Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 47 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Μερικές βδομάδες πριν μου κόλλησε να δοκιμάσω με τη Ζήνα. Τα σχόλια κι έτσι κι αλλιώς αλλά τελευταία τα πιο πολλά καλά. Τόσο για υπηρεσίες όσο και για εμφάνιση.
Παρόλο που είχα εμπειρίες στην ιδιωτική μου ζωή με πετίτ και μάλιστα κουκλιά δεν είμαι μεγάλος φαν.
Είπα όμως " δε γαμιέται, ας το τεστάρουμε το μικρό ".
Πρώτο ραντεβού που έκλεισα ήταν για 2:00πμ. Παρκάρω δίπλα στο ξενοδοχείο και είμαι έτοιμος να πάω να πάρω δωμάτιο. Ωρα 1:56 περίπου. Σκάει μήνυμα εκείνη τη στιγμή ότι πρέπει να ακυρωθεί το ραντεβού.
Τρομερό σπάσιμο, αλλά τελικά μου βγήκε σε καλό αφού πέρασα μια ονειρεμένη βραδιά με την Αναστασία από το GDE... Δες την κριτική μου Εάν θες.
Δεύτερο ραντεβού με τη Ζήνα κλεισμένο από το μεσημέρι για 2:00πμ... 24:10 περίπου έρχεται μήνυμα ότι ακυρώνεται το ραντεβού γιατί τελικά δε θα δουλέψει σήμερα!!!! (Τι μας λέτε ωρέ???).
Δε θυμάμαι ποια πήρα τελικά εκείνη τη μέρα. Ίσως και να πήγα για ύπνο!!!
Ο μαλάκας λοιπόν μετά από μέρες ξαναπροσπαθώ. Μήνυμα στο γραφείο πολύ αργά το βράδυ για ραντεβού στις 2:00πμ. Απάντηση θετική.
Φτάνω Χοτέλι, παίρνω δωμάτιο, ανεβαίνω, κάνω ντουζάκι και αναμένω.
Περνάνε σχεδόν 40 λεπτά απ την ώρα του ραντεβού και χτυπάει η πόρτα.
Πάω και ανοίγω.... Εγώ μικρός φοβόμουν πολύ τα σκοτάδια!!! Μόλις άνοιξα την πόρτα η οποία ήταν στην άκρη από τον σκοτεινό διάδρομο τα είδα όλα.
Πρώτη σκεψη "τιναφτιρε"!!!
Την κοιτάζω και δεν μπορώ να πιστέψω τι χαζομάρα έχω κάνει.
Εκείνη περνάει μέσα και με εκνευριστικό στυλάκι (Για το γούστο μου πάντα) αρχίζει να μιλάει ακατάπαυστα!!!
Όσο την κοιτάζω Θέλω να τη στείλω πίσω αλλά είναι τέτοιο το σοκ που δεν αντιδρώ!!!
Πρόσωπο για μένα χάλια!!! Κάτι τύποι που βάλανε 8αρια και 9αρια δεν έχω ιδέα τι είχαν πιεί!!!
Σώμα δε??? Που να πάω να κρυφτώ?
Δεν έχω δει ποτέ τον Άρχοντα των Δαχτυλιδιών, αλλά είναι βέβαιος ότι από εκεί το έσκασε.
Δε μπορούσα να χωνέψω ότι έφαγα τέτοια ήττα!!! Και ειδικά που το προηγούμενο βράδυ είχα πάρει την Pamela.
Από τα παλάτια στις λάσπες ένα πράγμα.
Τρισμέγιστη μαλάκια που δεν την έδιωξα.
Η αντίδραση της τσαςπου? Λες και μου είχαν ρίξει το αντικαβλωτικό από ένα λόχο για μια ολόκληρη χρονιά στο φαγητό μου!!!
Η Ζήνα με ρώτησε εάν είμαι αγχωμένος και γιατί δε μου σηκώνεται...Αλλά τι να της πω? Ότι "Δε μ'αρέσεις καθόλου..."?
Αφού δε σταματάει να μιλάει κι έχει και υφάκι χιλίων καρδιναλίων...μου λέει "συγχαρητήρια πήρες την πιο πετιτ έσκορτ στην Ελλάδα".
Μου έφυγε το σαγόνι από την παπαριά αυτή.

Τελικά μου πήρε μια συμπαθητική πίπα για αρκετή Ώρα.
Εμένα όμως το μυαλό είχε φύγει. Έχω δώσει άκυρο!
Προσπάθησα κάποια στιγμή να τη γλύψω αλλά δεν το ένιωθα καν. Μέγα λάθος λέμε.
Δεν υπήρχε περίπτωση ούτε να μου σηκωθεί μαζί της... Αλλά ούτε και να της τον δώσω μέσα της.
Στα 45 με 50 λεπτά της ζήτησα να ετοιμαστεί και να φύγει.
Πρωτη φορά που πλήρωσα και δεν έκανα τίποτα.
Για τα δικά μου γούστα πολύ κακή Η φάση!!!
Ούτε για αστείο να προσπαθήσω.
Απλά κόλλησα τόσο άσχημα από το αρνητικό σοκ που δεν κατάφερα να την διώξω από την αρχή.
Με τόσες γυναικάρες που έρχονται είναι αστείο να πας με τη Ζήνα... και να πληρώσεις κιόλας!!!
Για μένα Ίσως η χειρότερη εμπειρία εβερ!
Για εσάς μπορεί να είναι διαφορετικά.
Γούστα είναι αυτά.
Δε θα την ξανάβλεπα με τίποτα.
Και η μια φορά που την είδα ήταν αρκετή.
Τελικά "ζουν ανάμεσα μας"

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
YourLover
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
1 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
5.366
Πόντοι:
24.000
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore, LanciaRallye037, laiono13 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιουνίου, 2018
η εχεις καποιο θεμα....η απλα μπηκες για να κανεις κακη κριτικη στην κοπελα...((τοσα ατομα περασανε σουπερ)
27 Ιουνίου, 2018
το μικρό έχει προσωπάρα ασε τα σάπια!! Μάλλον το πολύ πετιτ σε χάλασε και αυτό θα το δεχτώ.
27 Ιουνίου, 2018
Κλαίω ...!!! Το πιο αντισεξουαλικο call girl ever .
Και έλεγα εγώ είμαι ο περίεργος ...
Εξάρχεια 80s μου θύμισε σε εμφάνιση ...
Άντε ρε κορόιδα τρεχάτε να στέλνετε κριτικές υπερπαραγωγές .
27 Ιουνίου, 2018
Ρε φίλε, αυτά που περιγράφεις φαίνονται κάπως..... Δεν γίνεται
Είσαι σίγουρος πως τη συνάντησες;
Οσες φορές έχω πάρει κοπέλα απ το συγκεκριμένο γραφείο, ποτέ δεν είχα θέμα με το ωράριο.
Για ακυρώσεις, ούτε για αστείο!!!
Κάτι άλλο συμβαίνει εδώ!!!
27 Ιουνίου, 2018
Λες οτι οι φωτογραφίες ηταν ακριβείς η ελαφρά επεξεργασμένες , αλλά παρόλαυτα λες οτι δεν σου άρεσε το σωμα της , αντε το πρόσωπο πες γουστα είναι αυτά , στο σωμα τι δεν σου άρεσε οτι είναι κοντή απο οτι κατάλαβα ;
27 Ιουνίου, 2018
Όπως έγραψα αυτή είναι η προσωπική μου άποψη. Σίγουρα άλλοι πέρασαν σούπερ και κάποιοι βρήκαν και κούκλα. Γούστα είναι αυτά.
Οι 2 ακυρώσεις παίξανε όπως και η καθυστέρηση.
Παντα από το γραφείο είχα άριστη αντιμετώπιση σε όσες κοπέλες έχω πάρει.
Το πετιτ και το κοντή ρε παιδιά δε μπορεί να με χάλασε από μόνο του αφού είναι ξεκάθαρο πώς είναι η κοπέλα πριν καν τη συναντήσεις.
Με χάλασε απίστευτα το πρόσωπο και η όλη στάση του σώματος της καθώς και το υφάκι της.
Το ότι εγώ δε γούσταρα δε σημαίνει κάτι για τους υπόλοιπους. Απλώς Η συγκεκριμένη είναι ιδιόμορφη περίπτωση. Αυτά. Έτσι απλά.
27 Ιουνίου, 2018
Αν "διάβαζες σωστά" τις κριτικές θα ήξερες τι θα σου έρθει. Έχουν γραφτεί όλα τα μείον που έχει, και ότι είναι μία μετριότητα γενικά.
K
kostassex
27 Ιουνίου, 2018
ναι... ζουν αναμεσα μας... αυτοι που θελουν , για καποιο λογο , να κανουν κακο....
28 Ιουνίου, 2018
καταρχην ποιος περιμενει 40 λεπτα για κοπελα χωρις να ακυρωσει το ραντεβου; και ειδικα οταν δεν του αρεσει κατι εξαρχης (το οποιο ακομα δεν καταλαβα τι ηταν στην συγκεκριμενη περιπτωση)... το γραφειο γνωριζει σχεδον παντα απο την προηγουμενη μερα τις ωρες που θα δουλεψω και αν. και το ιδιο μεσημερι γινεται η αναλογη επιβεβαιωση μαζι μου. το να αργησω τοσο δυσκολο εφοσον υπαρχει ελεγχος απο αλλους συνεργατες, κοινως καποιος με φερνει και ενημερωνει τον πελατη σε περιπτωση καθυστερησης (ποση κινηση να εχει;). 2 το βραδυ εχω κλεισει παντα εκτος κι αν με θελει καποιος τελευταια στιγμη που και παλι δινω πρωτα εγκριση. συνεργαζομαι αψογα με το γραφειο μου οποτε δυσκολα εγιναν τα πραγματα οπως τα λες. το οτι ηξερες τι θα σου ερθει (περισσοτερο απο πολλες αλλες φορες που εχεις παραγγειλει κοπελα γενικως) ειναι δεδομενο. τωρα οσο για το αρνητικο σοκ, μαλλον ειναι το κουιζ της ημερας γιατι δε βλεπω καπου να ζητησες κατι που δεν ειχες. ειναι η πρωτη φορα που απανταω σε κριτικη γιατι πλεον ειναι γνωστο το ποιον μου και με πολλους κραταω και επαφες απο εδω. το μονο που θελω να πω σε οσους δεν εχουν παρει το γραφειο μας, ειναι πως τουλαχιστον μαζι μου δεν προκειται να υπαρξει ασυνεννοησια με το γραφειο!!
28 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το να μη περάσεις καλά με μια κοπέλα, δεν είναι κακό. Μπορεί πολλά να παίξουν ρόλο.
Η κακία όμως που βγάζετε δεν επιτρέπεται.
Τελικά ίσως και να είσαι ο περίεργος εσύ και ο άλλος......
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2