Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 140 10
Εκκρεμεί έγκριση
Μασατζίδικα 100701
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
επίσκεψη λοιπόν στην καινούργια μασαζερι . Κάτω τα κουδούνια είναι όλα κενά αλλά η πόρτα είναι ανοιχτή , μπαίνοντας πάνω από τον ανελκυστήρα και κάτω από την κάμερα έχει ταμπέλα με το όνομα του μασάζ και ότι βρίσκεται στον 3ο όροφο. Στην υποδοχή έκπληξη... παλιό μου στανταράκι από Φυλής και Μεταξουργείο η Λαρίσα...Το σαλόνι τεράστιο ωραίος χώρος καθίσαμε στον καναπέ και φώναξε να δω τις κοπέλες .Δούλευαν 3 κοπέλες : Αντριάνα ξανθό πιπίνοπιτσιρίκι με πολύ ωραίο λεπτό κορμί και 1.5άρι βυζί (με αυτή ήθελα να περάσω αλλά πήγαινε δωμάτιο),Ιωάννα καστανόξανθη ψηλόλιγνη με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά γυαλάκια και 2άρι + τέλειο σχηματικά βυζί και αυτή γνώριμη μιας και πρόκειται για την Ούαννα που πέρασε και αυτή τόσο απο Φυλής όσο και Μεταξουργείο και τέλος Ειρήνη κοπέλα με καστανά μαλλιά κανονικό σώμα υπέροχο κωλαράκι και 1.5-2άρι βυζί , άλλη μια παλιά γνώριμη μιας και πρόκειται για την πρώην Αντριάνα απο το Μεταξουργείο .

Προγράμματα μισή ώρα 50 ευρώ , 45 λεπτά 70 ευρώ και μίας ώρας 100 ευρώ και δύο εκτονώσεις .

Αφού η ωραία πιπίνα Αντριάνα ήταν κλεισμένη και αφού τα δύο μελαχρινά σέξι κοντοπούτανα (που κανείς δεν τα έχει αναφέρει)δεν είχαν έρθει ακόμα επέλεξα να περάσω με την Ιωάννα στο πρόγραμμα των 45 λεπτών.

Με οδήγησε η Λαρίσα στο δωμάτιο , το δωμάτιο ναι μεν μικρό αλλά "καινουργίλα" παντού . Το δωμάτιο διαθέτει καμπίνα με ντουζιέρα , εκτός απο το μασαζοκρέβατο υπάρχει και καναπές , σου δίνουν κλειστές παντόφλές μιας χρήσης ενώ ακόμα και το κονσεπτ με την πετσέτα είναι ωραία κίνηση , πράσινη απαλή πετσέτα μέσα σε κόκκινο πουγκί.

Έκανα ένα φρεσκάρισμα και περίμενα την Ιωάννα , πρόκειται για μια κοπέλα απο την Ρουμανία 29 ετών έφτασε αισίως... Την ρομπίτσα της δεν την έβγαλε , ξεκίνησε μασάζ ... εντάξει ο τρόπος του λέγειν μασάζ , φαίνεται ότι κάποιος της έχει δείξει πράγματα(αργότερα μου είπε ότι μια ρωσίδα είχε δείξει στις κοπέλες κάποια πράγματα)αλλά χρειάζεται πολύ εξάσκηση ακόμα , το πιο άσχημα ήταν ότι ήταν πολύ βιαστική , συνέχεια έπιανε τα αρχίδια και τον πούτσο για να γυρίσω και φαινόταν ότι δεν θα κάνουμε μασαζ , έτσι της είπα να γυρίσω για να μην ταλαιπωρούμε και εγώ... Είχε περάσει λιγότερο απο τέταρτο...

Άρχισα να χαϊδεύω το σφιχτό κωλαράκι της κάτω απο την ρομπίτσα της και να φιλιόμαστε παθιασμένα(κάτι που παλία δεν έκανε...) χάιδευα της ποδάρες της , έχει μακρυά πόδια μίας και είναι σχετικά ψηλή (1.70) ενώ με τα τακούνια της(12πόντα) που δεν τα έβγαλε ποτέ σχεδόν με πλησίαζε στο ύψος μου. Της έβγάλα την ρομπίτσα και έγλυψα τα τέλεια βυζιά της. Πήρε μωρομάντιλο και καθάρισε τον πούτσο μου . Έκανε βαθύ κάθισμα μπροστά μου και πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της , πάρα πολύ καλή πίπα χωρίς χέρια τον έπαιρνε βαθιά μέσα στο στοματάκι της ενώ έκανε και πέρασμα απο τα αρχίδια . Της είπα να την γλύψω και εγώ , θα μπορούσα να την γλύφω για ώρες... όποιος δεί το μουνάκι της θα καταλάβει .

Πέρασμα προφυλακτικού , πρώτα την πηρά με αυτή να είναι ανάσκελα στον καναπέ και εγώ γονατιστός μπροστά στον καναπέ , άνοιγε τις ποδάρες της και χανόμουν μέσα βαθιά στο υπέροχο μουνάκι της , δεύτερη στάση πισωκολλητό , της είπα να μου πάρει πίπα να τελειώσω κόλλησε λίγο αλλά μου είπε οκ αλλά να μην χύσω στο στόμα της , της είπα να χύσω στα βυζιά της αλλά πάλι είπε όχι ...έτσι την πλήρωσε το πάτωμα χα χα χα .

Μου έδωσε μωρομάντιλό να σκουπιστώ και προσφέρθηκε να με καθαρίσει με οινόπνευμα πρίν μπώ για μπάνιο . Συνολικά στο δωμάτιο έκατσα μαζί της 30 λεπτά ενώ είχα πάρει πρόγράμμα 45 λεπτών.

Γενικά και εδώ θα πρέπει να αλλάξουν λίγο νοοτροποια , στα πολύ θετικά ότι τα κορίτσια είναι και ωραία και πρόσχαρα και θετικά στο να διορθωθούν , σίγουρα θα ξαναπεράσω μίας και πρέπει να δκιμάσω την Αντριάννα και την Ελίζα το ένα απο τα δυό μελαχρινά κοντοπούτανα.

Στο τέλος μιλήσαμε λίγο με την Λαρίσα αλλά και με την Ειρήνη μίας και της ξέρω ενώ όπώς είπα και πιο πάνω η Λαρίσα πιο παλία ήταν μεγάλη συμπάθεια μου . Καλές δουλειές να έχουν και συνεχή βελτίωση.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 21, 2018
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
λιγότερο από μισή ώρα
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Ιωάννα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.796
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, dmtrsxxx, @.Dod0s και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού