Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 78 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το γηρας δεν ερχεται μονο τουMoney Mouth
H συμπαθης κατα τα αλλα γραια που εκτελει χρεη υπηρεσιας στον οροφο του Ιασωνος 10 μπορει η ιδια να μην το εχει καταλαβει αλλα μαλλον καποιος που την νοιαζεται θα πρεπει να την παει σε καναν γιατρο για ανοια η αλτσχαιμερ.
Βεβαια μπορει να συμβουλευτει και το ιατρικο τιμ του σαιτ,παντα προθυμα τα μελη να λυσουν καθε θεμα ,ιατρικο και μηΓερο-μύστης
Και το φαρμακο για τον καρκινο εδω μεσα θα το βρουμεΓερο-μύστηςMoney Mouth
-'Μια κοπελα εχω,την Αννα' μου ειπε η τσατσα,την γλυκια χοντρουλα που συνηθως δουλευει κατω αλλα ειχε παει πανω μιας και κατω εκαναν ανακαινιση.
Πανω εχουν κατασκηνωσει εδω και μηνες η Νικολ και η Σαμπρινα,που πανε πακετο,οπως και στο Ιασωνος 31,δεξια.
Σκοπος ηταν να πετυχω την Σαμπρινα μονη της ,να εχει ρεπο η Νικολ δηλαδη για να αποφυγω τα ντεμεκ μουτρα που κανουν οταν αναγκαζεσαι να διαλεξεις απορριπτοντας αναγκαστικα καποια απο τις δυο.
'Οι επιλογες αποκλειουν' γραφει ο Ιρβιν ΓιαλομΚαπέλοΠροσκύνημα
-'Η Σαμπρινα ειναι βραδυνη;' ρωτησα μιας και ηταν περιπου 21.30
-'εδω ειμαι'Money Mouth,πεταχτηκε μεσα απο το κουζινακι το πουτανακιMoney Mouth
-καλα ρε,τοτε τι λεει η αλληΧμμμ;
-'αστην ,περνα να γαμησεις'
-'καλα,θα παρω κωλο σημερα να ξερεις'Καπέλο
-'οκ,περνα και ερχομαι'
-'σε 5'

Ανακουφισμενος που δεν ηταν εκει η ΝικολMoney Mouth μπηκα ανετος στο μεσα αριστερα τερμα δωματιοMoney Mouth
Μεγαλο δωματιο,αρκετα καθαρο,με καθρεπτη στον αριστερα τοιχο.
Το πορνιδιο που περιμενα ειναι η Σαμπρινα,ενα κοντο τσουλακι,Ρουμανοβουλγαροαλβανογυφτακι.Καρε μαλλι,συμπαθητικη εκφυλη φατσουλα,σχετικα καλο σωμα,βυζι μετριο και καλο κωλαρακι το οποιο δινει.
Η εμφυτη πονηρια βεβαια ειναι εμφανης στην συμπεριφορα της και αν μπορει να σε πιασει καπου δεν θα χασει την ευκαιριαΘυμός

Την ωρα που κατουρουσα στον νιπτηραΚαπέλοανοιξε την πορτα και εβαλε μεσα το κεφαλι,πριν περασει το 5 λεπτοΘυμός
-να σου πω,ποση ωρα με εκλεισες;
-'μεχρι να χυσω'Γερο-μύστης
-κλεισε με μιση ωρα,δεν εχω δουλεια σημεραΚεφάλι σε τοίχο!
-'εμενα βρηκες να σε κλεισω μισαωροΧμμμ;Θυμός
οχι, ελα σε λιγοΓαμήσουτης απαντησα καθως το κατουρο ερεε αφθονο τον νιπτηραΚαπέλο
-'καλα,φωναξε με',εφυγε,χωρις να σχολιασει τον ηχο απο τον πιδακα νερου και καφε που ακουγοταν καθως μιλαγαμε και κατεληγε στο σαπιο αποχετευτικο δικτυο της Ιασονος ,αγωγος του οποιου θα σπασει μια μερα και θα γεμισει ολη η Αθηνα καποτες,φλοκια,κατουρα,ροχαλες και ποντικιαMoney MouthMoney MouthMoney Mouth

Οταν ξαναγυρισε με βρηκε με σχεδον πεσμενη πουτσαΘυμός
-'τι λεει Σαμπρινα,θα την σηκωσεις;θα σε γαμησω απο τον κωλο,δεν πρεπει να ειναι μελατη'Γερο-μύστης
-'τι ειναι μελατη';
-ΝΑΤΗ-ΝΑΤΗ-Η ΠΟΥΤΣΑ Η ΜΕΛΑΤΗ ηθελα να της πω,αλλα αντε να της εξηγω τωραΕμμμμ


Ξαπλωσα για να μου κανει τσιμπουκι.
-βαλε καποτα'απαντησα στην ερωτηση της,αφου προσφερει γυμνη πιπα,σε απροσδιοριστο αριθμο ατομωνΘυμός
την εβαλε,καπως ατσαλα ομωςΘυμόςμε αποτελεσμα να με σφιγγει και να μην σηκωνεται καλα η ψωλη καθως αρχισε να πιπωνειΚεφάλι σε τοίχο!
Το εκβιασαΜαλακίακαι πηγα να της τον βαλω μουνι, με οχι πληρη στυσηΚεφάλι σε τοίχο!
-'δεν εχει καυλωσει καλα' της ειπα μετα απο 2-3 ριξιες
-'κατσε να σου ξανακανω πιπα'Ναι!

Τον εβγαλε απο το μουνι της και αρχισε παλι να τσιμπουκωνειΝαι!
Και μονο στην ιδεα οτι επαιξε PTM(Pussy To Mouth) η ψωλη αρχισε να παιρνει τις σωστες διαστασειςΚαπέλο
Της απομακρυνα το χερι με το οποιο υποβοηθουσε την πιπα και της εσπρωξα το κεφαλι μπας και τον παρει all the way in αλλα αρχιδιαΚεφάλι σε τοίχο!
Ελεος ρε Σαμπρινα,μετα απο τοσες χιλιαδες πουτσες να μην μπορεις να την αρμεξεις ως το λαρρυγιΚεφάλι σε τοίχο!
Της εβαλα ενα κωλοδαχτυλο μπας και βοηθησω την καταστασηΓερο-μύστηςαλλα τιποταMoney Mouth
Τουλαχιστον τωρα ειχε γινει σαν ματσακονιΚουλ
-'Ξαπλωσε να σε γαμησω λιγο απο μουνι' την προσταξα.
Ετσι γουσταρει να της μιλας το ξεκωλακιΝαι!
Αν την πετυχεις καυλωμενη κανεις τρελα γαμησια μεσα.Δεν ηταν μια απο αυτες τις μερες αλλα μια στανταρ καλη αποδοση την εχει.
Ξαπλωσε και τον φερμαρα μουνοτρυπιδι.Κανονικα με τις ψωλες που εχει φαει θα επρεπε να μπαινω ολοκληρος μεσα μεχρι τις πατουσες αλλα περιεργως δεν ειναι τουνελ,ουτε καμια παρθενα βεβαια που περιμενει την πρωτη νυχτα του γαμουMoney Mouth
Την γαμουσα και το γαμηδι μου φιλαγε παθιασμενα το στηθος,αρχιζω και καυλωνω τωρα που το σκεφτομαιΚαπέλο
Θα μπορουσα να αδειασω ετσι αλλα δεν πληρωσα 10 ευρω για σουφρα και θα εφευγα εχοντας παρει μονο μητρα,δεν επιτρεπονται αυταΝαι!
--γυρνα στα 4 για κωλο'Γερο-μύστης
Στηθηκε μπρουμυτα και μοστραρε κωλοτρυπιδιΝαι!
Εχει μικρο σχετικα κωλο,γυμνασμενα κωλομαγουλα ενω το γκροβερακι φανταζε αδουλευτοΧμμμ;
-'δεν θα βαλεις τζελ'Χμμμ;αν και η ιδεα να τον καρφωσω ασαλιωτα φανταζε ιδιαιτερα δελεαστικηΓερο-μύστης
-΄'δεν μου αρεσουν κρεμες και τετοια'Θυμός
Δεν ειμαστε βεβαια τωρα για να σπανε οι καποτες σε κωλαντερο που εχει παρει καθε καρυδιας καρυδι,φορτηγατζηδες,λαχαναγοριτες και χειριστες κλαρκ και γερανων σε λιμανια και εμπορευματικους σταθμουςΘυμόςMoney Mouth
-'και πως θα μπει ετσι'Χμμμ;
-'ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΕΙ'ΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΚεφάλι σε τοίχο!Money MouthΘυμόςMoney MouthΘυμός
-'και γιατι;ΘυμόςΘυμόςΘυμός
-'γιατι τον εχεις χοντρο,σαν το χερι μου'ΘυμόςΚεφάλι σε τοίχο!ΘυμόςΘυμός
Και εχει λεπτο χερι το πουτανακιMoney MouthMoney MouthMoney Mouth

ΠΑΛΙΑ ΣΤΟ ΤΕΞΑΣ ΣΑΜΠΡΙΝΑ-ΚΑΠΟΤΕ ΣΤΟ ΜΕΞΙΚΟΓαμήσου
-'Καλα,κατσε να δεις πως μπαινει'Γερο-μύστης
και οπως ειχα κεντραρει κωλοτρυπιδιΓερο-μύστηςαρχιζω να ριχνω φτυσιες στην πουτσα μου ενω μια καλη σωρρευτικη ροχαλα βρηκε κατευθειαν σουφραΝαι!Ναι!Ναι!Καπέλο
Δεν νομιζω να περιμενε οτι θα της λιπανα την τρυπα με φυσικο τροπο,προφανως προσπαθησε να αποφυγει εντεχνως να δωσει κωλο η να με αποθαρρυνει και να κανω πισωΘυμός
Βεβαια δεν τραβηχτηκε,ουτε εκανε καποια κινηση να τον βαλει παλι μουνι,γιατι εκει θα τσακωνομασταν με αγνωστη καταληξη.
Ηδη βεβαια ειχα αρχισει να σπρωχνω το πουτσοκεφαλο στο κωλαντεροΝαι!
Της γραπωσα γερα μην κανει κανα αστειο και τραβηχτει μπροτσα και με αφησει να γαμαω τον αερα και ποντο-ποντο της τον φυτεψαΝαι!
Εσκουξε λιγο.
Τι να κανουμε ρε Σαμπρινα,τα 10 ευρω δεν βγαινουν σε 10 λεπτα που τα βγαζεις εσυ.
Σε αγαπαω -σε εκτιμαω αλλα ΟΤΑΝ ΛΕΜΕ ΚΩΛΟ-ΕΝΝΟΟΥΜΕ ΚΩΛΟ,που ελεγε και ο γεροΚαραμανλης.
Γαμουσα σουφρα και κοιταζα το σκηνικο απο τον καθρεπτηΝαι!,οπως και αυτη.Ενω στην αρχη μου το παιξε ιστορια τωρα εδειχνε να το φχαριστιεται,την εχει την δοση της το γυφτακιΕμμμμεφαγε και τα κωλοσκαμπιλα της,εδεσε το σκηνικο.
-'χυνω στην κωλαρα σου' της ανακοινωσα μουγκριζοντας εν μεσω σπασμων.Περιμενε στωικα μεχρι να αδειασωΚαπέλο
-κατσε,μην βγεις ακομη΄'ειπε
και με τους μυς του κωλαντερου αρχισε να μου σφιγγει την πουτσα το πορνιδιοΝαι!Ναι!Ναι!
μου την αρμεξε καλα,σφιγγοντας και χαλαρωνοντας τον πατο της εναλλαξ ενω κοιταζε τον καθρεπτηΝαι!
Με αποζημιωσε για την προηγουμενη απρεπη συμπεριφορα τηςΚαπέλο
Με στραγγιξε καλα η βρωμαΝαι!
Τον εβγαλα εξω αφυδατωμενοMoney Mouth

Δεν προλαβα να χαλαρωσω και μου την επεσε αμεσα για 2ο γυροΘυμός
-ελα,δωσε ενα δεκαρικο και παρε με ξαναMoney Mouth
-'πας καλα ρεΧμμμ;,τωρα εχυσα.
-'δεν πειραζει,θα σου κανω ακαποτο τσιμπουκι να σου ξανασηκωθειMoney Mouth
-'ασε μας ρε Σαμπρινα βραδυατικα'
-'ο φιλος σου που ειναι';
Ναι,εσενα εννοει Dmtrsxxx,που την ειδαμε μαζι στο σαλονι και εφυγες για να γαμησεις καποιο πιπινι,σε εψαχνε η Σαμπρινα να της γαμησεις τον κωλοσωληναΝαι!
-'ηταν κουρασμενος,πηγε να κοιμηθει'Εμμμμ
-'πες του να ερθει'Έρωτας
-΄καλα,αλλη μερα'
Αρα τυπε εχεις ανοιχτους λογαριασμους,σε περιμενει το Σαμπρινακι,κανονισουΚαπέλο

