Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 145 10
Sex Studio 287359
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ακούω τον τελευταίο καιρό λόγια δυσαρέσκειας για τη συγκεκριμένη αλυσίδα και μιας και είχα κενό και φράγκα είπα να πεταχτώ να δοκιμάσω την Τίνα. Είχα και κάτι μέρες να πιστολιάσω λόγω υποχρεώσεων βγαίνω απ' το μετρό σαν τον σάτυρο και τρέχω για το ΗΗ82. Με υποδέχεται μια ευγενέστατη και χαμογελαστή ChaCha, περάστε καθίστε σήμερα είναι η Βίκα. Πωω σκέφτομαι τσάμπα βόλτα ας τη δω όμως να ξέρω. Σκάει ένας κορίτσαρος 1.80 με τα τακούνια, μάτια διαμάντια και τεράστιο λαμπερό χαμόγελο. Αλλάζω γνώμη σε χρόνο dt και ξεκινάω τις διαπραγματεύσεις με το eurogroup Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο Θέλω χρόνο, της λέω. Δε χτυπάμε πόρτες εδώ, μου λέει. Θέλω φουλ της λέω. Καταλήγουμε σε συμφωνία 120 έουρος για φουλ χρόνο φουλ σερβις. Μπαίνω στο SPA καταχράζομαι το σαμπουάν βανίλια στεγνώνω και αράζω στο κρεβάτι. Η γιγαντοοθόνη προβάλλει ένα συμπαθέστατο footjob πορνό και το soundsystem παίζει ραδιόφωνο. Μπαίνει η Βίκα με νεσεσέρ. Συστάσεις και πάει στον καθρέφτη βγάζει το κραγιον. Γδύνεται και έρχεται στο κρεβάτι. Σκάει φιλί. Καλά αρχίσαμε σκέφτομαι. Κατεβαίνει προς τα κάτω. Ξεκινάει πίπα. Έχω μείνει άναυδος. Ήπια γλυκιά και σωστή τεχνική. Αυξάνει τα RPM και έχω επίσημα καταχαρεί. Είμαι κάγκελο, ανεβαίνει cowgirl και κάνουμε έναν τίμιο αγώνα. Βλέπει ότι δεν έχω τελειώσει, ξεκαβαλάει και γυρνάει 69. Συνεχίζει την οσκαρική πίπα. Μερικά λεπτά αργότερα χύνω μιαμιση Κίνα σηκώνεται, μεταφέρει ευλαβικά τα gigabyte γενετικής πληροφορίας στο νιπτήρα και αράζει δίπλα μου για socializing. Σα χαρακτήρας είναι κι αυτή πολύ συμπαθητικός και στοργικός άνθρωπος με σεβασμό και κατανόηση, με σπουδές υψηλού επιπέδου και πολλή θετική ενέργεια. Σε ηλικία πάνω απο 38 κάτω απο 44. Σωματικά μέτριο στήθος χαριτωμένος κώλος μαλακό δέρμα ωραία μυρωδιά. Σταυρωτά φιλιά, αποχωρεί η Βίκα, μπαίνω ξανά στο SPA του ενός τετραγωνικού και τους χρεώνω λίγο ακόμα την ΕΥΔΑΠ και βρίσκω τα κουράγια μετά από αυτη τη συνέυρεση να το φιλοσοφήσω. Έχω βρεθεί με Τόρι, Στεφανία, Ζάνα και άλλες μαχήτριες της Ρωσικής σχολής. Συναγωνιστές η Βίκα είναι καλύτερη. Ίσως είναι προσωπική εμπειρία και έχει να κάνει με χημεία αλλά έδωσα 120 έουρος, έμεινα μέσα 50λεπτο, δε χόρταινα πίπα και βγήκα στον 7ο ουρανό.
Συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Περί βαθμολογίας:

Κοπέλα 9/10 για να μην αδικήσω καμιά ελάχιστα ομορφότερη.

Χώρος 10/10 προσεγμένος καθαρος πετσετες. Αναρωτιέμαι αν χρησιμοποιεί ποτέ κανεις το ζευγάρι παντόφλες που δεν ειναι μιας χρήσης

Τσατσόνι ευγενέστατη, αναρωτιέμαι αν θα χωνόταν για τρίο αν της πρότεινα για να μη δυσαρεστήσει.

Πρόσβαση για μένα 10/10 γιατί είμαι τύπος του μετρό, αν θες να παρκάρεις εκεί θες λαγοπόδαρο και φυλαχτό.

Απόδοση/Τιμή: Φουλ πρόγραμμα για 1 ώρα στα 120 το θεωρώ πολύ καλό. Δε τη πάλευα για 2ο πιστόλι αλλά είναι πιθανό να υπήρχε χώρος χρόνος και διάθεση για παραπάνω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βίκα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
10 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
33
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bonecrusher, kwstasxat, PetranGTi

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού