδα μιλφ με εμφάνιση “σκίσε με να αλλάξω ράφτη” και με υπηρεσίες για τις οποίες δεν έκλαψα ούτε λεπτό των ευρώ που έδωσα.
Συζητήσεις και άλλα που κάνω συνήθως με πουτάνες εδώ δεν έγιναν. Μόνο ξέσκισμα. Καλό βόλι σε όλους.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 29, 2018
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
210€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
lenient
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
8 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
150
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, Anal_yzer, serafin και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού