Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 174 10
Call-Girls 228206
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ο τίτλος σχεδόν σας επεξηγεί στο τι έγινε με την Άντζελα....Από ένα κομμάτι του Στέφανου Κορκολή από το παρελθόν,ξεκινώ να περιγράφω την συνάντηση μου με την Άντζελα....Κουλ

Οι κριτικές της κοπέλας αρκετές,θετικές,άψογες άλλες αρνητικές που να καθίσεις να διαβάσεις τόσες...Και στο τέλος,όποιος λένε έχει απορίες πρέπει να δοκιμάσει...Έτσι και έγινε....

Τηλέφωνο το πρωί στην Άντζελα και με πολύ εύκολο τρόπο,κλείστηκε το ραντεβουδάκι μας για το μεσημεράκι...
Με κάλεσε,της έδωσα τον αριθμό του δωματίου και ήρθε χωρίς καθυστέρηση κοντά μου....Μόλις άνοιξα την πόρτα χαμογέλασε και συστηθήκαμε...Δώσαμε και ένα πεταχτό φιλί...Φορούσε ένα ωραίο σέξυ μίνι φόρεμα λευκό και ήταν με απαλό μακιγιάζ...Το στήθος της έκανε αυτό που λέμε "μπαμ" και έτσι γινόταν ακόμη πιο σέξυ...!Είναι ζεστή στην αρχή,τουλάχιστον σε εμένα έτσι έδειξε,μιλήσαμε λίγο για διάφορα θέματα και μετά πιάσαμε δουλειά...Γλωσσόφιλα αρκετά από τη μεριά της με πάθος....Χουφτώματα ειδικά στην ευαίσθητη περιοχή και ρουφήγματα...Αφαίρεσε το φόρεμα της,κάναμε μία διακοπή και πήγε στο μπάνιο να φρεσκαριστεί...Γλώσσα
Μετά από ολιγόλεπτη αναμονή ήρθε κοντά μου για να ξεκινήσουμε και πάλι...Αμέσως γύρισε σε 69 πεντακάθαρη όλη της η περιοχή και καλοδουλεμένο κωλαράκι...Η συμμετοχή της στη στάση 69 άψογη με αναστεναγμούς ευχαρίστησης...Ανταπόδωσε αμέσως την περιποίηση με κορυφαίο στοματικό!Πραγματικά πολύ καλή τεχνική,καραμέλωμα αρκετό σε @@@κια και ρουφήγματα αλλά και χρήση χεριού όπου ακριβώς χρειάζεται χωρίς ίχνος υπερβολής.Εδώ να τονίσω πως αρκετοί από εσάς το έχουν αναφέρει πως είναι άψογη στο στοματικό και επιβεβαιώθηκε...!
Λίγα λεπτά άντεξα ακόμη ώσπου δεν υπήρχε περιθώριο υπομονής και κατέθεσα στο στοματάκι της...Με διακριτικότητα κατευθύνθηκε προς το μπάνιο για να "φρεσκαριστεί".
Επανήλθε και αφού πήγα και εγώ για ένα ντουζάκι ξαπλώσαμε και πάλι στο κρεβάτι κάνοντάς ένα τσιγάρο για διάλειμμα...
Προσφέρθηκε να μου κάνει μασάζ και φυσικά δεν αρνήθηκα...
Έτσι ξεκίνησε από την πλάτη,τον αυχένα,τα πόδια και σιγά σιγά γινόταν πιο ερεθιστικό για να περάσουμε στο δεύτερο μέρος της συνάντησης μας...
Ξανά λοιπόν τα πήρε όλα στο στόμα της με εξαιρετική μαεστρία...Εκεί να την άφηνα δεν θα σταματούσε...Γλύψιμο παντού σε @@@κια ξανά,στον κορμό και αρκετή ώρα παιχνίδι με την γλώσσα της στο κεφαλάκι....
Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη στο σεξ!Μία στάση σημάδεψε αυτή την πολύ ωραία συνάντηση...Με στήσιμο από πλευράς της στα τέσσερα ολοκληρώθηκε μετά από λίγο σφυροκόπημα η συνεδρία μας...Ξάπλωσα δίπλα της και φιλιόμασταν με γλωσσόφιλα για λίγα λεπτά ακόμη.Να σημειώσω πως δεν είναι με το ρολόι στο χέρι,παρόλο που ο χρόνος πλησίαζε στο τέλος του δεν έδειξε σημάδια βιασύνης.

Εν συνεχεία ντύθηκε,μιλήσαμε λίγο έτσι όπως έβαζε τα εσώρουχα της και το φόρεμα της και με ένα πεταχτό φιλί στο στόμα ανανεώσαμε το ραντεβού μας για το μέλλον....!

Συμπερασματικά,πέρασα πάρα πολύ όμορφα με την Άτζελα,ήμουν επιφυλακτικός στην αρχή αλλά τελικά αποδείχτηκε super επαγγελματίας και πως το κατέχει το άθλημα καλά,τουλάχιστον αυτό εγώ έλαβα...

Πιστεύω πως αξίζει να την γνωρίσει κάποιος είναι έμπειρο call girl!

Καλή μας συνέχεια συναγωνιστές!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.696
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Kerveras, LITHOS 77 και 44 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Ιουνίου, 2018
Γιατί δεν τελειώνεις με τη φράση που μας έχεις συνηθίσει;

Αυτά για την .... τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Είναι σήμα κατατεθέν σου! Κουλ
26 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αλλαζουμε λιγακι οχι ολο τα ιδια...
26 Ιουνίου, 2018
Περιεργο φιλε βασιλη εσυ απο τα παλαια μελη και με εμπειρια δεν ειχεs παρει την Αντζελα ποτε ....παντωs συμφωνω και εγω με το μωρο παντα περναω πολυ καλα τωρα τι γινεται με αλλουs και δεν παιρνουν αυτο που θελουν ...παντα το ειχα σαν απορια κατι θα φταιει μαλλον ....ωραια κριτικη μπραβο σου ...keep testing ....Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο Καπέλο
27 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ατζελα από τα καλύτερα κονσέρτα για πίπες...Ναι!Ναι!Ναι!
27 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κι ομως δεν την ειχα γνωρισει.Παρα πολυ καλο προγραμμα!
28 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

συγχαρητήρια..η κριτική σου τα λέει όλα..πάντα Αξιός..όταν έρθω Αθήνα θα μπει στα υπόψιν ...
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6