Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 63 10
Στριπτιτζάδικα 198255
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
4.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
8.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
3.0
Ποιότητα ποτών
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Χαίρετε!!!

Bachelor Night σε φυλαράκι που παντρέυεται...
Ολοι οι παρέα λείπει και μένει εκτός Ελλάδος..
Οπότε πήγαμε για ένα φαγητάκι,είπιαμε τα ποτάκια μας, είπαμε τα νέα μας και αναρωτηθήκαμε γιατί δεν είχαμε κάνει το πιο βασικό...
Να πάμε σε στριπτιζάδικο...
Σκέφτηκα αυτό το μαγαζί.
γιατί είχα μια Βarwoman γκόμενα απο εδώ που την είχα γνωρίσει στο δρόμο λόγω αυτοκινήτου και κοίταζε συνέχεια...οπότε μιλήσαμε βγήκαμε 3-4 φορές,κάναμε ότι κάναμε και όταν αργήσαμε να ρωτάμε πιο προσωπικά πράγματα..μου έιχε αναφέρει οτι δούλευε εδώ..
Απο τότε έχω να ξαναπάω..

Θα κριτικάρω με βάση των κουτιών στις βαθμολογίες.

Εμφάνισή Κοριτσιών...πολύ όμορφα καλλίγραμμα..εκτός απο 3-4 εξαιρέσεις..κάνουν ΜΠΑΜ..
Σε μερικές δεν μ άρεσε ο τρόπος αντιδρασής τους..δλδ, βάλαμε το ποτό κάτσαμε λίγο και οι πρώτες ΤΙΜΙΕΣ π ήρθαν κεράστηκαν και τις είχαμε στο τραπέζι..
οι επόμενες που ήρθαν τις διώξαμε με τρόπο γτ κανονίζαμε να ανεβάσουμε τον Γαμπρό πάνω και δε θέλαμε άλλες..οκ δε λέω τη δουλεία τους κάνουν..
Η μια που απορρίψαμε μ είπε..είσαι αγενής και ότι δεν έχω τρόπους και κάποιοα άλλη είπε στο φίλο καλύτερα π δεν με πήρες γτ βρωμάς (στα αγγλικά πάντα)..
Μόνο αυτες που έκατσαν στο τραπέζι και η κοπέλα π ανεβάσαμε το Γαμπρό πάνω μας μίλησε ωραία και όμορφα και γι'αυτό πήρε το μαρούλι...
Τα κορίτσια αρκετα (σε σχέση με τους θαμώνες) για Μεσοβδόμαδα βράδυ,όπου είχε ως αποτέλεσμα οι περισσότερεες να κάθονται..μπορεί και να περιμένανε να πάνε μόνο στα δωμάτα..
Εγώ πάντως δεν πήρα..θα εξηγήσω παρακάτω.

Χορός κοριτσίων...τίποτα το ιδιάιτερο ευκολα πράγματα..δεν με κράτησε προσηλωμενο..δεν κάνανε κάτι ιδιαίτερο..και δε συγκρίνω εξωτερικού..αλλά εδώ Αθήνα..
Πίστα μηδενική...νταξ μικρό μαγαζί είναι τι να κάνουμε.

Χορός prive που πήρα ήταν στα 50€,ήταν μια ξανθιά π την ερωτεύτηκα,αλλά δεν είχε βυζί..διεκπεραιωτική ικανότητα να με κρατήσει φούλ καβλωμένο και να βάλω το χέρι στην τσέπη να βγάλω 100€(για 40' στο δωμάτιο)..
Ναι καλά διαβάσατε 100€ για 40' και 200€ για 60'(αντί να έχουν discount έχουν ανατίμηση)..λίγο πιο ακριβά είναι στο εξωτερικό αλλά οι μισθοί εκέι είναι πιο υψηλοί..
Και πες οτι τα δίνεις τα ρισκάρεις και να σ βγεί φόλα..

Χώρος τώρα πολύ καθαρός περιποιημένος και μ αρέσουν τα χρώματα του είναι ζεστό και ερωτικό.

Μουσική χάλια..Ο Dj δεν ξέρω αν του έχουν πει να πάιζει κάποιο συγκρεκριμένο τέμπο,αλλά όλα τα τραγούδια,,,σχεδόν όλα ήταν πολύ γρήγορα σε φάση είμαι σε κλάμπ όχι σε στριπτ show (άσε που δεν είχε μόνο Γαμπρό που ανέβηκε)..Βάζω 3 γτ ο ήχος του μαγαζιού ήταν τρομερός..

Ποτά πήραμε ένα...Γιάννη π δε σταματάει να περπατάει... και μ φάνηκε καθαρό..

Το Προσωπικό πάντα διαθέσιμο και μεγάλη αίσθηση μ έκανε η maitr του μαγαζιού μια 45αρα πολύ κυριλάτη και πολύ σωστά ντυμμένη..
Αυτό μόνο στο εξωτερικό το βλέπω..Αφού είχε έρθει μία κοπέλα και είχε ξαπλώσει πίσω μας επειδή βαριόταν μαλλόν..και τι να της πείς τώρα..δεν πας να κάνεις κανά χωρό μην σε πάρει ο ύπνος..
Και ήρθε η Μαιτρ και τη σήκωσε με τρόπο..αφού της έκανε μια μικρή επίπληξη..

Parking από έξω..

Σχέση ποιότητας-τιμής/κόστους...όλα καλά αλλά με τα δωμάτια το χαλάνε..

Αυτα τα ολίγα...καλές βόλτες!!
Jason86
Μέλος
Εγγραφή:
23 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
129
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Obi-Wan(1), sapiosexual, PetranGTi και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού