Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 205 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μεσημέρι Τετάρτης 20 Ιουνίου 2018, περίπου ώρα 3 μμ. Καταδρομική στη γνωστή Νάντια! Από τότε που την ανακάλυψα την επισκέπτομαι ανα 1-2 βδομάδες. Γουστάρω το δέρμα της, το προσωπάκι της, το χαμόγελο και τον επαγγελματισμό της! Πάντα καθαρή, κανένα σημάδι δερματολογικού, πάντα υπάκουη στον πελάτη! Τελευταία την παίρνω στάνταρ στα τέσσερα! Έχει ωραίο στήσιμο και αντέχει τα δυνατά καρφώματα. Μια φορά τη συνέλαβα να προσπαθεί να κλέψει γλιστρώντας προς τα κάτω. Ανασήκωμα και σκληρό κάρφωμα την επανέφερε στην τάξη! Μου δικαιολογήθηκε ότι ήταν στο τέλος διπλοβάρδιας! Χα χα, προφανώς δικαιολογημένη η κοπέλα!

Σήμερα, ήρθε με το γνωστό της χαμόγελο, τη χούφτωσα, της έβγαλα τα μαστάρια και τα απόλαυσα μαλάσσοντας τα! Τελευταία έχει αδυνατήσει και τα δυομισάρια, χυτά μαστάρια της έχουν κάπως παραπλαδαρέψει, αλλά ακόμα με καρακαυλώνει η πουτάνα!

Καπότα και ρωτησε αν θέλω τσιμπούκι. «Άσε μην κουράζεσαι, στήσου στα τέσσερα μωρό μου», της απαντάω. Ιδανικό στήσιμο!!! Θέα ροδέλας και ροδαλών μουνόχειλων! Ποίημα! Δε δίνει κώλο στο μπουρδελο, αλλά τον έχει παραδουλεμένο! Όλος μέσα στη μουνάρα της και δυνατά! Άγριο μπιστονιάρισμα με πολλαπλές πλήρεις εξόδους και καρφώματα απότομα και ολοκληρωτικά. Γουστάρω να πλατάριασμα που κάνω πάνω στα όμορφα κωλομέρια της και να βλέπω στον καθρέφτη το προσωπάκι της να σφίγγεται και τα μαστάρια της να κλαμπανίζουν!!! Πεντάλεπτο στον αγώνα! Τελικό κάρφωμα και χύσιμο! Θέλει να δει τους κόπους της στην καπότα. Γελάει με την ποσότητα! Φιλάκια και χαμόγελα!!!

Αυτή τη φορά μου παραπονέθηκε για ψιλοαναδουλειές και ότι οι περισσότεροι περνάνε μόνο να δούνε! Η αλήθεια είναι ότι όσες φορές έχω πάει μόνο κάτι λίγα πάκια και μπαγλαντεσιανοι βλέπω να την παίρνουν. Κρίμα!

Περπάτησα μέχρι το ζαχαροπλαστείο «στάνη» στη Μαρίκας Κοτοπούλη. «Πάω στη Στάνη να στανιάρω» που έλεγε ο πατέρας μου και το επαναλάμβανα και εγώ όταν πήγαινα με φιλαράκια «συνάδελφους-κωλομπαράδες», από τα λουτρά της Ξούθου! Θυμάμαι τον καλύτερο από αυτούς, τον Παντελή, 4-5 χρόνια μεγαλύτερό μου, ΥπΑξ Πεζικού, που με μύησε στην Ξούθου! Μια μέρα που τρώγαμε το διπλό μας γαλακτομπούρεκο στη Στάνη τον ρώτησα αν γαμιέται, αν του το ζητήσουν οι πελάτες. Είχα τις υποψίες μου. Χωρίς καμία αναστολή μου είπε «τα κάνω όλα και αν θέλει ο πελάτης γαμιέμαι σαν πουτάνα!» Η φράση αυτή που στη συνέχεια έγινε το σήμα κατατεθέν μου στην Ξούθου ήταν του Παντελή!

Στη Στάνη στάνιαρα και ήθελα συνέχεια με άντρες, αλλά αυτό είναι η κριτική που θα ακολουθήσει για τη Δέσποινα στο Φυλής 99.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
Giorgaras Kalamatianos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
578
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kolobaras76, KavliarisPsilos, gym freak και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιουνίου, 2018
Μεγαλο παλτο
PV
Peter Van Norden
25 Ιουνίου, 2018
πουστης εισαι τυπεΧμμμ;Money MouthMoney MouthMoney Mouth
07 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι, Νάσο μου.
08 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αγαπητέ Πέτρο, που αναφέρεσαι; Στην αγαπημένη μου Ντιάνα; Αν ναι θα ήθελα να ξέρω γιατί το λες; Ειλικρινά, έχω την εντύπωση ότι πρόκειται για μια τίμια εργαζομένη.
11 Σεπτεμβρίου, 2018
Γιωργαρα εισαι τεραστιος ρεεεε....
20 Σεπτεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καπέλο
05 Σεπτεμβρίου, 2019
Αστους να κραζουν γιωργαρα, ορισμενοι εχουν απαιτησεις πορνοσταρ με 10 ευρω και χαλανε την διαθεση τους αντι να αποδεχτουν οτι ειναι μπατιρια. Εμεις θα περναμε καλα με την ντιανα την κωλαρα και θα βγαινουμε χαρουμενοι απτο μπουρδελο με εξοδα 10 ευρω. Ειχαν και στο χωριο τους τετοια μουνια αλλωστε Κατσικογάμης
Ας ειναι καλα τα μπουρδελα που τους εδωσαν αποψη για το σεξ
24 Ιανουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΚαπέλοΜατάκι
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8