Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Εχετε δει την ταινια memento; Αν ναι, θα καταλαβετε αμεσως τι εννοω. Αν οχι, να σας εξηγησω: ειναι γυρισμενη από το τελος προς την αρχη. Καπως ετσι θα σας περιγραψω κι εγω τη συναντηση μου με τη Μαρια.
Οταν ανοιξε την πορτα για να φυγει κι αφου με ειχε ηδη χαιρετισει με ενα τελευταιο ρουφηχτο φιλι, απεμεινα για λιγο μονος στο δωματιο με εκεινη την ωραια αισθηση του νικητη, flawless victory, τι κοριτσαρο γαμησα παλι ο ατιμος, τοσο ομορφο μουνετο και να μου εχει ξεφυγει τοσο καιρο, απαραδεκτος.
Εφερα στο μυαλο μου τι παιχτηκε στο δευτερο γυρο κι αφου πρωτα καναμε και οι δυο μπανακι. Μετα απο ενα ολιγολεπτο social time στο οποιο διαπιστωσα το φοβερο χιουμορ της κοπελας και ποσο γοητευτικη ειναι οταν γελαει, αρχισε τα χαδια, τα φιλια και αυτο ηταν, μπηκα αμεσως σε λειτουργια. Την πηρα στα τεσσερα με τα μακρια ξανθα μαλλια της να πεφτουν στην πλατη και το μεθυστικο κωλαρακι της να λικνιζεται δεξια αριστερα και να με ζαλιζει. Κρατουσα στα δυο μου χερια τις βυζαρες της και τη χουφτωνα ενω εμπαινα μεσα της ποτε αργα και αισθησιακα και ποτε δυνατα και παθιασμενα. Εχυσα μεσα στο προφυλακτικο κι εμεινα λιγο ακομη μεσα της απολαμβανοντας τη στιγμη. Μπανακι και ετοιμοι για τιτλους τελους μεχρι την επομενη φορα.
Απολαυσα καθε στιγμη του ραντεβου μας μα πιο πολυ τον πρωτο γυρο. Η πρεμιερα παντα εχει κατι το ξεχωριστο. Βγηκε απο το μπανιο ολογυμνη και πλησιασε στο κρεβατι. - Ασε με να σε δω λιγο, της ειπα. Αντεδρασε καπως αμηχανα, χαμογελασε μα δε μου χαλασε το χατιρι. Την απολαυσα πρωτα με τα ματια, ομορφο προσωπο, φιληδονα χειλη για τρελες πιπες, βυζαρες με ρωγα πιπιλα, κορμαρα οπως τη βλεπετε στις φωτογραφιες της κι ενα φρεσκοξυρισμενο λαχταριστο μουνακι για πολυ γλειψιμο. Οταν ικανοποιηθηκαν τα ματια μου, πηραν τη θεση τους τα χερια μου χαιδευοντας το κορμι της ποντο ποντο κι αμεσως μετα εκανα το ιδιο με τα χειλη μου. Εκεινη ξαπλωσε επανω μου ανταποδιδοντας τα χαδια και τα φιλια κι αρχισαμε ενα καυλωτικο 69 ρουφωντας ο ενας την καυλα του αλλου. Λιγο πριν εκραγω τη γυρισα ανασκελα, εβαλα καποτα και μπηκα στο μουνακι της. Δεν κρατηθηκα για πολυ. Μετα από λιγα λεπτα σφυροκοπημα τελειωσα στο στομα της. Εκεινη περιμενε μεχρι και την τελευταια σταγονα και τοτε μονο κατευθυνθηκε για το μπανιο ενω εγω σκεφτομουν ηδη το δευτερο ημιχρονο με προσμονη.
Ολα ειχαν αρχισει με μερικα μηνυματα στο viber, συμφωνησαμε ωρα και ξενοδοχειο και καπως ετσι βρεθηκα να την περιμενω με αγωνια. Η αγωνια εγινε ενθουσιασμος οταν ηρθε με ενα ωραιο μισο λευκο μισο θαλασσι εφαρμοστο φορεμα, ψηλοτακουνα παπουτσια κι ενα υπεροχο χαμογελο. Εδω ειμαστε σκεφτηκα, θα περασουμε καλα κι ετσι ακριβως εγινε.
Και καπως ετσι φτασαμε στο τελος η μαλλον στην αρχη του ραντεβου μου με τη Μαρια. Ελπιζω να μη σας κουρασα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
245
Πόντοι:
511
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, doc_lin, nitro28 και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού