Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 107 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ομορφο ΜΙΛΦ η Ειρήνη, ταπεινό σαλοναρισμα με χαμηλωμένο βλεμμα όχι ομως απωθητικο. ΜΙΛΦ εκ Ρωσίας(;) Μελαχρινκο με ακά, νορμαλ αναλογίες με λίγο κοιλίτσα.
Δοκιμή μιας κ ειναι τικαρισμένα όλα τα θέλω μου(ΜΙΛΦ ✓ Σοβιετ ✓ Κορμι ✓ τιμη ✓ ακα ✓)
Μπαίνει μέσα, γδύνεται κ μ κάνει ντου για προκαταρτικά πολυ δυναμικα με φιλια χαιδεματα χουφτωματα τριψιματα κ τα γυρω γυρω ολα οκ(γλωσσοφιλα γιοκ οχι πως ηθελα)
Πιπα του αεριτζη την λεω εγώ, μηδεν σαλιο μετρια τεχνικη κ πολυ χερι, η δουλεια ειχε γινει βεβαια, εβγαζε κατι αθλια βογγητα-επιφωνηματα (αχά χμμ αχά)οντας μπουκωμενη τεσπα μπαινοντας στο κυριως μενου βαζει Τζελ Καθεται απο πανω χοροπηδαγε παλι "αχά χμμ αχά χμμ" ημαρτον... Πιστονιάζω απο κατω κ απο το αρκετο τζελ(πριν κ κατα τη διαρκεια) ολο μ βγαινει... ε λέω παμε ιεραποστολικα τα ιδια αισθηση ζερο, παμε στα σκυλισια βαζει ΞΑΝΑ τζελ.. ρε π να σε παρει, μπαινω, τιποτα βαλβολινη φουλ χτυπιεται αυτη αλλα με τοσο τζελ τι να καταλαβεις, τις ενωνω τα ποδια μπας και... Τιποτα νεροτσουληθρα. Τις λεω φύγε Δε πειραζει με Κοιταει με απορία κ εφυγε χωρις να πει τπτ ενώ ηταν στις γλυκες πριν, κατσαμε 10-13 λεπτα

Καλή Είναι αλλά το νινί πηγάδι συν το ρημαδοτζελ Δε γινεται δουλεια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Spectro7
Σπουδαίος
Εγγραφή:
19 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
45
Likes:
1.667
Πόντοι:
2.471
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Andrew256, Peter Van Norden και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού