Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 43 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η λέξη DREAM ήταν αποτυπωμένη με λευκά γράμματα πάνω στο μαύρο υφασμάτινο κορμάκι της κοπέλας, πάνω ακριβώς στις βυζάρες της, ενώ το υπόλοιπο ένδυμα στο πίσω μέρους του έμπαινε βαθιά μέσα στα κωλομέρια της, αφήνωντας να διαγραφεί με το ελάχιστο ύφασμα του μια θεσπέσια κωλάρα. Οπως ήταν φυσικό μπροστά σε αυτό το υπέροχο θέαμα δεν είχα να σκεφτώ και πάρα πολλά και χωρίς ουδεμία χρονοτριβή πέρασα στα ενδότερα πληρώνοντας 30 ευρώ που ήταν το τίμημα για το απλό.

Χαμογελαστή και ευδιάθετη μπήκε στο δωμάτιο και μου στυστήθηκε ως Νατάσσα από Ρουμανία, γύρω στα 22 περίπου την έκοψα, μελαχρινή, βαρύς σωματόπτυπος με βυζάρες και κωλάρες και βελούδινη επιδερμίδα έτσι ακριβώς όπως είναι και τα γούστα μου.
Η απειρία της φάνηκε από τα πρώτα της βήματα στο δωμάτιο αλλά το ευχάριστο ήταν ότι μου άφησε χώρο να την καθοδηγήσω. Έτσι μετά από δική μου πρότρυνση δέχθηκε ευχάριστα τα προκαταρκτικά χάδια μου στο σώμα της στα όρθια, καθώς και τα φιλιά στον λαιμό της κρατώντας ελάχιστες άμυνες.

Η συνέχεια δόθηκε στο κρεβάτι σκίζοντας σχετικά γρήγορα το περιτύλιγμα του προφυλακτικού, η πίπα της όμως ήταν άτεχνη, δεν δέχθηκε δάχτυλα στις τρυπούλες της, και στο πρώτο της ανέβασμα από πάνω φάνηκε ακόμη περισσότερο η απειρία της. Παρόλα αυτά όταν την έστησα στα τέσσερα η θέα της κωλάρας της ήταν μοναδική και επιπλεόν πήρε ωραία στάση έτσι ώστε να τον τρώει όλον μέσα της, δεχόμενη μέχρι τέλους το σφυροκόπημά μου ακόμη και όταν προς το τέλος ανέβασα τρελούς ρυθμούς.

Με αποχαιρέτησε σχεδόν αμέσως μετά με σταυρωτά φιλάκια στα μάγουλα και γενικά έμεινα ευχαριστημένος από την όλη συνεύρεση την οποία και θα επαναλάβω το συντομότερο.

Σε γενικές γραμμές λοιπόν οι έχοντες εμπειρία και οι αρέσκοντες στις γεματούλες θα περάσουν καλά, οι υπόλοιποι με προσοχή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 24, 2018
Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
GAMEOVER
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
223
Likes:
500
Πόντοι:
3.250
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Karaman 7, παλαιμαχος, ilarionas και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού