Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 652976
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ο χειμώνας σαν εποχή δε μου αρέσει . Η μουντάδα, το σκοτάδι , οι ερμητικά κλειστές πόρτες, η βροχή….. μου φέρνουν κατάθλιψη.

Μια τέτοια βαρυχειμωνιά είχε πέσει στη ζωή μου τα τελευταία δύο χρόνια. Δε θέλω να μιλήσω καθόλου όμως για αυτό, είναι κάτι που θέλω να ξεχάσω με κάθε τρόπο.

Θα μιλήσω όμως για την άνοιξη και τα λουλούδια της.Ματάκι Ένα λουλούδι της άνοιξης έχει το όνομα Αλεξάνδρα. (προσοχή Ρωσίδα όχι η άλλη που διάβασα η κινεζούλα)

Συγγρού 42 …….. 5 λεπτά με το τρίκυκλο από τον τόπο διαμονής μου. Έκτος όροφος και παρέλαση των λουλουδιών που έκαναν τα πάντα για να δελεάσουν το γέρικο κορμί μου να μυρίσω τον μίσχο τους.
Βλέπω ένα λουλούδι , όμορφο, λεπτό, ψηλό, ξανθό, μικρό σχετικά στήθος όπως το θέλω, το μόνο που μου άρεσε. Έρωτας Πληρώνω και περνάω δωμάτιο.
Κάνω το μπανάκι μου και ξαπλώνω γυμνός στο κρεβάτι. Έρχεται και βάζει τα γέλια.
Τι γελάς, πρώτη φορά βλέπεις γαριδάκι? Θυμός

Όχι, δεν σε περίμενα γυμνό μόλις μπω.

Σιγά θα φοράω πετσέτες και μαλακίες? Αφού δεν ηρθα για μασαζ, αλλά να σε γαμήσω. Ξεκίνα τώρα να με τρίβεις και βλέπουμε.

Ξεκινάει μασάζ από τα πόδια και ασχολούνταν πολλή ώρα μέχρι τη γάμπα. Ανυπόμονος εγώ και επειδή έβλεπα ότι δε θα φτιαχτώ με τίποτα , σηκώνομαι, της λέω πέσε εσύ να σε τρίψω εγώ.
Λέω με το μασάζ που θα της κάνω θα χουφτώσω και θα έχουμε ανόρθωση. Έκατσε πράγματι και της άρεσε κιόλας…. Τη γυρίζω μπροστά και άρχισα να χαϊδεύω βυζιά. Κατεβάζω το ένα χέρι και το περνάω μέσα στο κιλοτάκι της βάζοντας το δάχτυλο στην τρυπούλα της.
Την είχα φτιάξει τη γκόμενα λέμε, αλλά εγώ τίποτα ….Γλώσσα Μωρή θα σε βάλω να με πληρώσεις στο τέλος…Μεγάλο χαμόγελο πιάσε μου τον πούτσο κι εσύ να καβλώσω παναθεμά σε. Και άρχισε να πιάνει και να κάνει το γαριδάκι να μεγαλώνει. Μεγάλωνε μεγάλωνε και σταματημό δεν είχε… τότε βλέπω την Αλεξάνδρα να πετάγεται έκπληκτη από το μασαζοκρέβατο και να κοιτάζει με ακόμη μεγαλύτερη έκπληξη
Που το έκρυβες αυτό το εργαλείο? Ψελίζει….Κεφάλι σε τοίχο!

Το τελευταίο δωμάτιο του διαδρόμου έχει και ένα διπλό κρεβάτι της κακιάς ώρας. Το στρώνει με ένα σεντόνι και με ξαπλώνει ανάσκελα. Τον αρπάζει με μανία και επιδίδεται σε μια δυνατή πίπα. Απολάμβανα ξαπλωμένος ώσπου την ακούω να λέει « να σου βάλω προφυλακτικό? Θέλω αυτό το εργαλείο μέσα μου».
Α ρε πουτανάκι, θες να με ξεπετάξεις σκέφτηκα. Άντε βάλτο να τελειώνουμε.

Την βαράω στα τέσσερα με δύναμη. Αυτή να βογκάει δυνατά. Πω ρε πούστη μου, άλλη μια που άλλη μια που το παρακάνει στην προσποίηση σκέφτηκα. Είχε βάλει το χέρι της στην κλειτορίδα της και την έτριβε με μανία. Της τραβάω τα πόδια πίσω και την ξαπλώνω μπρούμυτα συνεχίζοντας να βαράω με δύναμη. Την ακούω να λέει «σε παρακαλώ μπορείς να μου ελευθερώσεις το ένα πόδι?» της το ελευθερώνω και περνάει το χέρι της από κάτω και παίζει με δύναμη πάλι την κλειτορίδα της και φώναζε « έτσι με δύναμη, συνέχισε μη σταματάς». Μετά από λίγη ώρα επιδίδεται σε ιαχές τέλους …Money Mouth . Η γκόμενα είχε τελειώσει και τραβάει το χέρι της. Αρχίζει να ασχολείται μαζί μου και έρχεται και το δικό μου τέλος στο προφυλακτικό μέσα της. Κουλ

Έμενε χρόνος και ήθελε να μου προσφέρει ξανά τις υπηρεσίες της. Αρνήθηκα ευγενικά και άναψα τσιγάρο.Ντροπή Εκείνη να μου εξηγεί πως όταν της αρέσει κάποιος και ειδικά όταν η διάπλαση είναι τέτοια που της αρέσει, προσπαθεί να τελειώνει.

Βαριέμαι να κάτσω ενώ έχω χρόνο, σβήνω το τσιγάρο και ετοιμάζομαι να φύγω. Με παρακαλάει να μη φύγω και να εξαντλήσω το χρόνο για να συνέλθει και να μην της βάλουν το επόμενο ραντεβού.Money MouthMoney MouthMoney Mouth Δώσε μου 100€ της λέω γιατί σήμερα εγώ σου έκανα μασάζ κι εγώ σε έκανα να χύσεις….Μεγάλο χαμόγελο.
Φεύγω και πάει να με πιάσει χειμώνας………….όχι ρε πούστη χειμώνα θα σε παλέψω με όλες μου τις δυνάμεις, από δω και μπρός μόνο καλοκαίρι.
ΥΓ: Παπούληδες μη με αποβάλλετε, πλάκα έκανα, απλά η γκόμενα είχε όρεξη να φάει γαριδάκια. Ναι!

Τα λέμε παίδες Καπέλο
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
NICK TRIVE
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Μαρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
9.213
Πόντοι:
25.786
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Morgan/, GRAVITY, kostasm2005 και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιουνίου, 2018
Κουφαλα Τριβη, το κανες
το θαυμα σου και παλι,
το γαριδακι του π...τσαρα
ψωλη ειναι μεγαλη.
30 Ιουνίου, 2018
Το κανονι ειναι εδω ανανεωμενο δυνατο! Ναι!
30 Ιουνίου, 2018
Ειλικρινά χαίρομαι για αυτό το ανοιξιάτικο comeback! Γερο-μύστης Ματάκι Καπέλο
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 136408
01 Ιουλίου, 2018
Παραιτούμαι! Προσκύνημα Προσκύνημα Προσκύνημα
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4