Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 235 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη στη Θεσσαλονίκη μετά από καιρό.

Η Μανταλίνα κατά την ημερομηνία της επίσκεψης έμοιαζε όαση μπροστά σε όλα τα άλλα σπιτάκια.
Απίστευτη έλλειψη ποιότητας παρά την ποσότητα των σπιτιών που ήταν ανοικτά.
Υπήρχε και η Νεφέλη που επειδή δεν την έχω πάρει θα ήθελα να δω..αλλά δεν μου έκαναν την χάρη να μου ανοίξουν δυο φορές που πέρασα.

Τεσπα...στα της κριτικής. Η απορία μου είναι γιατί δεν έχει παραπάνω κριτικές αυτό το κορίτσι και αν κάποιος διατίθεται ας απαντήσει.

Η Μανταλίνα είναι ένα ωραίο κοντοπούτανο, με μελαχρινή επιδερμίδα, με φάτσα που δεν θυμίζει ουγγαρία αλλά όμορφη (για τα δικά μου γούστα) κοντό μαλλί, που φορά τα πορνοπάπουτσα και βγαίνει στο 1,75 ενώ είναι 1,65. Στήθος φυσικό 2άρι, και κώλο τόσο - όσο. Έχει τα κατάλληλα κιλά για για να είναι το σώμα της αυτό της διπλανής φοιτήτριας που δεν είναι μεν μοντελέ αλλά εκείνο το γυμνασμένο-αγύμναστο ( Γλώσσα ) που το βλέπεις και θέλεις να το σκίσεις. Το σώμα της φέρει μερικά τατουάζ που είναι διακριτικά και ταιριάζουν ωραία στο όλο σύνολο.

Πρώτη εντύπωση κοπέλας και τσατσάς θετική καθώς υπήρχε συνάδελφος στο δωμάτιο που αργούσε και ούτε η τσατσά έκανε κανένα νόημα για πιο γρήγορα ούτε η κοπέλα βιάστηκε.
Βγαίνοντας έδειξε να είναι τυπάκι καθώς μου έκανε "επίθεση" ρωτώντας με όνομα - καταγωγή κλπ...και όταν της είπα "θα με πληρώσεις εσύ;" μου λέει το πρόγραμμα μόνη της για να τελειώσει στο "αν με παντρευτείς τσάμπα!"

Λίγο η αποχή εδώ και κάποιους μήνες από το άθλημα, λίγο το καλό κλίμα που είχε φτιαχτεί έδωσα παραπάνω από αυτά που έπρεπε για να περάσω.
Για αυτό η σχέση απόδοσης τιμής είναι στο 7. Αν είχα πάρει το ελεύθερο με 40 θα έβαζα 9.

Στο δωμάτιο ήρθε και στα προκαταρτικά θα επιβεβαιώσω τον Αζαζελ...ξεκινάει διεκπαιρεωτικά...(απέφυγε τα φιλιά λόγω βέρας είπε!!!)
κατεβαίνει κάτω και μόλις τον ένιωσε να μεγαλώνει ξεκίνησε μια πίπα που είχε προσπάθεια deepthroat. όχι αισθησιακή αλλά πορνογραφική.
Πιάνω το νόημα ότι γουστάρει και λίγη σκληράδα...σηκώνομαι και προσπαθώ να της τον δίνω στο λαρύγγι...δεν τα καταφέρνει αλλά δεν λέει όχι και το κυριότερο
δεν τραβιέται ούτε σπρώχνει. Τον αφήνει μόνο για ανάσα...όπως πρέπει...μετά από 2-3 βαθιές διεισδύσεις διαρκείας της είπα να ανοίξει το στοματάκι της να το γαμήσω.
Το έκανε αδιαμαρτύρητα...και μπορεί να μην κατάφερα να τον τερματίσω στο λαρύγγι της αλλά η σκηνή ήταν πολύ καυλωτική.

Ένιωσα το τέλος να έρχεται και σταμάτησα..την ξάπλωσα να την γλύψω...στα πολύ θετικά η μυρωδιά και η αίσθηση του μουνιού της...λόγω του τρόπου που είδα να καθαρίζεται μετά το πέρας της συνεδρίας. Ενώ ξεκίνησε με τα όχι και τα μη στο δακτύλιασμα...μετά από λίγη ώρα ανταποκρίθηκε και τα πήρε μόνη της τα δάχτυλα...όταν κατάλαβε ότι πάει για πάει για squirting σταμάτησε...μου φόρεσε σκουφί...και ξεκίνησε από πάνω.

Της άλλαξα 4-5 στάσεις και τελείωσα έχοντας την στα 4 με το θέαμα του κώλου της να με κάνει να αναρωτιέμαι γιατί δεν τον δίνεις ρε γμτ...

Συνολικός χρόνος στο δωμάτιο από την ώρα που μπήκε το μωρό, περί το εικοσάλεπτο χωρίς καμία ενόχληση.

Εν γένει καλή η εμπειρία με ένα overall βαθμό στο 7-7,5...αν είχε δώσει και γλωσσόφιλα που από ότι κατάλαβα τα δίνει όπου θέλει θα ήταν μια εξαιρετική περίπτωση για αρκετές επαναλήψεις σε κάποιον που μένει εκεί και θα μπορούσε να είναι πιο τακτικός.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μανταλίνα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
249
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 madrach, ilarionas, Galinickos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού