Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 22 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Με CG μετά από αρκετό καιρό καθώς όλα αυτά τα χρόνια στον αγώνα, έχω κάνει τις "καβατζες" μου. Για καλή μου τύχη αυτή η "επαναφορά" μου προσέφερε μια εξαιρετική εμπειρία.
Η συνάντηση με την Σοφία ήταν πραγματικά αποκάλυψη. Η γυναίκα είναι θεά. Είναι στα 30 της και έχει κορμί αψεγάδιαστο ακριβώς όπως φαίνεται στις φωτογραφίες της στο site, οι οποίες δεν είναι καθόλου επεξεργασμένες. Το σώμα της είναι σφιχτό και γυμνασμένο. Φοβερή κωλάρα και στήθος φυσικό στητό χωρίς σιλικόνες
Μια ωρίτσα ραντεβού, ήρθε στην ώρα της και χωρίς πολλά-πολλά μπήκε στο μπάνιο. Ο αγώνας άρχισε χωρίς καθυστέρηση. Πίπα βαθιά και υγρή και περιποίηση της περιοχής με προσοχή. Ενθουσιασμένη και η ίδια από το «εργαλείο» τα έδωσε πραγματικά όλα σε όλες τις στάσεις με τρελή ενέργεια. Στο social επίσης καλή. Ομιλητική και ευχάριστη σε κάνει να μην βαριέσαι στο νεκρό χρόνο του ραντεβού. Σίγουρα όμως αυτό που θα μου μείνει αξέχαστο είναι αυτή η σφιχτή κωλάρα. Ιδανική για τους λάτρεις και ότι πρέπει για άγρια μεταχείριση. Στο κορίτσι αρέσουν πολύ τα καριολίκια και την φτιάχνουν ακόμα πιο πολύ. Σοφία λοιπόν δαγκωτό. Σίγουρα θα τα ξαναπούμε!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
ulyssesu
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
550
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koumanidas, chris1955, iuakoya και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού