Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 167 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επισκεψη στην κορασιδα Ειρηνη. Προκειται για μια Ρωωσσιδουλα 20 ετων πετιτ διαστασεων.
Εχει ισια μακρια καστανομελλι μαλλια ομορφο σεξι ρωσσικο προσωπακι με ομορφα πρασινα ματια.
Το κορμακι της κοριτσιστικο σαν μαθητριουλα λυκειου, αδυνατη με 1,5 βυζι.
Το προγραμμα της ειναι απλο. (δυστυχως) Κεφάλι σε τοίχο!
Το μουνακι μερικων μερων αξυριστο.
Στο σαλονι παρουσιαστηκε με ενα ημιδιαφανες μαυρο κομπινεζον και ηταν μεσα στο χαμογελο.
Δεν το σκεφτηκα καν και εδωσα το εικοσαρικο για να γαμευσω το λυκειοκοριτσο. Γλώσσα
Να επισημανω οτι η κορασιδα δεν γνωριζει καθολου ελληνικα και αγγλικα μιας και ειναι δυο μηνες
Ελλαδα οποτε η επικοινωνια ειναι δυσκολη.
Η Ειρηνη ηρθε στο δωματιο και εβγαλε αμεσως το σουτιεν της μονο και με καβαλησε.
Αρχισε τα φιλια στο στηθος μου και τα γλειψιματα στο λαιμο μου, τα εκανε με ενταση και παθος
κατι που μου αρεσε.
Ανταπεδωσα και εγω με ρουφηγματα στο λαιμο της και ρουφηγμα των βυζιων της.
Εσκισε την καποτα και μου την περασε στο πεος. Η πιπα της αρκετα καλη, την εκανε με παθος αλλα
δε μπορουσε να την βαλει αρκετα βαθια, νταξει μικρουλα ειναι δεν μπορει ακομα. Γλώσσα
Της εβγαλα το εσωρουχο και την ανεβασα απο πανω μου οπου η μικρη κουνιωταν καλα πανω στο καυλι μου
και εδειχνε να της αρεσει, τα βογγητα και οι βαθιες ανασες της γεμιζαν το δωματιο.
Την γυρισα στα τεσσερα οπου τον εφαγε δυνατα χωρις να κλεβει με εντονα βογγητα.
Γυρισμα σε κανονικη σταση οπου πιαστηκα απο τα κωλομερια της και την γαμησα δυνατα ενω η ιδια με ειχε
παρει αγκαλια... κοιτουσα το νεανικο προσωπακι της οσο τη γαμουσα και ειχε τα ματια κλειστα ενω τα χειλη της
εδειχναν σημαδια ευχαριστησης, η μικρη ειχε αρκετα καλη συμμετοχη στο γαμησι.
Σε ολο αυτο το καυλωτικο γαμησι το μονο που ελειπε ηταν μερικα γλωσσοφιλα για τιναξουν την ηδονη στο
υπερπεραν αλλα η μικρη αρνηθηκε. Μου πηρε το κερασακι απο την τουρτα. Λύπη
Τν εχυσα πελωρια μεσα στο μουνι, η ποσοτητα σπερματος ηταν τιτανοτεραστια. Ματάκι
Η Ειρηνη κατα την διαρκεια που εχυνα ποταμι σπερματος στην καποτα προσπαθουσε διακριτικα να φυγει απο κατω μου.

Επικεντρωνοντας τα θετικα και τα αρνητικα στην συναντηση μου με την Ειρηνη εχουμε τα εξης:

Στα θετικα: Νεανικη ηλικια και εμφανιση.
Πολυ καλη συμμετοχη στο γαμησι.
Ορεξη για τη δουλεια.
Καλα προκαταρκτικα.
Δεν βιαζεται.
Πολυ καθαρος χωρος.

Στα αρνητικα: Απλο προγραμμα.
Δε δινει φιλια.
Φοβια για σπασιμο καποτας στο χυσιμο.

Πολυ καλη επιλογη για τους μπουρδελιαρηδες η Ειρηνη, ελπιζω στο μελλον να εμπλουτισει το προγραμμα της.
Σιγουρα πρεπει να το δοκιμασετε το πιπινι Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 28, 2018
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
60.173
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, parmeniwn81, LanciaRallye037 και 29 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιουνίου, 2018
Ακριβέστατη περιγραφή, την πήρα κι εγώ. Ακριβώς τα ίδια, με εξαίρεση ότι δεν παρατήρησα τη φοβία με την καπότα και μου έδωσε κι ένα φιλάκι κάπως συμμαζεμένο.
28 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σε ευχαριστω τυπε ! Σιγουρα απο πελατη σε πελατη θα υπαρχουν αποκλισεις ! Εγω της εκανα δυνατο γαμησι για αυτο ισως κοιταζε την καποτα. Μπορει σε αλλον να μην το κανει. Καπέλο
06 Ιουλίου, 2018
ΝΑΙ ΚΑΛΑ...ΕΓΩ ΤΗΝ ΤΣΙΜΠΟΥΚΩΣΑ ΚΑΡΓΑ Κ ΕΛΕΥΘΕΡΑ..ΤΗΝ ΓΑΜΗΣΑ ΑΓΡΙΑ.. Κ ΤΗΝ ΨΩΛΟΧΥΣΑ ΣΤΟ ΛΑΡΥΓΓΙ......
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3