Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 34 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
200ή κριτικη σημερα και αναρωτιομουν σε ποια κορασιδα θα την αφιερωνα. Ναι!
Ωστοσο η μοιρα εκανε τα δικα της και την τιμητικη της εχει μια ασημη μια αγνωστη
κορασιδα που δεν εχω ξαναδει.
Η Κατια ειναι μια νεαρη ιεροδουλη γυρω στα 22-24 ετη,ειναι ξανθια με μακρυ ισιο μαλλι
και ομορφο προσωπο.Τα χαρακτηριστικα της ειναι περισσοτερο προς Μολδαβικα παρα Ρωσσικα
αν και η ιδια λεει οτι ειναι Ρωσσιδα.
Το κορμι της ειναι καλο, εχει 1,5αρι βυζι καλοστεκουμενο και ομορφο αδυνατο κορμακι.
Εδωσα το 10ρικο και περιμενα το φρεσκο τεμαχιο να ερθει δωματιο. Το προγραμμα της απλο με 69.
Η κορασιδα ηρθε στο δωματιο και προς εκπληξη μου μιλουσε καλουτσικα ελληνικα.
Εισαι καιρο Ελλαδα της λεω?
Οχι μονο 4 μηνες ειμαι απαντησε.
Εχεις δουλεψει πουθενα αλλου ?
Οχι μονο εδω, ηταν τα λογια της κορασιδας.
Υποπτα τα οσα ειπε δεν την πιστεψα.
Την επιασα αγκαλια στα ορθια οπως ημασταν και της ρουφηξα τα ομορφα στηθη και τις ρωγες της χουφτωνοντας
και τα ομορφα κωλομερια της.
Ξαπλωσα στο κρεβατι και η Κατια με καβαλησε γυμνη και αρχισε να με φιλα στο λαιμο και στο κορμι.
Κατεβηκε χαμηλα και μου περασε καποτα στον πουτσο οπου μου εκανε μια σφιχτη και βαθια πιπα χωρις περασμα απο ορχεις.
Την σταματησα και την εβαλα να ξαπλωσει με τα ποδια ανοιχτα και αρχισα να γλειφω το ομορφο μουνι της με τα φουσκωτα
εξωχείλια μουνοχειλα της. Η ιδια φανηκε να το απολαμβανει.
Την ανεβασα απο πανω μου οπου η κορασιδα κουνιωταν καλα και εβγζαζε καυλωτικα βογγητα αλλα την ειδα κουραστηκε καπως γρηγορα.
Την εστησα στα τεσσερα οπου μπηκα δυσκολα μεσα της, το μουνι της ειναι σφιχτο παρα την κρεμα.Ακολουθησε δυνατο γαμησι με το
πορνοκρεβατο να τριζει και της κορασιδα να γαντζωνεται σα τη γατα απο το σεντονι.
Την γυρισα σε κανονικη σταση οπου αγκαλιαστηκαμε και την γαμησα δυνατα, η κορασιδα συμετειχε αρκετα με φιλια στο λαιμο μου.
Αν και την επεσα για φιλια στο στομα η Κατια τα απεφυγε χαμολωντας.
Την εχυσα οπου η κορασιδα με περιμενε να στραγγιξω, επειτα χαιρετηθηκαμε και εφυγε.

Θετικη η αποψη μου για την Κατια με θετικα στοιχεια 1 Καλη συμμετοχη
2 Ορεξατη κεφατη και με καλη διαθεση στο δωματιο
3 Δεν κλεβει δε βιαζεται

Στα αρνητικα η υπαρξη ελαχιστων ραγάδων στο πλάϊ απο καθε βυζι της οπως και μερικες στα κωλομερια της.
Οχι τραγικα πραματα, μαλλον θα ειναι απο γεννα.
Σιγουρα θα ξαναπροτιμηθει και σιγουρα πρεπει να την δοκιμασετε και εσεις. Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 30, 2018
Όνομα κοπέλας
Κάτια
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
59.926
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, xxxxxxxx, LanciaRallye037 και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού