Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 5 10
Call-Girls 12121
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Ρένια από τη Σερβία λοιπόν, είναι πολύ καλή περίπτωση. Ένα όμορφο, sexy κορίτσι από το Βελιγράδι που έχει μεγαλώσει στην Ελλάδα την οποία αγαπάει πολύ. Επομένως το social ήταν ευχάριστο (στα πολύ καλά ελληνικά της διακρίνεις πού και πού μια καυλο-σλαβική προφορά). Σου δημιουργεί την εντύπωση ότι κουβεντιάζεις με την καυλιάρα φίλη σου που κρυφά ήθελες πάντα να τρυγήσεις. Χαμογελάει γλυκά, είναι ευγενική και γήινη. Η Ρένια είναι το κορίτσι που χωρίς να είναι επιτηδευμένα sexy ή σπάνια καλλονή, αναδίδει ερωτισμό.

Το κορμί της είναι λαμπάδα και νεανικά σφικτό (έχει ένα διακριτικό tatto στο μπούτι και piercing στον αφαλο που την κάνουν πιο "πικάντικη"). Σημαντικό ατού τα πολύ όμορφα πόδια της και το καλοσχηματισμένο, σφριγηλό κωλαράκι της που μπορείτε να το σκαμπιλίσετε και να το δαγκώσετε ευγενικά (ίσως και λιγότερο ευγενικά - εγώ είμαι αγαπούλης και αρκέστηκα σε τρυφερότητες). Μικρό αλλά ωραίο βυζάκι, με ακόμα πιο ωραία ρωγίτσα που η ίδια έπαιζε και χάιδευε όταν της έγλειφα το μουνί-ποίημα. Πεντακάθαρο και τρυφερό, το απόλαυσα αρκετή ώρα και το εγκατέλειψα για λίγο, ώστε να φιλοξενήσω στο στόμα μου τα μακρυά ποδοδάκτυλά της (τυρκουάζ βερνίκι). Συνάδελφοι ποδολάγνοι, εδώ και αν μιλάμε για ποίημα...Τί ποίημα...Έπος! Και φυσικά μια πρόθυμη γλώσσα σαν τη δική μου δεν μπορούσε να μην "χαιρετίσει" τη μικρή, σφιχτή κωλοτρυπίδα της (τρίτο ποίημα!).

Ανταπέδωσε πρόθυμα τις περιποιήσεις με ένα στοματικό άνω του μέσου όρου. Κυριάρχησαν τα παιχνίδια με τη γλώσσα στο ψωλοκέφαλο, οι γλειψιές από τη βάση του πούτσου μέχρι πάνω (σαν παγωτό που γλείφουμε λαίμαργα πριν στάξει) και λίγες deepthroat τσιμπουκιές που μόνη της έκανε, χωρίς δική μου παρότρυνση (είμαι αγαπούλης είπαμε)!

Σε όλες τις στάσεις που δοκιμάσαμε απέδωσε ικανοποιητικά και κατά τη διάρκεια των διεισδύσεων, αναζήτησε τα αρχίδια μου τα οποία πασπάτευε με το χεράκι της. Καύλα! Περιττό να πω ότι διέκοπτα το γαμήσι για να επιδοθώ αρειμανίως και πάλι στο γλείψιμο. Δεν έλειψαν οι αισθησιακές κραυγές ηδονής - λιγότερο ή περισσότερο αληθοφανείς - και το dirty talking, αλλά αυτό που μου άρεσε ήταν ότι κάποιες στιγμές χαμογελούσε γλύκα κατά τη διάρκεια του σεξ. Αυτό ακριβώς είναι η μικρή μας Σέρβα: ένα αληθινό, γλυκό girl next door. Άξια!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 28, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
eridon1877
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
4.415
Πόντοι:
5.866
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Bartender 74, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιουνίου, 2018
Χμμμμμμ... Όχι κ άσχημα για αγαπούλας.. Πάντα τέτοια μαν!!Καπέλο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1