Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 230 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συνάντηση πρώτη φορά με την Άννα σε γνωστό ξενοδοχείο στο κέντρο.Η Άννα είναι ακριβός αυτό που βλέπετε στις φωτογραφίες μία αδύνατη νεαρή κοπέλα με μεγάλα φυσικά βυζιά, τι άλλο να θέλει ένας άντρας???Μπήκε στο δωμάτιο και αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν ότι είναι μια ψηλή κοπέλα με σχετικά συμπαθητικό πρόσωπο. Από τα πράγματα που έχουν μεγάλη σημασία για εμένα είναι η καθαριότητα της κοπέλας και η Αννούλα εκεί παίρνει 10 θα έλεγα προσέχοντας πολύ την καθαριότητάτης.
Στα του sex παιδιά η πίπα της δεν παίζεται, τον παίρνει όλον μέσα γλύφει αρχίδια και τα παίρνει στο στόμα.Από τις καλύτερες πίπες χωρίς δόντι και χωρίς να βιάζεται.Ντουζάκι λίγη κουβεντούλα χωρίς να προσπαθεί να κλέψει χρόνο και έναρξη δεύτερου γύρου.Στήνεται τίμια και τον τρώει αδιαμαρτύρητα αντέχοντας το δυνατό σφυροκόπιμα.
Γενικά είναι ένα ωραίο τυπάκι που αξίζει να το συναντήσεις.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 24, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Σεβαστός
Εγγραφή:
28 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
342
Πόντοι:
1.505
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, demon14, LanciaRallye037 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Ιουνίου, 2018
Αξιοπρεπης συνάντηση....και βγάζεις μέσο όρο 9,2! Αυτό δεν είναι απλά αξιοπρεπής αλλα σούπερ!
Σχετικά συμπαθητικό μουτράκι...και της βάζεις "9".

Στο γαμάτο, στο τέλειο, με την υπερμουνάρα κ το υπερ σερβις, το extraordinary ρε παιδί μου...πόσο μέσο όρο βαθμολογίας πρέπει να βγάλει κάποιος? 15?

Τι βαθμολογίες είναι αυτές ρε παιδιά? Για να μην στεναχωρήσουμε τις κοπέλες? Χμμμ;

Αυτά κ χαιρετώ... Καπέλο
26 Ιουνίου, 2018
σε ευχαριστω πολυ για την ομορφη κριτικη σου περασαμε ομορφα και οι δυο θα τα ξαναπουμεΈρωτας
26 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ρε φιλαράκι δε βλέπεις καλά και γράφεις ο,τι ναναι. Η γνώμη σου είναι άκυρη για μένα γιατί δεν έχουν βάση τα όσα γράφεις. Και στην τελική δε σου πέφτει λόγος το τι βαθμολογία θα βάλω είναι προσωπική άποψη. Αυτά και συνεχίζουμε...
26 Ιουνίου, 2018
Καταρχάς να σου πω ότι εν μέρει έχεις δίκιο διότι έχεις 8 στο πρόσωπο! Λάθος μου...
Κατά τ'άλλα, φυσικά κ μου πέφτει λόγος καθώς οι υπερβολικές βαθμολογίες παίρνουν στον λαιμό τους κόσμο!

Σε μια κοπέλα με πολλές κριτικές, είναι αδύνατον κάποιος να τις διαβάσει όλες και ενίοτε βλέπει τον Μ.Ο.

Μην αρπάζεσαι, κουβέντα κάνουμε...αυτός είναι κ ο σκοπός του σάιτ! Χμμμ;
Αυτά που σου γράφω δεν αφορούν μόνο εσένα αλλά όλους όσους γράφουν κριτικές, μεταξύ αυτών κ τον εαυτό μου γιατί έχω υποπέσει κι εγώ σε αυτό το λάθος... "να μην στεναχωρήσω κάποια"!!

Όσο πιο αντικειμενικές είναι οι βαθμολογίες μας, τόσο καλύτερες επιλογές θα κάνουμε κ δεν θα τρώμε φόλες! (προς θεού δεν λέω φόλα Αννούλα, δεν την έχω συναντήσει).
Το μόνο που υποστηρίζω είναι ότι δεν συνάδουν οι βαθμολογίες σου με την περιγραφή σου! Ένα 9,2 Μ.Ο. θα υποδήλωνε μια καταπληκτική συνάντηση ενώ απο την περιγραφή σου δεν φάνηκε τόσο...

Αυτά, κ χαιρετώ, κ δεν επανέρχομαι!! Καπέλο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4