Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 5 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το γραφειο ηταν αψογο σε ολα, συμπεριφορα και εξυπηρετηση. Με την βικτωρια συναντηθηκα δωρεαν μετα απο κληρωση, σε ενα ομορφο και καθαρο χωρο ξενοδοχειου. Η κοπελα ειναι ακριβως οπως στις φωτογραφιες, γλυκια χαμογελαστη με διαθεση και εν τελει με αψογη εξυπηρετηση κ ανταποκριση. Το μοναδικο ψεγαδι η επικοινωνια, δεν μιλω αγγλικα..... Παρολα αυτα συννενοηθηκαμε, τα καταφεραμε. Ενα μεγαλο ευχαριστω για την δωρεαν συναντηση με την βικτωρια, για την αψογη κ ευγενεστατη συμπεριφορα ολων. Σιγουρα θα υπαρξει επικοινωνια κ συναντηση με υην ιδια κοπελα αν ειναι διαθεσιμη, αρκει να το επιτρεψουν τα οικονομικα μου. Ευχαριστω.Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 28, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
15
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Geomentoras, ilarionas και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιουνίου, 2018
Και μόλις κέρδισες στον αδιάβλητο διαγωνισμό είπες να κάνεις λογαριασμό εδώ και να γράψεις και κριτική....Δε γαμιέστε λεω γω ρε απατεώνες, σε μαλάκες απευθύνεστε; ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία
30 Ιουνίου, 2018
Εάν ήθελες να ευχαριστήσεις το γραφείο μπορούσες να τους πάρεις τηλέφωνο.
Όσο για εμάς δεν χρειαζόταν να διαβάσουμε τις ευχαριστίες σου για το άψογο γραφείο...άκυρη η κριτική σου,κανονικά θα πρέπει ο διαχειριστής να την αποσύρει Γερο-μύστης
30 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Mallias20 πόσο δίκιο έχεις ρε φίλε. Μερικοί όντως νομίζουν ότι κατεβήκαμε από τον πλανήτη Άρη. Ήρθε εδώ ο τύπος κ έκανε την διαφήμιση του κ έφυγε. Αν δεις χθες γράφτηκε στο φόρουμ
01 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σας αρεσουν τα στοιχηματα???? Εγω με τα μειλ που εχω μπορω να αποδειξω οτι ειναι αληθινα οσα εγραψα!!! πληρωνεται 2 διωρα με ολα τα εξτρα αν λεω αληθεια, και πληρωνω 10 διωρα με ολα τα εξτρα αν λεω ψεματα.....! Και τηλεφωνικα ευχαριστησα το γραφειο, και πραγματι τωρα γραφηκα και δεν θα με ξαναδειτε εδω, το εκανα μονο και μονο για να να πω κ παλι ευχαριστω για την ευγενεια κ την εξυπηρετηση.
01 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλά μιλάμε αν βγάλεις τα mail που αντάλαξες με τον εαυτό σου ή με τα φιλαράκια σου εκεί στο γραφείο θα μας κάνεις τη μούρη κρέας μιλάμε, και γαμώ τις αποδείξεις. Μην κερνάς τα 2ωρα έτσι, θα μπει το γραφείο μέσα...Μαλακία
03 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Στα λογια ολοι ειμαστε κορυφη.... Μπορεις να μιλησεις κ εσυ με τα φιλαρακια μου....στο ιδιο μαιλ... Τελος παντων δεν θα προσπαθησω αλλο να αποδειξω την αληθεια. Δικαιωμα σας να πιστευετε οτι θελετε. Καλη μερα να εχετε...
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6