Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 24 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Άλλη μια παλαιότερη συνάντηση με την κοπέλα για την οποία θέλω να πω πως της οφείλω μια αναφορά και μια καλή κουβέντα.
Δε νομίζω να υπάρχει κανείς στο χωριό μας που να ασχολείται με το σπορ και μην ξέρει την Εύα, οπότε οι περιγραφές και οι λεπτομέρειες και από εμένα δεν έχουν και πολύ νόημα.
Παλαιότεροι παίχτες την έχουν συναντήσει σε άλλα ιδρύματα στο παρελθόν οπότε έχουν διαφορετική άποψη, καθόλα σεβαστή, εγώ δεν τα έχω τιμήσει ποτέ αυτά τα μαγαζιά αλλά δεν ασχολούμαι και τόσα πολλά χρόνια με το άθλημα οπότε αξιολογώ αυτό που πήρα από την εμπειρία μου και μόνο μαζί της τη μια φορά που την είδα. Γιατί θα διαφωνήσω και με την άποψη ότι η Εύα μπορεί να γίνει το στανταράκι σου, όχι σε αυτή την τιμή....
Δεν ξέρω αν ο τίτλος που έβαλα την μειώνει σαν άνθρωπο και χαρακτήρα, εγώ για κοπλιμέντο το θεώρησα για τη δουλειά που κάνει και έτσι θέλω να περάσει.
Συμπεριφορά; Άψογη.
Υπηρεσίες; Άψογη.
Επικοινωνία; Άψογη.
Χώρος συνεύρεσης; πεντάστερος.
Εμφάνιση; Εξαιρετική.

Να αναφέρω σαν λεπτομέρεια μόνο ότι έκανα τη μαλακία να χαπακωθώ εκείνο το βράδυ, έτσι δοκιμαστικά, μια παπαρίτσα 5άρι αλλά επειδή δεν είχα ξαναπάρει με έπιασε καλά. Ο τσουτσούνης μου είχε γίνει πέτρα, μιλάμε δεν ένιωθα και πολλά από το μούδιασμα.Κεφάλι σε τοίχο!
Γιατί το αναφέρω; Γιατί την έβλεπα ότι την ταλαιπωρούσα, ζοριζόταν αλλά δεν είπε το παραμικρό, ενώ κάτι άλλα μίζερα κοριτσάκια σε κρατάνε απο τ'αρχίδια για να μην μπεις ολόκληρος μέσα.Μαλακία
Δε νομίζω να υπάρχει κάποιος που αν τη συναντήσει να πει ότι δεν πέρασε καλά.
Για την εμφάνιση είναι όλα υποκειμενικά, το μόνο που οφείλω να αναφέρω ως αρνητικό το κακο boobjob. Στο συνολικό πακέτο το μόνο που λείπει είναι το anal. Κατά τα άλλα είναι. Μια ασφαλής επιλογή για να περάσεις καλά.

Καλά βόλιασε όλους...Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
179
Likes:
23.747
Πόντοι:
33.598
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LITHOS 77, ΜrKavlopoulos, vavylon και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιουνίου, 2018
file tha mporouses na mou steileis se pm ti koumpouses pou les kai ekane douleia??
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1