Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 134 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καταρχας μπαινω στο κοπο να γραψω μια αναλυτικη κριτικη γιατι πραγματα το αξιζει! Να πω οτι δεν ειμαι πολυ το σπορ και τα τελευταια 6 χρονια η Χριστινα πρεπει να ειναι το 4ο ή 5ο CG που συναντιεμαι, επισης να πω οτι δεν ειμαι και ο πιο ευκολος ανθρωπος οταν μιλαμε για CG γιατι θελω λιγο το χρονο μου και συνηθως οσες ειχα συναντησει μεχρι τωρα ηταν συνηθως ψυχρες, απομακρες και με πολυ λιγη διαθεση και συμμετοχη στον αγωνα, πραγμα το οποιο δε συνεβη με την Χριστινα. Το ραντεβου εγινε στο χωρο μου μετα απο ευκολη συννενοηση στο viber και ηρθε σχετικα στην ωρα της με ομορφο ντυσιμο και περιποιημενη. Κατεβηκα να της ανοιξω τη πορτα και μου εκανε τρομερη εντυπωση η ευγενεια, η φιλικοτητα και το ποσο γλυκια ηταν απτη 1 κιολας στιγμη. Μπαινοντας στο χωρο μου της προτεινα να καθισει και της προσεφερα κατι να πιει, εκεινη δεχτηκε και καθισαμε λιγα λεπτα να μιλησουμε και να σπασει ο παγος, κατι το οποιο το καταφερε. Περσαμε στο δωματιο και μου ζητησε να κανει ενα μπανιο βγαζοντας τα ρουχα της και παραλληλα συνομιλουσαμε και καναμε και χαβαλε, πραγματικα αισθανομουν οτι ημουν με καποια που γνωριζα απο παλια, ΦΟΒΕΡΗ σε αυτο το κομματι και οχι μονο ! Το κορμακι της βαζει ανετοτατα κατω αυτο μιας 25αρας,το προσωπο της φαινεται λιγακι σπασμενο αλλα προσωπικα δεν με πειραζει καθολου (αλλαωστε γνωριζεις εξαρχης οτι πας με γυναικα 33χρ) οι βυζαρες της οπως εχουν πει και αλλοι ειναι πεσμενες αλλα αυτο ειναι απολυτα φυσιολογικο γιατι το μεγεθος τους ειναι πολυ μεγαλο και ειναι ΦΥΣΙΚΟΤΑΤΑ, οποτε με το περασμα του χρονου υπαρχει η σχετικη χαλαρωση, δε νομιζω να ενοχλησει κανεναν εκτος απτους υπερβολικα ψειρες. Οι δε ρωγες της ολα τα λευτα. Με χαμογελο και ομορφη κουβεντα περασε στο μπανιο.

Στα του αγωνα, βγαινοντας απτον μπανιο ξεκινησαμε να φιλιομαστε, με τρομερο παθος κι απτους δυο, χαιδεματα και καυλοσυζητηση. Πραγματικα η γυναικαρα αυτη το εχει με το social παρολο που βλεπω μερικους να γραφουν το αντιθετο. Καμια φορα να ξερετε οτι παιζει ρολο και το πως συμπεριφερομαστε και εμεις οι ιδιοι, οι γυναικες αυτες δεν ειναι ρομποτ ουτε ζωα, ειναι ανθρωποι οπως εμεις και αξιζουν το σεβασμο, τη καθαριοτητα και την ευγενεια που πρεπει να εχεις απεναντι σε εναν αθρωπο επαγγελματια. Μετα απο τα σχετικα χαιδεματα, παθιαρικα φιλακια κλπ τη ξαπλωσα στο κρεβατι και αρχισα να χαιδευω το υπεροχο κορμι και τις βυζαρες της ωσπου κατεβηκα στο υπεροχο πεντακαθαρο μουνακι της αργα και μετα πιο γρηγορα και το περιποιηθηκα οπως επρεπε, φανηκε πραγματικα να το απολαμβανει και τα υγρα της εκαναν εμφανη τη παρουσιας τους(εκτος αν ειναι ΤΟΣΟ πολυ καλη στο θεατρο αν κ δε το νομιζω Προσκύνημα )
Δε ηθελα πιπα μιας και ειχα ηδη καυλωσει πολυ απο μονος μου, τις περιποιηθηκα λιγακι τα ποδαρακια της και επειτα ξεκινησα ιεραποστολικο. Σε ουτε 10 λεπτα κατεθεσα στο σκουφακι ! Τελειωνοντας ο 1ος γυρος παλι με πολυ καλη διαθεση, χαμογελο και χαβαλε καναμε μια μικρη κουβεντα και επειτα ενα διαλλειμα για μπανακι και τσιγαρο(εγω).

Στο 2ο γυρω πριν ξεκινησουμε για πολυ λιγα λεπτα ομορφη κουβεντουλα χαλαρα και χαβαλε και επειτα ομορφα φιλια και 69. Εδω να πω οτι το τσιμπουκι της δε με τρελανε και παρα πολυ και στην αρχη γινοταν πολυ γρηγορα αλλα ειναι δεκτικη και υπομονετικη, ακολουθησε αυτο που ηθελα εγω ! Περασαμε το σκουφακι και ξεκινησα στα 4 για αρκετη ωρα, μετα στα πλαγια και μετα ξανα ιεραποστολικο με διαφορες παραλαγες. Καποια στιγμη και χωρις να εχω καταλλαβει οτι εχει περασει ο χρονος (γυρω στο 30 λεπτο συνεχομενο αγωνα) με ενημερωνει με ομορφο τροπο οτι πρεπει να τελειωσω, κατσαμε μερικα λεπτα ακομα οπου προσπαθησα αλλα παρολο που ηταν υγρη κατα την ολη διαρκεια μετα απο αυτο το σημειο ειχε στεγνωσει και με τη πιεση του χρονου δεν υπηρχε περιπτωση να τελειωσω μιας και γενικα αργω παρα πολυ στη 2η φορα. Ηταν εμφανες οτι ηθελε να αποχωρησει αλλα δε τη παρεξηγω μιας και αυτη ειναι η δουλεια της, παρολα αυτα δεν ηταν πιεστικη αλλα υπομονετικη και δεκτικη. Εν τελη το σταματησα απο μονος μου και δεσμευτηκα για επομενη φορα μεγαλυτερης διαρκειας οπου και χρειαζομαι!

Εν κατακλειδι, η Χριστιναρα για μενα ηταν υπεροχη με πολυ καλη συμμετοχη, διαθεση, χαβαλε και με εκανε να αισθανομαι ανετα λες και γνωριζομασταν απο πριν. Δε μπορω να φανταστω την επομενη φορα που αυτο θα ισχυει! Ηταν τιμια, Κυρια με Κ κεφαλαιο και απτη πολυ λιγη εμπειρια που εχω, απτις καλυτερες που εχω παει μεχρι τωρα! Ολα τα παραπανω και οι βαθμολογιες ειναι υποκειμενικη και ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ καθαρα αποψη και το πως περασα ΕΓΩ στο ραντεβου μαζι της, για τυχον παρεξηγησεις το αναφερω αυτο.

Λογο του οτι δε με αφηνει το συστημα οι βαθμολογιες ειναι ολες οσο παραπανω μπορω να βαλω για να μη της χαμηλωσω το γενικη βαθμολογια και οι πραγματικες ειναι οι εξης:


Εμφάνιση (πρόσωπο) 6
Εμφάνιση (σώμα) 8
Γενική συμπεριφορά 10
Επικοινωνία 9
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή 9
Σχέση απόδοσης/τιμής 8

Πιστευω καλυψα σχεδον τα παντα ! Η σχεση αποδοσης / τιμης ειναι λιγο tricky ερωτηση. Ειναι αναλογως και το τι εισοδημα εχει ο καθενας αλλα και το τι ζηταει. Προσωπικα για μενα θα μπορουσε να ειναι 9 ή 10 αλλα ειπα να περιοριστω σε πιο νορμαλ βαθμολογιες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 30, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
29 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
244
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Alexis_cool, spyvar, Διαγραμμένο μέλος 144988 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού