Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 239 10
Sex Studio 327258
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Δευτερη φορα στη Ναομι, δεκα μερες περιπου μετα την πρωτη. Το κοριτσι και αυτη τη φορα ειχε πελατη στο δωματιο πριν και μετα απο εμενα κατι το οποιο δειχνει οτι οντως την προτιμουν πολλοι και οτι τιμαει το 50αρικο με το παραπανω.
Οταν πλεον ηρθε στο καθιστικο, ειχε κατι διαφορετικο απο την προηγουμενη φορα ... δε μπορουσα να καταλαβω την ειναι μεχρι που μου ειπε στο δωματιο οτι εβαλε επιπλεον (πιο μακρυα ) μαλλια. Το σωμα της βελουδο και τα χαδια της σε ρυθμους gfe. Δεν εχω τεσταρει να δω πως ανταποκρινεται σε ρυθμους pse αλλα ειμαι θετικα προκατειλημμενος.

Η κοπελα επιδιδεται σε πολλα προκαταρκτικα και ειναι περιποιητικη. Θελει να σε κανει να περασεις οσο καλυτερα γινεται και αυτο βγαινει προς τα εξω.

Αρχισαμε με παθιασμενα φιλια χωρις γλωσσα και αφου περασα ολο το κορμι της με καυτα φιλια εκανε κι εκεινη το ιδιο δινοντας βαση στο λαιμο και στο στηθος. Στη συνεχεια ασχοληθηκα για κανα 5λεπτο με το μονο προγμα που μου εμαθε η πρωην μου, ενα σπεσιαλ γλυφωμουνι. Μετα απο αυτο και αφου εκανε κινησεις οι οποιες υποπτευομαι οτι ηταν αληθινες ( πολυ δυσκολο να κανει καποιος ανθρωπος ψευτικους σπασμους), με ξαπλωσε ανασκελα και πηρε την κατασταση στα χερια της. Με ειχε εξιταρει τοσο πολυ που δεν αντεξα πολυ και το τελος ηρθε με την πρωτη σταση (cowgirλ), την οποια εκτελει με μεγαλη μαεστρια.

Εν κατακλειδι η Ναομι, ανηκει στη 3αδα φωτια (πμ για πληροφοριες) που ποτε δε κλαις τα λεφτα σου απο τα συγκεκριμενα 4 στουντιο. Μετα απο τη δευτερη φορα, εγινε στανταρακι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ναόμι
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
434
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 6Y44, Studio Αριστοτέλους 6, amjik και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού