Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 167 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Ειρήνη είναι όπως αναφέρθηκε σουπερ σκίνυ ρωσίδα πιτσιρίκα κάτασπρη με όμορφο πρόσωπο. Μέσα στο δωμάτιο είναι χαμηλών τόνων.
Απέφευγε να κάνει ελεύθερο στοματικό, δεν επέμενα. Έχει στενό μουνάκι με μπόλικη κρέμα, αυτό δεν με εμπόδισε να απιλαύσω την γεύση του αφού σκούπισα την κρέμα με χαρτί. Της άρεσε πολύ η περιποίηση μου.
Απολαμβάνει και το σεξ σε μεγάλο βαθμό όπως μαρτυράει η γλώσσα του σώματος. Αποφεύγει ευγενικά τα φιλία στο στόμα αλλα αυτή φιλάει σε λαιμό και πρόσωπο ακατάπαυστα.
Όσο πέρναγε η ώρα άρχισε να ιδρώνει και να κουρνιάζεται πάνω μου σαν να είναι η κοπέλα μου.
Το όλο σκηνικό μου άρεσε γιατί έμοιαζε αληθινό. Αν δεν ήταν και επιεικως απαράδεκτο το δωμάτιο δίπλα στο δωματιάκι που κάθονται τσατσά και κοπέλες ίσως ξεχνιωμουν και παραμυθιαζομουν ότι κάνω σεξ με τη κοπέλα μου. Αλλά το δωμάτιο δεν σε αφήνει να έχεις τέτοιες αυταπάτες.
Εχυσα μέσα της μεσα στη σφιχτή αγκαλιά της. Τίμια συνεύρεση και αξιαγάπητη η Ειρήνη. Ίσως αν χαλαρώσει λίγο και πάει στο GFE η κατάσταση να γίνει τοπ για τα μπουρδέλα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 29, 2018
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Υπηρεσίες
PetranGTi
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
595
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 makhswrx, professorx, ThE και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιουνίου, 2018
Εδώ που τα λέμε δεν είναι μέρος για να γαμάς αυτό.Απορώ και με τον εαυτό μου πως γάμαγα κάποτε εκεί.
Μ
Μααλάκας
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1