Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 114 10
Call-Girls 161563
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μαριαλένα λοιπόν επιτέλους μετά από μερικες ατυχίες στο προγραμα μου μιας και είχα το τηλέφωνο της πολύ καιρό αλλά δεν τα ειχαμε καταφέρει να βρεθουμε .
Η ημερ/νια δεν είναι ενδεικτική μιας και η μέρα που συναντάς την Μαριαλένα δεν την ξεχνάς εύκολα ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία.
Το ραντεβού κλείστηκε στο Μαρούσι hotel μιας και εκεί μπορούσε , φτάνω στέλνω μνμ με αριθμό δωματίου και περιμένω .
Με την ανυπομονησία να βαράει κόκκινο , έφτασε ο δείκτης του ρολογιού επιτέλους 10 και μετά από λίγο χτυπάει η πόρτα .
Ανοίγοντας και βλέποντας της λέω από μέσα μου επιτέλους Ναι!Ναι!Ναι! καυλαλενα .
Συστάσεις και τα συναφή μέχρι να πάρει και μια ανάσα κιόλας και βουρ για τον αγώνα .
Τώρα τι να πεις για την εμφάνιση όλα έχουν υπωθει παρά πολλες φορές και από άλλους συναγωνιστές όποτε ας μην μακρηγορήσω .
Σώμα ότι καλύτερο έχω δει μέχρι τώρα ίσως η ποιο γυμνασμένη και σφιχτή κοπέλα που υπάρχει εδώ μέσα ., στήθος φτιαγμένο άψογα το μέγεθος του ταιριάζει απόλυτα με το σώμα της και πρόσωπο αρκετα καυλε για τα δικά μου γούστα έναρξη του άγωνα με πίπα που τόσο πολύ αδημονούσα να δοκιμάσω και ομολογώ τέτοια πράγμα στην ζωή μου δεν έχω ξανά δει .
Πίπα με όλα τα γράμματα κεφαλαία (φαινόμενο θα την χαρακτήριζα ) τον εξαφανίζει στην κυριολεξία τέτοια πράγμα δεν έχω ξανά δει .
Λες και δεν υπάρχουν αμυγδαλές ρε παιδί μου όπου έτσι τελείωσα στον πρώτο γύρο μέσα στο στόμα της σκέτη απόλαυση
Διάλυμα για κουβεντούλα περί ανέμων και υδάτων και για το πως κρατιέται σε τέτοια φόρμα μέχρι να ξανά οπλίσω και την παραδέχομαι γιατί ρολόι δεν κοίταξε καθολου ούτε μου είπε από μόνη της να ξεκινήσουμε , ίσα ίσα χαλαρά και ωραία μόλις ένιωσα έτοιμος αρχίσαμε πάλι με πίπα υπέρ θέαμα και την αναβιβάζω από πάνω μου γιατί ήθελα να παίξω με τα βυζακια της και κάπως έτσι ήρθε και η δευτερη κατάθεση .
Κάτσαμε λίγο ακόμα μέχρι και είπαμε δυο κουβέντες ακόμα ετοιμάστηκε σιγά σιγά χαιρετήθηκαμε και εφυγε .
Συνοψίζοντας λοιπον Μαριαλένα απόλυτη επαγγελματίας προσέχει και σέβεται τον πελάτη που έχει απέναντι της και παρ όλο που είναι στα πρώτα ονόματα δεν την έχει ψωνίσει και σε προσέχει λες και είναι το πρώτο της ραντεβού για αυτό σίγουρα με την πρώτη ευκαιρία θα την ξανά συναντήσω .

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 06, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
110€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Α
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Morgan/, aggeka, Valar_dohaeris και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιουνίου, 2018
Από που μας έρχεται το κορίτσι;
25 Ιουνίου, 2018
Με τετοια στηθη , ας τον Ερντογαν να κοκορευεται. Θα τους πεταξουμε στην θαλασσα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2