Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 186 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη στο εν λόγω ίδρυμα με τον κολλητό απόγευμα Παρασκευής..μπαίνουμε καρφί έχοντας διαβάσει εγώ νωρίτερα κριτικές για την Άντζυ και το τι μωρό πρόκειται..με το που μπαίνουμε η ευγενική κυρία σφουγγάριζε και μας παρουσίασε την Άντζυ..με το που την βλέπω εγώ ετοιμάζω να δώσω το πορνοπαράβολο και μπαίνω στο δωμάτιο..μέχρι να κλείσω την πόρτα του δωματίου βλέπω και τον κολλητό να με ακολουθεί και του λέω τι θα την πάρουμε παρτούζα;; Ναι!Ναι! και μου λέει ναι ρε φίλε(το είχαμε κάνει και παλιότερα φοιτητές)..ετοιμαζόμαστε και σκάει το μωρό..μας ξεκινάει πίπα ακά εναλλάξ, σε λίγο μας βάζει τα καποτίδια και μας ρωτάει πως θέλουμε..απαντάω εγώ θέλω κωλαράκι..ο φίλος παίρνει μουνί και ξεκινάμε διπλή διείσδυση μουνί κώλο..ο φίλος ξαπλωμένος η Άντζυ απο πάνω του σε cow-girl και εγώ να της γαμάω το κωλαράκι (δεν βολευόμουν καθόλου..πως τις γαμάνε στις τσόντες ρε παιδιά Χμμμ; Χμμμ; ) αλλάζω και ανεβαίνω και της τον δίνω στο στόμα..ο φίλος μου συνεχίζει ξαπλωμένος με το μωρό πάνω του..αλλάζουμε και τώρα η σειρά μ για μουνί και η σειρά του για κωλαράκι..ούτε αυτός βολευόταν αλλά με τα πολλά έχυσε μέσα στο κωλαράκι της..ενω εγώ συνέχιζα να την γαμάω μια μουνί μια κώλο..τον έφαγε αδιαμαρτήρητα σε όλες τις στάσεις..ενω ο φίλος μου είχε ντυθεί πάει να φύγει και του λέω κάτσε ρε μαλάκα που πας.. και πιάνει την καρέκλα και παρακολουθεί εμένα να συνεχίζω να της σκίζω μουνί και κωλό..κάποια στιγμή μου λέει η Άντζυ οτι πρέπει να τελειώνω, μπορούσα να την γαμάω για ώρες ακόμα ήταν τέλειο όλο το σκηνικό..και της λέω..που να στα ρίξω μου λέει απο το κεφάλι και κάτω όπου θέλεις..βγάζω καπότα και αρχίζω να τον παίζω κάποια στιγμή αρχίζουν να πετάγονται τα φλόκια σε όλο της το σώμα κοιλιά βυζιά παντού..μια παρτουζίτσα που θα την επαναλάβω σίγουρα..αν και θέλω να την απολαύσω και μόνος μου σύντομαΚατσικογάμηςΚατσικογάμης..χαρακτηριστικά της Άντζυ όπως τα περιγράφουν και οι συναγωνιστές αδύνατο κορμί μικρό βυζί γενικά μοντελέ που θέλεις να το γευτεις μεχρι τελευταίας σταγόναςΚατσικογάμηςΚατσικογάμης ηλικία Άντζυ 30+..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άντζυ
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Ιουλ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
232
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 googlis, md69, Andrew256 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιουνίου, 2018
Απογεύματα είναι μόνο στον οικο ;
30 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν ξέρω σίγουρα..
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2