Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 565087
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Μαράϊα την εβλεπα σε φωτο του οικου και την λιγουρευομουν πολυ καιρο....
Ωστοσο μονο απο τις φωτο δεν χορταινα, ηθελα να την δω απο κοντα, να την αγγιξω να την γαμησω.
Εφτασα στον οικο οπου περασα στο σαλονι και πραγματικα εμεινα με το στομα ανοιχτο..
Ο χωρος εκει ειναι σα παλατι, απιστευτη διακοσμηση τεραστιο σαλονι χλιδα και χαϊλικια παντου.
Ο Υπηρεσιας μου παρουσιασε τρεις κοπελες, την Μαράϊα την Παρις και την Ναταλι.
Η Ναταλι συμφωνα με τα γουστα μου ερχεται σιγουρα τριτη σε εμφανιση ενω η Παρις ειναι πανυψηλη και αρκετα
πιο ομορφη απ'οτι στις φωτο.
Η Μαράϊα χανει στα σημεια απο την Παρις και ερχεται δευτερη. Αν και η πιο μουναρα εκει μεσα ηταν η Παρις εγω
πηρα την Μαράϊα γιατι αυτη ειχα κλειδωσει στο μυαλο μου και δε θα ησυχαζα αμα δεν την γαμουσα... αλλωστε λεφτα
υπαρχουν οποτε θα επιστρεψω και για την Παρις. Γλώσσα
Η Μαράϊα ειναι μια γυναικα 27-30 ετων Τσεχα. Εχει ομορφο κορμι το οποιο πλησιαζει στο 90% απο αυτο που δειχνουν
οι φωτο. Το προσωπο της ειναι αρκετα ομορφο ωστοσο οχι κατι εκθαμβωτικο.
Πληρωσα το αντιτιμο των 7Χ Μεταξουργειων ή 3Χ φυλης+1Χ Μεταξουργειο και ανεβηκα στον οροφο.
Τεραστιος και ο πανω χωρος με 3-4 δωματια αν ειδα καλα ολα μεγαλα και χλιδατα, υπηρχε και καθαριστρια που περιποιητω το χωρο.
Μπηκα στο δωματιο οπου ειχε τα παντα, σφραγισμενες πετσετες παντοφλες σαπουνια αφρολουτρο.
Σε λιγο ηρθε η Μαράϊα στο δωματιο οπου με βρηκε να καθομαι στο κρεβατι και να χαϊδευω την καβλαρα μου.
Σταθηκε μπροστα μου και αφαιρεσε το σουτιεν της, γευτηκα τα σιλικονατα βυζια της τα οποια ειναι πολυ τρυφερα και απαλα σε αισθηση.
Της ζητησα να ξαπλωσει και της αφαιρεσα με απαλες κινησεις το δαντελωτο μαυρο εσωρουχο της.
Επεσα με τα μουτρα αναμεσα στα ποδια της και σαν τον διψασμενο που βρηκε νερο στην ερημο αρχισα να γλειφω μουναρα, προσπαθουσα να
γλειψω οσο πιο πολυ μουνι μπορουσα και να ρουφηξω οτι υγρο υπηρχε. Γλώσσα Γλώσσα
Την γυρισα και στα τεσσερα οπου μου τουρλωσε το κωλομερια της και της εγλειψα και την πισω τρυπα.
Φιλησα ακομα και τις γαμπες της αλλα και τα πελματα της, για καθαριοτητα δε το συζηταμε η Μαραϊα μοσχοβολουσε απο πανω μεχρι κατω.
Εδειξε να μενει ξαφνιασμενη και ικανοποιημενη απο το γλειψιμο μου . (Τοση εκπαιδευση στο 10ρικο δεν πηγε χαμενη).
Ξαπλωσα και με καβαλησε γυμνη οπου αρχισε να με γλειφει απο τα αυτια και να κατεβαινει προς τα κατω με μικρα φιλακια και δαγκωματακια.
Εβαλε την γυμνη πουτσα μου αναμεσα στα βυζια της και μου εκανε ισπανικη.
Περασε καποτα στο πεος μου και απολαυσα μια αισθησιακη απαλη πιπα με deep throat. Απο ορχεις δεν περασε.
Την ανεβασα απο πανω οπου κουνιωταν αρκετα καλα και τον εχωνε ολο μεσα της, επεσαν και μερικα φιλακια με χειλη αλλα δεν εβαζε τη γλωσσα της.
Τη γυρισα στα τεσσερα οπου σφυροκοπηθηκε δυνατα, την ακουγα να βογγαει και να αναστεναζει και καυλωνα περισσοτερο.
Γυρισμα σε κανονικη σταση οπου με πηρε αγκαλια πιαστηκα απο τα τρυφερα της μπουτια και την γαμησα δυνατα μεχρι να χυσω.
Η Μαραϊα δεν βιαστηκε να φυγει απο το δωματιο αφου εμεινε ξαπλωμενη οπου μιλησαμε για λιγο.


Στα θετικα της συναντησης μου με την Μαραϊα θα εβαζα τα εξης: 1. Aπιστευτος χλιδατος χωρος
2. Καθαριοτητα χωρου και κορασιδας
3. Πολυ καλη και απαλη υφη δερματος
3. Καλη συμμετοχη και διαθεση της Μαραϊα
4. Καλα προκαταρκτικα.
5. Οχι βιασυνες και κλεψιματα.
6. Παραμονη κορασιδας στο χωρο περιπου 25 λεπτα.

Στα αρνητικα της συναντησης μου με την Μαραϊα θα εβαζα τα εξης: 1. Δε φιλησε με γλωσσα.
2. Δεν υπαρχει καθολου το ελευθερο στοματικο στο προγραμμα της.
3. Δεν περασε απο αρχιδια στην πιπα.

Σιγουρα το 70αρι που εδωσα, για το χώρο τις υπηρεσιες της κοπελας και το χρονο παραμονης της ειναι πολυ ικανοποιητικο. Να την δοκιμασετε !!!

ΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 29, 2018
Όνομα κοπέλας
Μαράϊα
Υπηρεσίες
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
60.409
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Ιουνίου, 2018
Ωραία κριτική φίλε μας εξέπληξε καθώς είσαι ένας από τους πλέον σκληροπυρηνικούς του Μεταξουργείου πέρασες πολύ μπροστά με αυτή την κατάθεση,όσο για την γκόμενα που επέλεξες πραγματικά είναι πανέμορφη ειδικά σε σώμα είναι ανώτερη ποιότητα φαντάζομαι της έδωσες και κατάλαβε οι αισθήσεις με μια τέτοια γκόμενα παίρνουν φωτιά βέβαια το κόστος των 70€βαρυ αλλά έτσι είναι οι Γερμανοί δεν βάζουν νερό στο κρασί τους πάντως έχουν τα καλύτερα μαγαζιά στούντιο.
Τουλάχιστον το ευχαριστηθηκες αυτό έχει σημασία και ότι τα φράγκα που εσκασες ανταποκρίθηκαν σε ένα καλό αποτέλεσμα γιατί στα περισσότερα στούντιο στούντιο δεν αξίζουν σε καμία περίπτωση τα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1