Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 52 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 233033
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
επίσκεψη σε ένα ιστορικό χώρο ...βέβαια περισσότερο μιλάω για τον όροφο που έχει κλείσει χρόνια αλλά σήμερα θα ασχοληθούμε με το ισόγειο που και αυτός από στούντιο μεταλλάχθηκε σε μασαζερί . Στην υποδοχή η Μαρία(περνάει και αυτή στο δωμάτιο) ξανθιά χοντρούλα κοπέλα με 2άρι βυζί και μαύρο φόρεμα , είδα ακόμα τις :Εύη(στο σαίτ τους την γράφουν Εύα) μελαχρινή κοντή κοπελίτσα με το μαλλί πιασμένο σε αλογοουρά κανονικό σώμα 1.5-2άρι βυζί με τζίν σορτσάκι και αμάνικο μπλουζάκι .Τζένη σαν δίδυμη με την Εύη ,ακριβός ίδιο ύψος ίδιο σωματότυπο και αυτή το μαλλί πιασμένο αλογοουρά και αυτή σορτσάκι στο μονο που ήταν διαφορετική ήταν στο μπλουζάκι και τέλος Αννα καστανή κοπέλα από την Μολδαβία με πάρα πολύ μεγάλη εμπειρία στον αγοραίο έρωτα(όχι σε μασάζ) σώμα με πιασιματάκια που δεν χαλάνε το σύνολο πολλά τατουάζ και 3άρι σιλικονατο βυζί , τσιμπουκόχειλα ψεύτικες βλεφαρίδες που την κάνουν καυλόφατσα σε συνδυασμό με τα χείλη και αυτή το μαλλί αλογοουρά.
Προγράμματα μισής ώρας στα 50 ευρώ , μιας ώρας στα 70 ευρώ ενώ έχει και πρόγραμμα btb και νουρού σε μαύρο ειδικό στρώμα.

Επιλέχτηκε η Άννα σε πρόγραμμα μιας ώρας , μια όχι δύσκολη επιλογή μίας και ήταν η μόνη που μου έκανε κάποια εντύπωση. Πέρασα στο δωμάτιο το οποίο είναι ακριβός ίδια όπως και πριν όταν λειτουργούσε σαν στούντιο . Απλά έχουν βάλει ένα μικρό μασαζοκρέβατο , έχουν αφαιρέσει το κρεβάτι και στην θέση του κρεβατιού έχει μετακινηθεί ο καναπές που ήταν παλιά κάτω απο την τηλεόραση , την θέση του καναπέ... έχει πάρει όρθιο ένα μαύρο στρώμα που το χρησιμοποιούν για btb και νουρού. Ντουζιέρα η ίδια με πριν , παντόφλες μίας χρήσης δεν υπήρχαν ούτε κάποιο άλλο είδος παντόφλας ενώ και η πετσέτα χύμα πάνω στο κρεβάτι.

Έκανα ένα φρεσκάρισμα και περίμενα την Αννα. Μετά από κάποια ώρα ήρθε στο δωμάτιο . Μιλάει καλά ελληνικά μίας και έχει χρόνια στην Ελλάδα . Δεν έβγαλε το ροζ φόρεμα που φορούσε , ξεκίνησε το μασάζ από τα πόδια και συνέχισε στο υπόλοιπο σώμα, μασάζ χαλαρωτικό απλά, όχι τίποτα ιδιαίτερο φαίνεται να της έχουν δείξει κάποια πράγματα αλλά ακόμα ποιο πολύ φαίνεται ότι βαριέται να το κάνει...

Στο 20λέπτο... άρχισε να με καθαρίζει με οινόπνευμα και μου είπε να γυρίσω . Γύρισα , αρχίσαμε να φιλιόμαστε χούφτωνα την κωλάρα της και αυτή έπαιζε τον πούτσο μου . Τής έβγαλα το ροζ φόρεμα και το εσώρουχο . Έσκυψε μπροστά μου και άρχισε να γλύφει τα αρχίδια και στην συνέχεια τον πούτσο μου , καλή πίπα βαθιά και υγρή . Την σταμάτησα την γύρισα στα τέσσερα και τώρα με την σειρά μου έσκυψα από πίσω της και άρχισα να γλύφω τόσο το μουνάκι της όσο και την κωλοτρυπίδα της.
Πέρασμα προφυλακτικού , πρώτα την πήρα όπως ήταν στημένη με θέα την υπέροχη κωλάρα της ενώ η συνέχεια ήταν με αυτή ανάσκελα πάνω στο μασαζοκρέβατο , καλή συμμετοχή καλά στησίματα , το τελείωμα ήρθε στο στόμα και τα βυζιά της .

Μπήκε κατευθείαν για μπανάκι και στην συνέχεια έκανα και εγώ το ίδιο , την ώρα που έκανα μπανάκι χτύπησε την καμπίνα και με χαιρέτησε...Να πώ ότι είχα πάρει πρόγραμμα μιας ώρας και όταν μπήκα για μπάνιο είχαν περάσει λίγο λιγότερο απο 35 λεπτά...

Αυτή ήταν η πρώτη μου εμπειρία απο το νέο μασατζήδικο , έχουν πολύ δρόμο ακόμα για να αποβάλουν την νοοτροπία στούντιο και γενικά είδα μεγάλη προχειρότητα. θα επισκεφτώ τον χώρο μόνο αν μάθω ότι έχουν φέρει και κάποιες άλλες κοπέλες.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 21, 2018
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Άννα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.812
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tonos17, pistolpit, dmtrsxxx και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Σεπτεμβρίου, 2018
Εχοντας περάσει πολύ όμορφες στιγμές παλιότερα στο στούντιο είπα να το δοκιμάσω τιμής ένεκεν ... πολύ μετριότητα, δεν αξίζει τα λεφτά μου όταν υπάρχουν μασαζάδικα και κοπέλες που τα δίνουν όλα ... άκυρο απο μένα .
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1