Η Σαμπρινα ειναι απο τις λιγες στο Μεταξι σχετικα που δινουν κωλαρακι αλλα μπορει και να προσπαθησει να το αποφυγει Θυμός
Ειναι γενικα μουρλη.απο την μια τσαμπουκας και επιθετικο σαλοναρισμα,απο την αλλη δεκτικη σε πολλα στο δωματιο,θελει εναν ειδικο χειρισμο πιστευω,αν καποιος δεν την εχει παρει μην παει με λουλουδια και σοκολατακια,θελει λιγο νευρο,για να μην σε κανει οτι θελει.απο την αλλη αν την πετυχεις στις καυλες της και σε γουσταρει μπορει να κανεις γαμησαρες.
Υποκειμενικα παντα ολα αυτα.

Βγαινοντας στον διαδρομο να φυγω πεταγεται απο το σαλονακι η ΝικολΘυμόςMoney Mouth
-'ειμαι και γω εδω'Κεφάλι σε τοίχο!
-'που βρεθηκες εσυ παλιΧμμμ;εδω ησουν;Εμμμμ
-'ναι,σε ειδα ,
καταλαβα που διαλεξες την ΣαμπριναMoney Mouth
-'δεν ειναι αυτο που νομιζεις΄ηθελα να της πωMoney Mouth

ρε δεν γαμιεστε εκει μεσα ολες,τσατσα που δεν ξερει τι της γινεται,Σαμπρινα τρελοκομειο που δεν θελει να δωσει κωλο αλλα μετα τον στραγγιζει ,Νικολ που κρυφοκοιταζει απο καμερες και διαδρομους και δεν βγαινει να σαλοναρει και μετα κανει και καλα παραποναMoney Mouth

Βγηκα με αδεια αρχιδια να συναντησω τον ΧΧΧ που και καλα πηγε για υπνο ενω γαμαγε σε παραδιπλα μπουρδελοMoney Mouth
θα πει τελικα κανεις αληθειαΧμμμ;

Τα σεβη μου ΜυστεςΚαπέλοMoney MouthMoney MouthMoney Mouth

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 19, 2018
Όνομα κοπέλας
Σαμπρίνα
ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
26 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
22.106
Πόντοι:
24.596
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, messinia, dourosladers και 60 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Ιουνίου, 2018
Οι ζήλιες μεταξύ των πορνίδιων χαιλαιτ της αφήγησηςΚουλ
26 Ιουνίου, 2018
Νασο τυπαρα συνήθως στις κριτικές σεντόνια διαβάζω το τέλος,τις δικές σου όμως τις διαβάζω κανονικά γιατί είναι γαμάτες.Καπέλο
26 Ιουνίου, 2018
Ο τρόπος που συνδυάζεις αρμονικά τα ξεκωλιάσματα με τα αποφθέγματα του Ιρβίν Γιαλόμ, πραγματικά με ξεπερνάει. Είσαι μια κατηγορία , μόνος σου...ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
Λ
ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...
27 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ευχαριστω ΜυστεςΚαπέλοΚαπέλοMoney MouthMoney MouthMoney Mouth
29 Ιουνίου, 2018
Εύγε, μας κάβλωσες!
04 Οκτωβρίου, 2018
Τύπε ωραία η αφήγηση αλλά πες μου ένα λόγο που εσύ δεν είσαι κάθε καρύδιας καρύδι και εγώ είμαι επειδή είμαι φορτηγατζης και έχω και δίπλωμα χειρισμού κλαρκ, και μετέφερα και προϊόντα από Λαχαναγορά. ΘυμόςΘυμόςΜην βάζεις ταμπέλες τύπε έχεις και εσυ την δικιά σου για κάποιους. Θυμός
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6