Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 196 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
...η κοινωνία με γέμισε φλεγμονή , εκνευρισμό και άλγος ...έπρεπε να βρω χωροχρονικό περιθώριο πορνιάσματος...όπερ και εγένετο ...το σαρκίο μου βρεθηκε να περιπλανιέται στους "λιωμένους" δρόμους για να βρει ηδονή ...
...αντικρυσα αυτό που έπρεπε , ενα δεκτικό μιλφοειδές με χυτές βυζάρες και έτσι πονταρα ένα μπλέ ...
...ήρθε με ευχαριστη διάθεση και επιδωθήκαμε σε ρομαντικά προκαταρκτικά ...τα απαλά λικνισματά των καμπυλοτήτων της πάνω μου...προκάλεσαν χαλαση στους βολβοσφιγκτήρες μου και έτσι γαργαρο αίμα έρευσε δειλα δειλά στα βολβοσηραγγώδη σωμάτια του πεοεντερίου μου ...της έβγαλα το κάτω μερος των εσωενδυμάτων της και κεινη κουναγε τα οπισθια της με το γυμνο πέος μου ανάμεσα στους γλουτούς της ...είχα καυλώσει ...και εστιάσα στις βυζάρες της λειχικά και απτικά ...έπεσαν καποια ρομαντικά γλωσσοφιλα...και το θηλεο εστιασε στο πέος μου , όπου έλειχε το όσχεο μου και στη συνέχεια άρχισε μια αργη υγρή βαθια πεολειχία ενω εγώ δακτυλοσκοπούσα τον υγρο κόλπο της ...άνοιξε τα πόδια και έχωσα την γλώσσα μου στο αιδοίο της και το έγλειφα με πάθος ...το πέος μου είχε την σίελο της πανω του και έσταζε...μεχρι που το εχωσα μέσα στον κολπο της και της έριξα ενα ρομαντικό γλωσσόφιλο αφηνοντάς την να αισθανθεί την γευση του αιδοίου της ...ελειχα τους μαστούς της και την πεοκολποσκοπούσα δυνατά ...μέχρι που μετά απο λιγες διεισδύσεις απέκκρινα το υγρό απο μέσα μου με το εκχυομενο εγκεφαλικό συνουσιοπιοειδές μίγμα να με γεμίσει με μια λυτρωτική ικανοποίηση αίρωντας τον πόνο και αμβλύνοντας την φλεγμονή ...εξαφανιστηκα απο το πορνείο απολαμβανοντας την μετασυνουσιακή απεμπλοκή έχοντας στα χείλη τα υγρά απο τον κολπο της ...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σοφία
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, Πρυτανης, Ημεδαπος και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού