Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 95 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ειδα τις φωτογραφιες/βιντεο της στους διπλα και ειπα να περασω για αυτοψια. Πραγματι, η κοπελα ειναι κουκλα. Μιλαμε για πιπινι (20), λεπτο, κοντα στο 1,68-1,70, με πολυ ομορφο προσωπο με κατι πιρσιν στα χειλια, ωραια μαυρο μακρυ μαλλι, στηθος θαυμα της φυσης γιατι αν και μικρομεσαιο ειναι στητο-ορθιο (!!!!!) κωλαρακι μικρο και τουρλωτο, ποδια λεπτα μακρια ωραια, κοιλιτσα φλατ με μικρη γραμμωση. Προωπικα ειναι στα γουστα μου, οποτε ισως και να ειμαι λιγο υπερβολικος, αν και γραφω σημερα που εχουν ηδη περασει 5 μερες απο τη συναντηση μας.
Χωρις κοσμο στο σαλονι περασα λοιπον ανετος και μετα το μπανιο ηρθε το μωρο. Εδωσα 80 για αυταρχικο. Ηρθε με ενα δονητη χερατο, παλι καλα που ειχα μαζι μου δικο μου στραπον με ζωνη. Δεν ειχε ξανακανει το προγραμμα αλλα αυτο ποτε δεν ηταν προβλημα. Αρχισαμε με γδυσιμο της και εκει πεφτει το σαγονι. Το μικρο ειναι αψεγαδιαστο. Εχει καποια ταττου διασπαρτα, μιλαμε για κορμι μοντελου. Αρχισε να με φιλαει μολις γδυθηκε, μιλαμε για φιλακια που εξελιχθηκαν σε σωστα γλωσσοφιλα. Μετα επεσα στα βυζια. Απιστευτα! Κατεβηκα προς τα κατω, κοιλια, κωλος που μοσχομυριζε, μπουτια, γαμπες, ποδια. Η μικρη να συμμετεχει παντου. Υστερα απο λιγο ανεβηκα στο κρεβατι και την εβαλα να γλυψει αρχιδια. Η γλωσιτσα της ζεστη πανω τους ηταν μεγαλη καυλα! Τα περιποιηθηκε πολυ καλα, οποτε της επιασα το κεφαλι και το κατεβασα στον κωλο. Η μικρη τοτε αρχισε ενα γλυφοκωλι που δεν συναντας ουτε σε φτασμενες, ποσο μαλλον σε πιπινια μουναρες... Κρατηθηκα να μην χυσω και μετα εβαλε δαχτυλο. Μου εκανε εντυπωση το ποσο ευκολα εβρισκε τρυπα σε ολη τη συνευρεση και ποσο προσπαθουσε να με κανει να περασω καλα. Υστερα βαλαμε το στραπ. Πρωτα εγω απο πανω με καποια φιλακια να πεφτουν. Μετα στα 4, οπου με γαμησε δυνατα, με ειχε πιασει απο τις λαβες και εδινε σαν εμπειρη γαμιας. Τριτη και τελευταια σταση στα ισια, προσπαθησα να αντεξω οσο περισσοτερο μπορουσα. Βαλαμε εναν μεγαλο δονητη και η μικρη με γαμαγε δυνατα, τα βυζια της εστεκαν ορθια, η κοιλια σφιχτη και το προσωπο της καυλα....
Εχυσα δυνατα και κατσαμε για κουβεντα.
Προκειται για κοπελα πολυ ευχαριστη, ομορφη, με κορυφαιες υπηρεσιες στο αυταρχικο αλλα πιστευω και στα αλλα προγραμματα θα αποδιδει, αν και καινουρια στη δουλεια (ισως γι'αυτο εχει τετοιες υπηρεσιες). Εδειχνε να θελει να ευχαριστησει τον πελατη, αν πραγματι γουσταρει αυτο που κανει και το συνεχισει, τοτε πιστευω πως θα γραψει ιστορια...
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.531
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kotsos81, logitechgr, mad_max και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιουνίου, 2018
Η μικρή πρέπει να έχει κάποια εμπειρία. Διαμάντι ανακάλυψες.
29 Ιουνίου, 2018
Το απλο 30 ευρω εχει εκει;
PV
Peter Van Norden
21 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν θυμαμαι καλα, νομιζω 40.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3